Skocz do zawartości

Czy ktoś zna tego pana


damianwodziak

Rekomendowane odpowiedzi

a skad wziales tego pana ?? z forum ?? czy z gazety ??

 

nalezy sprawdzic numer czy to prepaid czy abonencki. w przypadku tego pierwszego bedzie ci trudno goscia zlokalizowac - ale swoja droga dlaes mu zaliczke bez zadnego papiera?? adresu ? umowy itp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stąd wziąłem tego pana:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1659941

otoMoto - Audi AUDI A6 TDI NaviPlusTiptronic

 

i jeszcze stąd:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1672610

otoMoto - Audi A6 2.5 TDI MULTITRONIC

udało mi się z gościem pogadać właśnie dziś (poniedziałek) powiedział że na środe 04,10,2006 będę miał auto przed domem. :modlitwa: :modlitwa:

i oby tak było. Poinformuję o tym fakcie na forum.

Czy gość jest coś słowny czy kawał c...y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od czerwca czekam na e39 3.0d 2000r.....

nadal nie mam auta ani zaliczki(1.5zl) :mad2: :mad2:

koles normalnie odbiera tel a nawet do mnie dzwoni :duh:

oddalem sprawde do Radcy Prawnego, zobaczymy co bedzie

 

pozdro

 

ps.to jest inny koles,ale jak cos to moge podac namiary na ****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razulca cisnął bym na "gienki"= policja :x

 

Poza tym jak można wierzyć w takie bajki że za taką kasę kupi się samochód warty o wiele więcej.Takich szmaciarzy by nie było gdyby nie to że są naiwni ludzie.

 

Podobno po komórce mozna dojść do właściciela - suń na policje kolego i to szybko.

 

Ps.Chytry 2 razy traci ............ :duh:

BMW = Będziesz Musiał Wyprzedzać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takich co dają zaliczki na piękne oczy w dzisiejszych czasach to w Fakcie piszą + zdjęcie :cry2: i opis jaka straszna sprawa się stała ! Właśnie piję piwko za zdrowie tej niedoszłej Audicy ! Ale jeśli się mylę i gość jest ok to będzie znaczyło że moja matka miała racje mówiąc kiedyś : Trzeba wierzyć w ludzi !
Nie ma tego złego co by mi dobrze nie wyszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem natychmiast nalezy to zglosic na policje.

 

no i w tym momencie jest male rozczarowanie z naszej strony

bylem na policji(mam pelne dane kolesia) i pierwsze pytanie bylo:

"czy ten pan odbiera telefony" ode mnie?

ja na to ze nie dosc ze odbiera to nawet sam do mnie dzwoni,no i gliniarz zglupial,powiedzial ze oni zaduzo w takiej syt nie moga zrobic,moga przyjac zawiadomienie,moga sprawdzic kolesia,ale.....

 

oddalem sprawde do Radccy Prawnego, zobaczymy co z tego bedzie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena: EUR 4 900

 

Typ: Sedan

 

Informacje:

Rok produkcji: 2001, 365 000 km, 155 KM (114 kW), Pojemność skokowa: 2500 cm3, olej napędowy,

 

 

 

 

 

Opis pojazdu:

ABS, ESP, alarm, automatyczna klimatyzacja, boczne poduszki powietrzne, elektryczne szyby, felgi aluminiowe, gwarancja na wóz uzywany, instalacja alarmowa, klimatyzacja, komputer pokladowy, odtwarzacz CD, poduszka powietrzna, poduszka powietrzna pasazera, radio z odtwarzaczem kasetowym, reflektory przeciwmgielne, siedzenia regulowane elektrycznie, wspomaganie kierownicy, zamek centralny. AUTO DO SPROWADZENIA Z NIEMIEC

 

 

 

I myslales ze za ta kase ci pusci to auto. No, no nie ma co, zaufanie do ludzi to ty masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę TDS'a spoko mozna kupić. Z tym że trzeba bedzie wpakowac z 5000 w układ wtryskowy bo juz sie pewnie rozleciał. Nawet ja wiem ze TDS'a z takim przebiegiem sie nie kupuje.

Zanim komuś sie wpłaci zaliczkę warto sprawdzic stan wozu, jego historię, a przede wszystkim nikomu nie przelewać kasy na słowo. Pokwitowanie, proszę bardzo - sprawa czysta.

Sam sobie zgotowałes taki los. Nie dosć że nie znasz wozu to jeszcze przelałeś kasę bez potwierdzenia. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawada nabroił ale czy ludzie nei uczą sie na błedach, Skoro poszło przelewem i napisałeś za co to ma być to jest pare opcji.Wedłóg mnie sprawa sądowa. @ nagrywaj rozmowy tel ( nie zawsze moze być to dowodem w sprawie ale warto) po za tym naślij na niego US nie jestem za donosicielstwem ale jezeli ciebie zrobił w konia to cóz... ale po zakonczeniu roku podatkowego ,żęby sie nei wykręcił...chyba ,żę to księguje... proponuje nagrać to jak sie umawialiscie czyli Np: obiecał pan że auto będzie za tydzień

ja zadatkowałem auta nie ma nie wywiązał sie pan . i jego tłumaczenia a może byc takie tak wiem przepraszam itd... i masz to na tasmie umowa ustna jest wiąrząca.Oczywiscie on może ją podwarzyć w sądzie ale musi mieć dowody hmm generalnie cięzka sprawa ale kombinuj i daj znać na forum.

kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję numer konta i tel żeby ostrzec innych przed tym matołem

53 1470 0002 2306 2034 1888 0001 podobno konto założone we Wrocławiu

604 800 827 jeśli ktoś ma znajomości to proszę o sprawdzenie tego numeru tel czy to jest na karte czy abonament :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.