Skocz do zawartości

Potrzebny plik FSW_PSW.MAN


Wąski_E30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuję plik FSW_PSW.MAN do X3 z 2006r kod produkcji PD51 z panoramicznym dachem.

Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś byłby mi w stanie przesłać ten plik, a jeszcze lepiej gdyby chciało się któremuś z pomcnych forumowiczów zrobić jeszcze dodatkowo kopię z poszczególnych modułów, konkretnie ABS i panoramicznego dachu w postaci pliku "Coding data".

Niestety ucząc się obsługi kompa nie zrobiłem kopi zapasowej i w trakcie kodowania wystąpił błąd i skasowało mi oprogramowanie ABS i Panoramy.

Mam kopię z poszczególnych modółów, ale akurat z dachu i ABS nie zrobiłem.

Posiadam moduł z E46, to planuję wykorzystać go jako nośnik danych do tej mojej kombinacji. Może z Waszą pomocą się uda, a jeśli nie, to trzeba będzie szukać ratunku u fachowców.

Tak się dzieje jak człowiek przesiada się z tak zaawansowanej elektronicznie E30 na proste E83 :D

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dzięki za poradę, ale u mnie to nie zadziała. ABS już ogarnąłem i jest ok. Co do szyberdachu, to okazało się, że przez mój błąd zmieniłem oprogramowanie, wgrywając z E46. Niby działa, ale ma 5 błędów.

Także ponawiam prośbę o plik FSW_PSW.MAN z E83 z panoramicznym szyberdachem najlepiej z okolicy 2006r.

Mam też program BMW Scaner 140 i dzięki niemu jestem w stanie wyodrębnić plik tylko od szyberdachu.

Teraz już porobiłem kopię tego co mam, to mogę próbować.

Mądry Wąski po szkodzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.