Skocz do zawartości

Proszę o poradę dot. E53 2006 r. WBAFB71050LX73747


Rekomendowane odpowiedzi

Pytam o takim X5

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-bmw-x5-e53-ostatni-wypust-3-0d-nie-od-handlarza-ID6CBk2j.html#price-prediction-info


Oglądałem go na żywo. Jest malowany w całości, ponieważ pochodzi z Francji. Ci goście raczej nie jeżdżą jak w Niemcach. Ale zrobiony dobrze.

Wykupiony po uszkodzeniu prawej strony (prawy przedni błotnik oraz drzwi). Ale wrócił na kołach do Polski. Poduszki na miejscu. No i polskiego blacharza z garażu odrazu widać. Nie jest to naprawa na poziomie ASO. Za jakis czas będzie do poprawy


Przebieg odpowiada stanu samochodu w środku. Aczkolwiek od zewnątrz po małowaniu to ciężko sprawdzić.


Może ktoś luknie doświadczonym okiem?


Albo może ktoś akurat zna fajne auto, po które można bez wątpliwości pojechać? Może to być też X3-ka. Mam tylko ograniczenia dotyczące silnika oraz skrzyni - muśi to być 3 litra diesel w automacie


Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

o i polskiego blacharza z garażu odrazu widać.

Polski dobry blacharz/lakiernik to może uczyć jak się maluje auta po Europie, ale musisz zapłacić a nie u Mietka za 200 zł element.

138 852

Bez żartów, wnętrze pokazuje, że to ma z 350k nabite. Lewy boczek siedziska kierowcy do wymiany jest, nic z niego nie zostało już.

Stoi na zimówkach, masz zdjęcia przed wypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski dobry blacharz/lakiernik to może uczyć jak się maluje auta po Europie, ale musisz zapłacić a nie u Mietka za 200 zł element.

Dla tego napisałem, że to "blacharz z garażu"

 

Bez żartów, wnętrze pokazuje, że to ma z 350k nabite. Lewy boczek siedziska kierowcy do wymiany jest, nic z niego nie zostało już.

Stoi na zimówkach, masz zdjęcia przed wypadkiem?

Tak. Widziałem zdjęcia jak właściciel wracał do Polski. Autko było na tablicach francuskich.

Nawet tylna dolna klapa bagażnika nie zgnita. Kiedyś z kolegą szukalismy dla niego X5 i w 3 przypadkach z 3 była zardzewiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szukaj dalej.

Na pewno znajdziesz lepszą, nie całą malowaną, jeszcze zrobioną jak sam powiedziałeś, kiepsko.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Oglądałem to auto bo sam szukam ładnej E53. Za takie ogłoszenie powinno się dawać w ryj! Miałem blisko bo z jechałem z Gdańska i jestem raczej spokojnym człowiekiem, jednak zastanawiam się co mówią potencjalni kupcy jadący z drugiego końca Polski?

Samochód cały malowany i to chyba w stodole. Inny odcień lakieru niż fabryczny - na słupkach fajnie widać bo można paznokciem odskrobać nowy lakier :D Uderzony z prawej co pięknie widać na pogniecionym słupku po otwarciu drzwi - jakby szpachlę położyli i psiknęli to nie byłoby widoczne :D Oglądałem to auto już kilka miesięcy temu i myśle, że w tej cenie to jeszcze długo będzie wisiało. Nawet nie chciało mi się zrobić jazdy próbnej.

Pozdrawiam.

Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Oglądałem to auto bo sam szukam ładnej E53. Za takie ogłoszenie powinno się dawać w ryj! Miałem blisko bo z jechałem z Gdańska i jestem raczej spokojnym człowiekiem, jednak zastanawiam się co mówią potencjalni kupcy jadący z drugiego końca Polski?

Samochód cały malowany i to chyba w stodole. Inny odcień lakieru niż fabryczny - na słupkach fajnie widać bo można paznokciem odskrobać nowy lakier :D Uderzony z prawej co pięknie widać na pogniecionym słupku po otwarciu drzwi - jakby szpachlę położyli i psiknęli to nie byłoby widoczne :D Oglądałem to auto już kilka miesięcy temu i myśle, że w tej cenie to jeszcze długo będzie wisiało. Nawet nie chciało mi się zrobić jazdy próbnej.

Pozdrawiam.

Dzięki za opinie. Możemy razem jeździć oglądać, jak chcesz.

Tylko ja nie jestem zdecydowany do konca czego chce, czy E53, czy E91 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.