Skocz do zawartości

E90 330XI individual ruby black


Brenin

Rekomendowane odpowiedzi

No i legancko ;) Też muszę się do niego wybrać z jedną pierdołą. Powołam się, że byłeś z mojego polecenia. Może zniżkę mi da :)

Policzy Cię potrójnie :D już załatwione!


Nadkola wyglądają teraz tak:

XmbngEX.jpg

Lakier pozostał nie naruszony i wygląda to przyzwoicie.


Z racji tego, że zrobiło się cieplej, ogarnąłem skóry tzn. solidne wyczyszczenie + woskowanie.

y0KguxJ.jpg

Używałem już kilku środków do czyszczenia i impregnacji skóry ale Manufaktura wosku zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. W dodatku zapach wanilii i szkockiej :D Mistrzostwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękne auto w świetnej konfiguracji :D :cool2: Kolor skóry jest super :8)

Dzięki :mrgreen:


Czy ktoś w e9x z radiem CCC zmieniał dźwięk "gonga" ? Można przecież zawału dostać jak jedziesz ... przepisowo autostradą i nagle wyskoczy jakiś komunikat o braku płynu do spryskiwaczy. Szukałem i tu i u amerykańców ale coś znaleźć nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto w świetnej konfiguracji :D :cool2: Kolor skóry jest super :8)

Dzięki :mrgreen:


Czy ktoś w e9x z radiem CCC zmieniał dźwięk "gonga" ? Można przecież zawału dostać jak jedziesz ... przepisowo autostradą i nagle wyskoczy jakiś komunikat o braku płynu do spryskiwaczy. Szukałem i tu i u amerykańców ale coś znaleźć nie mogę...

Dramatyzujesz... heheh :P :P

F31 320d+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dźwięk telefonu można zmienić, bynajmniej w Cic. W carly widziałem opcję :bmw lub mini.

Edit: Patrzyłem,ale nie ma opcji zmiany gonga w Carly. może jakimś innym kodowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk telefonu można zmienić, bynajmniej w Cic. W carly widziałem opcję :bmw lub mini.

Edit: Patrzyłem,ale nie ma opcji zmiany gonga w Carly. może jakimś innym kodowaniem.

Szukałem w bimmercode - nie ma :( w BMW expert też nie znalazłem. Gdyby ktoś posiadał taką widzę z zakresu czarnej magii i chciał się podzielić to będę wdzięczny :D


Autko dostało nowy olej + czyszczenie VTG + olej w skrzyni, nowe przewody hamulcowe, nowy płyn :) Szykuję się do xHP stage 3 :D


Oprócz tego ramki zegarów al'a M3:

YxYRlrA.jpg


Gdyby ktoś miał na sprzedaż zegary z m3 DKG to chętnie przygarnę :D jest wizja zrobienia ramek z shift lightem i trzeba ją urealnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ostatnio nie za wiele się nie dzieje więc nic nie wrzucam :shock:

Przejechałem autko 1stepem żeby odświeżyć trochę lakier + nałożyłem soft99 fuso


99d4eiY.jpg


No i wjechały zregenerowane katalizatory od kalinski, stare się już trochę zużyły...


sGgsOEX.jpg



Mam pytanie, czy ktoś wie gdzie we Wrocławiu zrobię update softu silnika i całej reszty? Z tego co się dowiedziałem, soft nigdy nie był aktualizowany i chcę zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znam godnego zaufania gościa z Rudnej, który robi takie rzeczy. Czasem przyjeżdża na robotę do Wrocławia. Mogę Ci dać namiar jakbyś chciał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam godnego zaufania gościa z Rudnej, który robi takie rzeczy. Czasem przyjeżdża na robotę do Wrocławia. Mogę Ci dać namiar jakbyś chciał.

Dzięki możesz podesłać namiary na priv. W BMW Check z Oleśnicy krzyknęli mi 400zł za pełną aktualizację wydaje mi się dobra cena, a z tego co zaobserwowałem znają się trochę na robocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znam godnego zaufania gościa z Rudnej, który robi takie rzeczy. Czasem przyjeżdża na robotę do Wrocławia. Mogę Ci dać namiar jakbyś chciał.

Dzięki możesz podesłać namiary na priv. W BMW Check z Oleśnicy krzyknęli mi 400zł za pełną aktualizację wydaje mi się dobra cena, a z tego co zaobserwowałem znają się trochę na robocie :P

 



725-141-299 Kamil, firma Bimmer Diag. O tych z Oleśnicy słyszałem, ale nie korzystałem z ich usług, wolałem się dogadać z Kamilem, który jest też na forum maxbimmer.pl. Ogarnia wszystko co potrzeba, a przy okazji można pogadać o autach jak to z forumowiczem entuzjastą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam godnego zaufania gościa z Rudnej, który robi takie rzeczy. Czasem przyjeżdża na robotę do Wrocławia. Mogę Ci dać namiar jakbyś chciał.

Dzięki możesz podesłać namiary na priv. W BMW Check z Oleśnicy krzyknęli mi 400zł za pełną aktualizację wydaje mi się dobra cena, a z tego co zaobserwowałem znają się trochę na robocie :P

 



725-141-299 Kamil, firma Bimmer Diag. O tych z Oleśnicy słyszałem, ale nie korzystałem z ich usług, wolałem się dogadać z Kamilem, który jest też na forum maxbimmer.pl. Ogarnia wszystko co potrzeba, a przy okazji można pogadać o autach jak to z forumowiczem entuzjastą.

Byłem w BMW CHECK, szczerze polecam :P powychodziły pewne rzeczy, jak np nieprzypisany vin do navi, aktualizacji sterowników nigdy nie miałem robionej. Jeżeli chodzi o pracę silnika i skrzyni po aktualizacji, skrzynia na duży +, całkiem inaczej zmienia biegi, przede wszystkim wydaje mi się że płynniej. W pracy silnika niestety nie odczułem za bardzo zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę osób przegląda ten wątek :D


Gdyby ktoś miał na sprzedaż dolot performance, lotke performance z M3 carbon, splittery pre-lci oem carbon lub rozpórke performance carbon to prosiłbym o wiadomość na PW.


Ogarnąłem dzisiaj z grubsza plastiki pod maską, wygląda to ubogo, coś trzeba tu pozmieniać :mrgreen:

3z3QcAS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Nadal pięknie się prezentuje. :cool2:

To auto ma fenomenalny kolor i wnętrze, jak już kiedyś pisałem!

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się jakiś inny kolor tych felg, żeby było je widać bardziej niż opony. :lol: :cool2:

Może jak się zaciski pojawią to będzie to inaczej wyglądało :) Ogólnie plan był żeby to takie corne było.

 

Z żółtym zaciskiem będzie mega dobrze- pomyślałbym za to o shadowline i przyciemnieniu szyb.

Szyby są przyciemnione fabrycznie (individual) i tak zostanie :P Shadowline przecież jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z żółtym zaciskiem będzie mega dobrze- pomyślałbym za to o shadowline i przyciemnieniu szyb.

Szyby są przyciemnione fabrycznie (individual) i tak zostanie :P Shadowline przecież jest :roll:

 

Kurcze na komórce to jakos niefortunnie wygląda, bo shadow jest matowy i przyciemnionej szyby nie widać tu za bardzo. Ale skoro są to git. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Przy 284k silnik znów wyciągnięty :duh:


W filtrze pełno "opiłków" plastikowych. Przyczyna to bezpiecznik koła łańcuchowego (nr oem 11317523891), który jakimś cudem się wypiął i go trochę zmieliło :shock:


Ściągnięta została miska, wyczyszczona pompa, wymienione panewki przy okazji, wszystko poskładane na nowych częściach z aso.

A tak się prezentują panewy po 284k km, nie ma tragedii.

SD8BnLh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nowy sezon, nowe heble, nowe dodatki.

Hamulce przód 340mm z Fxx serii + tarcze zimmermann sport coat Z z klockami brembo. Przy okazji sprawdzone piasty.

Z nowości również lusterka z M3 wjechał (nie aliexpress).

Kilka innych gratów też czeka, wezmę się za montaż jak będzie czas :shock:

 

7wJAUhv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś przednie piasty przed wymiana tarcz czy masz jeszcze stare? U siebie szykuje się do wymiany, mam już kupione tarcze Brembo xtra, klocki ferodo ale zastanawiam się czy czasem przednich piast nie wymienić. Są od nowości, prawie ćwierć banki na liczniku :think:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.