Skocz do zawartości

RATUNKU- podswietlenie panelu ogrzewania :(


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

tyle gadania o zwyklej zaroweczce do podswietlania zegarow za 1Pln na kazdej stacji benzynowej...ehh...

 

Chyba po to jest ten dział nie :?: nawet o śrubkach można się rozwodzic nan parę stron jak ktos lubi... A ta żarówka to chyba zwykła T5 kosztuje w granicach 1-3zł ja za taką w ASO zapłaciłem 6,70 więc w Trójmieście jest "trochę" drożej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tyle kaski za zarówke :mad2: ja tez mam pytanko ale chodzi o e30 ipokretło od zimnego i ciepłego powietrza tam jest jakas zarówka co to podswietla kto wie gdzie ona sie znajduje bo nie chce całego pulpitu rozkrecac z powodu jednej zarówki i czy ta zarówka jest taka sama jak do zegarów czy inna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tyle gadania o zwyklej zaroweczce do podswietlania zegarow za 1Pln na kazdej stacji benzynowej...ehh...

 

To nie jest zarowka taka jak do podswietlania zegarów jeszcze raz podkreslam. To jest taka jak np. przy podswietlasniu zapalniczki. Jest dluzsza i wsadza sie ja od przodu. W panelu nawiewu oprawke wklada sie od tylu a zarowke od przodu. Wymienialem ta zarowke pare dni temu. Problem w tym, ze u mnie jest bardzo maly otwor od przodu i nie da sie jej wyciagnac wiec trzeba wyciagac zarowke z tylu wraz z oprawka. Jak ktos jeszcze nie wie jaka to zarowka to niech wyciagnie zapalniczke i zobaczy. Jest identyczna. Mysle ze wszystko wyjasnione i niech mod zamyka temat ;)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Stary kotlet ale właśnie mi szlag trafił tą żarówke i teraz musze na czuja w nocy wianie ustawiać;)

Można te żarówki kupić gdzieś poza ASO? Bo w mojej mieścinie w żadnym sklepie nie ma a jak mam jutro u Breczki zapłacić za to 20zł to już wole się z lutownicą pobawić i wstawić w tą podstawkę jakąś inną żaróweczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.