Skocz do zawartości

Co warto dodać do auta BMW e92 335i


Lewczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem auto z załączonego linku, będzie pewnie za ok. 2 msc.


Napewno wiem, że chciałbym zrobić z niego "sucz", wstawić fajną lotkę, dać inny zderzak z tyłu, może inny wydech, czy ma ktoś z Was jakieś ciekawe pomysł co można było by dołożyć do niego by wyglądał bardziej "rasowo" if you know what i mean :D


https://www.copart.com/lot/39959650/salvage-2012-bmw-335-i-nj-trenton?fbclid=IwAR1gDzletFuxziJjWPBXdj3_O_gN3RNs7gGO308w1NwxOE9I2IwVkD5S0w8


Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, kupiłem auto z załączonego linku, będzie pewnie za ok. 2 msc.


Napewno wiem, że chciałbym zrobić z niego "sucz", wstawić fajną lotkę, dać inny zderzak z tyłu, może inny wydech, czy ma ktoś z Was jakieś ciekawe pomysł co można było by dołożyć do niego by wyglądał bardziej "rasowo" if you know what i mean :D


https://www.copart.com/lot/39959650/salvage-2012-bmw-335-i-nj-trenton?fbclid=IwAR1gDzletFuxziJjWPBXdj3_O_gN3RNs7gGO308w1NwxOE9I2IwVkD5S0w8


Dzięki !

Ja bym od razu wstawial tylne cwiartki od m3, i tak masz do wymiany. To znacznie zmieni wyglad auta. Poza tym ori xenon z przodu od lci i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem auto z załączonego linku, będzie pewnie za ok. 2 msc.


Napewno wiem, że chciałbym zrobić z niego "sucz", wstawić fajną lotkę, dać inny zderzak z tyłu, może inny wydech, czy ma ktoś z Was jakieś ciekawe pomysł co można było by dołożyć do niego by wyglądał bardziej "rasowo" if you know what i mean :D


https://www.copart.com/lot/39959650/salvage-2012-bmw-335-i-nj-trenton?fbclid=IwAR1gDzletFuxziJjWPBXdj3_O_gN3RNs7gGO308w1NwxOE9I2IwVkD5S0w8


Dzięki !

Ja bym od razu wstawial tylne cwiartki od m3, i tak masz do wymiany. To znacznie zmieni wyglad auta. Poza tym ori xenon z przodu od lci i koniec.

 

Cześć, dzięki za odp !


Jak wyglada tylna ćwiartka ? Bo nie mogę znaleść. Tam xenon już jest, lci jest jakiś inny ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A tak zupełnie na serio to co w każdym aucie lewczuk.

Może jakieś fajne koła, dobre opony, wymiana sprężyn na niższe, sportowe amory. Stabilizatory o większej średnicy, drazki i wszystkie gumy, odboje.

I kosmetyka i jeździć, bo sylwetka e92 jest świetna, ma bardzo ładne proporcje. Bije na głowę takie c coupe czy a5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zupełnie na serio to co w każdym aucie lewczuk.

Może jakieś fajne koła, dobre opony, wymiana sprężyn na niższe, sportowe amory. Stabilizatory o większej średnicy, drazki i wszystkie gumy, odboje.

I kosmetyka i jeździć, bo sylwetka e92 jest świetna, ma bardzo ładne proporcje. Bije na głowę takie c coupe czy a5.

 

Dokładnie, opony, felgi będą inne, pewnie wrzucę jakieś czarne 18 lub 19,

Opony myślałem Hankook Ventus S-1 Evo2

Po vinie widze, że ma zawieszenie jakieś tam M, także sprawdzę jak to mniej więcej się sprawuje.


ciekawi mnie te nadokla od m3 jak to wygląda, bo niby coś jest na necie, ale nie wiem na co patrzeć dokładnie,


No i jakaś lotka by się przydała, albo zwykła albo carbon,


Ewentualnie wymiana lusterek



Wydech, również bym go jakoś zmodyfikował, może znacie kogoś kto ogarnia temat ?


Dzięki ! :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie taka prosta sprawa.

Wspawasz ćwiartki i co dalej? Zderzak musisz mieć z m3, nadkola i różne inne rzeczy.

 


Mam firmę konkretną, która będzie mi to robić wszystko, tylko własnie tak jak mówisz, koszta koszta koszta, bo tu nadokola + zderzak i inne rzeczy to sporo wyjdzie pewnie, chyba, że sam zderzak ? czy nie da się tak hehe


ew. jakiś inny ciekawszy niż m pakiet zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pytales o mody wiec domniemalem ze koszta sa malo istotne. Jak do wymiany caly bok to dlaczego by nie dolozyc do wygladu m3. Ja bym tak zrobil. Reszta jest malo istotna bo zderzak od mpakietu to drobnostka a nie modyfikacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest e92 lci ,jeśli chce zrobić M3 look do całości trzeba jeszcze zmienić cały przód ,lusterka i układ wydechowy. A i tak to co najlepsze ma ///M czyli dzwięk V8 nigdy go nie będzie.


Lepsze są mody mechanicze ,te dadzą najwięcej frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mody mechaniczne w 335i i co dalej bez X-a, skoro nie możesz założyć dużo szerszych opon? Właśnie po to się przydaje [BAD] od m3. Niemniej jeżeli chodzi o drobniejsze rzeczy to lepiej zobaczyć co jest w galerii.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytales o mody wiec domniemalem ze koszta sa malo istotne. Jak do wymiany caly bok to dlaczego by nie dolozyc do wygladu m3. Ja bym tak zrobil. Reszta jest malo istotna bo zderzak od mpakietu to drobnostka a nie modyfikacja.

 

Tylko tutaj już wchodzi chyba wszystko, czyli maska od m3 lusterka itp ?

 

Właśnie osobiście myślałem, by wrzucić czarny grill z podwójnymi kratkami,

To jest e92 lci ,jeśli chce zrobić M3 look do całości trzeba jeszcze zmienić cały przód ,lusterka i układ wydechowy. A i tak to co najlepsze ma ///M czyli dzwięk V8 nigdy go nie będzie.


Dokładnie, V8 to to nigdy nie będzie, ale zależy mi by dobrze wyglądał, jeżeli chodzi o mechaniczne sprawy to chciałem go tam zrobić na max 360km, powinno wystarczyć


Lepsze są mody mechanicze ,te dadzą najwięcej frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przeciez ja nie pisze o zmianie auta na m3 look tylko tylu na szerszy. To moja propozycja i wiecej sie w to nie zaglebiam. Sam bym tak zrobil majac jedna strone do wymiany tak czy siak. Co za roznica co blacharz wspawa, wszystko i tak idzie nowe wiec za doplata, nie wiem, strzelam, 5tys zrobic druga strone i zderzak i auto od razu bedzie wygladac lepiej. Nie pisz o pierdolach typu grill czy mpakowe zderzaki, do tego nie potrzeba zakladac postu na forum. To sa groszowe sprawy a 335i, zakladajac jakis chinski badziew, mozna tylko zepsuc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ja nie pisze o zmianie auta na m3 look tylko tylu na szerszy. To moja propozycja i wiecej sie w to nie zaglebiam. Sam bym tak zrobil majac jedna strone do wymiany tak czy siak. Co za roznica co blacharz wspawa, wszystko i tak idzie nowe wiec za doplata, nie wiem, strzelam, 5tys zrobic druga strone i zderzak i auto od razu bedzie wygladac lepiej. Nie pisz o [bAD] typu grill czy mpakowe zderzaki, do tego nie potrzeba zakladac postu na forum. To sa groszowe sprawy a 335i, zakladajac jakis chinski badziew, mozna tylko zepsuc.

 


Nikt tu nie mówi o chińskim badziewiu,


Dzięki mistrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.