Skocz do zawartości

G20 318i Sport Line jaki kolor wybrac


jetron

Rekomendowane odpowiedzi

Alluminum mesh - materiał jest tłoczony, ma delikatną fakturę

 

dzięki :cool2:

Na tych zdjęciach w konfiguratorze wygląda jakby to było matowe aluminium, a w rzeczywistości to coś zupełnie innego :) W takim razie cieszę się, że też wybrałem tę opcję :mrgreen: Wygląda fajnie i pewnie nie będzie się palcować i rysować jak piano black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:

1. Pakiet dodatkowych funkcji lusterek - czy bez niego lusterka sie nie skladaja po zamknieciu pojazdu? (bede miec pakiet dostep komfortowy).

 

Podbijam pytanie, czy pakiet rozszezonych lusterek jest konieczy do elektrycznego skladania lusterek (czy bez pakietu mozna zlozyc lusterka przyciskiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:

1. Pakiet dodatkowych funkcji lusterek - czy bez niego lusterka sie nie skladaja po zamknieciu pojazdu? (bede miec pakiet dostep komfortowy).

 

Podbijam pytanie, czy pakiet rozszezonych lusterek jest konieczy do elektrycznego skladania lusterek (czy bez pakietu mozna zlozyc lusterka przyciskiem)

 

Ja nie mam pakietu lusterek i tym samym przycisku do ich składania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluminium mesh - czy to nadal plastik? Czy faktycznie aluminium?

Podpowiecie czy bez dodatkowych funkcji lusterek , po zamknieciu auta poprzez dostep komfortowy lusterka sie nie skladaja?

Alu Alu albo nie potrafię odróżnić :) ale ta obwódka(wokół konsoli środkowej oraz nawiewów) gładkiego „Alu” jest już plastikowa :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Proszę o Waszą opinie na temat koloru "szary mineralny". Czy posiadacze tego koloru są zadowoleni z jego barw w różnych warunkach ? Chciałbym uniknąć koloru jaki jest w AUDI Nardo Gray. W/w kolor widziałem tylko w salonie przy sztucznym świetle. Zastanawiam się nad Portimao, ale wole coś mniej rzucającego się w oczy. Auto zamówione w M pakiecie, Shadow Line, spoiler M i czarne felgi 19". Generalnie wolę poświecić różnice 5k w kolorze na zabezpieczenie ceramiką itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetron mam kolor standardowy, biały - w porównaniu do mojej poprzedniej f30 w kolorze biały metallic zwykły kolor bardzo dobrze się czyści i nie ma śladów po wyschniętej wodzie.


Co do różnic w konfigu to:

- zamiast pakietu lusterek mam kamerę cofania

- nie mam komfortowego otwierania

- mam elektryczne siedzenia

- live cockpit plus

- kierownicę M

- czarną podsufitkę

- szyby akustyczne

- rozszerzone ledy

- wykończenie panelu środkowego w alluminim mesh

-HK audio


Przechwytywanie.jpg

 

Dopiero teraz zwrocilem na to uwage ;)

Jak oceniasz manual w g20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy manual z jakim jeździłem (niestety nie lubię automatów). Lewarek jest krótki a biegi wchodzą precyzyjnie. Manual ma też coś takiego jak międzygaz i polega to na tym, że przy wciśnięciu sprzęgła automatycznie dodaje się lekko gaz żeby silnik nie tracił obrotów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.