Skocz do zawartości

318i Mpak Portimao


Leeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Auto straciło pazura :(

No jest trochę różnica ;) ale bez przesady o jakiejś stracie paznokci... ;)

Najpierw zobaczyłem zdjęcia, potem dopiero zwróciłem uwagę na koła - i chyba idę przemalować F34 :mrgreen: bardziej będzie mi pasować do topas blau, które mam na E46 :mrgreen:

Nie myślałem, że nowe niebieskie będą mi się tak podobały :cool2:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18stki mam bez ROF, a te 17 są z runflatami, szczerze mówiąc jest tak samo jak było na 18, czyli twardo :) No i zawias m dobija na wybojach dość głośno, tak jak straszyli na YT, no ale coś za coś. Jak masz seryjne zawieszenie spokojnie uderzaj w 18stki.

Dlatego zastanawiam się nad założeniem LOWTEC HiLOW 4 :D

https://www.lowtec.de/de/bmw/3/g20/16390/lowtec-gewindefahrwerk-hilow-4?c=2476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Im niższy profil tym bardziej stabilnie, tego nie oszuka.

a w przypadku G20 to chyba konieczność , mój handlowiec z powodu mojego doświadczenie z 16 , już odradza klientom kupowania 318 na 16tkach

osobiście chętnie bym próbował 17tki na kilka dni na próbę , @Leeo może jak wpadniecie kiedyś do Krakowa lub na narty to zrobimy swing - kół oczywiście - ? :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im niższy profil tym bardziej stabilnie, tego nie oszuka.

a w przypadku G20 to chyba konieczność , mój handlowiec z powodu mojego doświadczenie z 16 , już odradza klientom kupowania 318 na 16tkach

osobiście chętnie bym próbował 17tki na kilka dni na próbę , @Leeo może jak wpadniecie kiedyś do Krakowa lub na narty to zrobimy swing - kół oczywiście - ? :wink: :D

 

Ale Pani od dacii tez bedzie? ;) To jakbys sie wybieral na Suwalszczyzne, to tez zapraszam na podmianę. Na razie jechalem na nich 160 o pewnie szybciej nie zamierzam na polskich zimowkach, ale auto prowadzilo sie pewnie jak na letnich 18.

 

18stki mam bez ROF, a te 17 są z runflatami, szczerze mówiąc jest tak samo jak było na 18, czyli twardo :) No i zawias m dobija na wybojach dość głośno, tak jak straszyli na YT, no ale coś za coś. Jak masz seryjne zawieszenie spokojnie uderzaj w 18stki.

Dlatego zastanawiam się nad założeniem LOWTEC HiLOW 4 :D

https://www.lowtec.de/de/bmw/3/g20/16390/lowtec-gewindefahrwerk-hilow-4?c=2476

 


To nieblepiej doplqcic do adaptacyjnego zawieszenia? Gwarancja zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ciemniejszy środek felg wygląda ogólnie lepiej niż w tych 17stkach, ale uważam, że wygląda dobrze.

Ja w tym tygodniu umawiam się na montaż tych moich Rial x10 w czerni więc sam jestem ciekaw.

No i wątpię by żona zimą jeździła z takimi prędkościami by była lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieblepiej doplqcic do adaptacyjnego zawieszenia? Gwarancja zostanie...

Byłbym dopłacił, ale gdy zamawiałem swoje G20 to trudno było znaleźć jednoznaczne opinie nt. zawieszenia adaptacyjnego i zawahałem się. ☹️ A teraz jest już po ptakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiam 782-ki na zimę, a na lato założę JR-28, które podobnie jak Rial X10 występują w fabrycznej szerokości 7,5" i 8,5".

Fajne te JR 28 muszę przyznać:)

 

Ale Pani od dacii tez bedzie? ;) To jakbys sie wybieral na Suwalszczyzne

Głodnemu... :wink: :D rzadko ale bywam w Ostrołęce.. teściów tam mam

 

Pani z Dacii?? Hmmm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiam 782-ki na zimę, a na lato założę JR-28, które podobnie jak Rial X10 występują w fabrycznej szerokości 7,5" i 8,5".

Fajne te JR 28 muszę przyznać:)

 

Ale Pani od dacii tez bedzie? ;) To jakbys sie wybieral na Suwalszczyzne

Głodnemu... :wink: :D rzadko ale bywam w Ostrołęce.. teściów tam mam

 

Pani z Dacii?? Hmmm:)

 

Da się zachować gwarancję zakładając chińskie felgi japan racing? Nie może być! :)


A Pani z niebieskiej Dacii, to delikatny temat, bo Pani z brązowego tiguana może za te żarciki tu zaraz nas prześwięcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
odnośnie brązowego tiguana , ciekawa informacja , to auto jest w coś typu CL 4 letni od VW , w tym miesiącu albo oddam auto albo wykupię - 51tyś zł brutto faktura wykupu - , cena auta na otomoto z podobnymi parametrami 75tyś :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie brązowego tiguana , ciekawa informacja , to auto jest w coś typu CL 4 letni od VW , w tym miesiącu albo oddam auto albo wykupię - 51tyś zł brutto faktura wykupu - , cena auta na otomoto z podobnymi parametrami 75tyś :shock:

 

Nooo, to wykup, pol roku i w ludzi z zyskiem. Auta podrozaly lub inflacja, efekt jak widac. Ja jeszcze 4 lata temu nie przypuszalem ze dam prawie 150tys za serie 3 z podstawowym silnikiem. Plus jest taki, ze poprzedniego leona zony po 4,5 roku uzytkowania sprzedalem tylko 20tys taniej niz kupilem w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Jaki koszt maty?

Jak nie zaprzątam sobie głowy i jakoś nie myślę o odbiorze nowego auta w styczniu, to jak zobaczyłem fotki od razu pojawia się uśmiech na twarzy i jednak dreszczyk emocji...

Nie żałuję że wybrałem ten kolor!!

Pięknie wygląda...

Początkowo chciałem od razu ubrać auto w cały pakiet m performance ale wyszedłem z założenia jak randal że lepiej dokładać mody z czasem to auto się nie opatrzy tak szybko.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, który w galerii G20 ma najładniejszy kolor. Niebieski na 3er zawsze ładnie :)

Te zdjęcia też iphonem?

 

Zdjęcia też 12 pro.


Wehyr: mata pińcet, ale naprawdę wygłąda vs proline na duży plus, ale jakość myślę, że bardzo zbliżona. W g30 mam proline i po 1,5roku jak nowa.


No według mnie nawet jak Audi w sline i w takim super kolorze, to g20 wygląda nowocześniej i ładniej :)

ck5TfgT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, który w galerii G20 ma najładniejszy kolor. Niebieski na 3er zawsze ładnie :)

Te zdjęcia też iphonem?

 

Zdjęcia też 12 pro.


Wehyr: mata pińcet, ale naprawdę wygłąda vs proline na duży plus, ale jakość myślę, że bardzo zbliżona. W g30 mam proline i po 1,5roku jak nowa.


No według mnie nawet jak Audi w sline i w takim super kolorze, to g20 wygląda nowocześniej i ładniej :)

ck5TfgT.jpg

 

Przede wszystkim g20 wyglada tutaj na auto wieksze o klasę. Bardzo ciekawe wrazenie!


IMO polaczenie g20 Mpak, kolor, grill, swiatla wyglada świetnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przede wszystkim g20 wyglada tutaj na auto wieksze o klasę. Bardzo ciekawe wrazenie!


IMO polaczenie g20 Mpak, kolor, grill, swiatla wyglada świetnie!

 

Przyznam, że zdjęcie jest ciut oszukane, bo a4 wjechała tyłem w krzaki, a mi było szkoda 3er i dlatego stoję nieco bliżej obiektywu telefonu. Mimo wszystko na żywo jak dla mnie trójka ładniejsza i tak :)

 

też mam tą matę ale jakoś mnie jakością nie powala - bardziej plastikowa niż gumowa...jakbym miał drugi raz kupować to chyba wybrałbym jakąś alternatywę

 

A to plus, bo latwo wyjąć i wysypać brudy. Dywaniki oem też są takie twarde i mi się to akurat podoba. Proline jest ciut miększa i jest myślę najlepszą alternatywą na rynku. Tez uważam, że 500zl za oem to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.