Skocz do zawartości

Doposażenie w oświetlenie zaślepki AirBag


lak1990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Ja mu tak doradziłem.

Ale po twoim wpisie dokładniej obejrzałem zdjęcia z Aliexpress , zdjęcia wstawione przez osoby , które dokonały zakupu.

I mogę teraz stwierdzić , że należało wypiąć wtyczkę od oświetlenia na nogi z przodu, wpiąć przewód od nowego zestawu , do krótszej części nowego przewodu wpiąć wypięty stary przewód , natomiast tą dłuższą część nowego przewodu poprowadzić do słupka B.

Czyli wychodzi na to ,że jest to opcja Plug&Play

Sory lak1990, moje niedopatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szło plug&play ale co tam. Zrobiłem tak jak pierwotnie radził burza i też poszło. A paczka z Ali zawierała okablowanie długie na 2 metry i Y-adapterem na końcu do podświetlenia stóp. A ja uciąłem końcowe i na szybko-załączki :P działa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie będziesz mógł zmieniać. TE zestawy z alliexpress to tylko diody z zaślepką + światłowód. Z resztą ori BMW to samo.

Diody mają możliwość świecenia w dwóch kolorach, w zależności na jakiej linii dostaną sygnał. A na odpowiedniej lini sygnał jest już emitowany przez instalacje pojazdu, którą kierujesz z poziomu idrive. Skoro nie masz możliwości zmiany koloru oświetlenia ambient w aucie to siła rzeczy na słupkach też nie będziesz miał i będzie Ci to świecić na pomarańczowo (bądź jak pomylisz kabelki to na biało a reszta auta na pomarańczowo). Chyba, że przebudujesz połączenie światłowodów od słupków z ori wiązką i w tym miejscu wepniesz przełącznik mechaniczny, którym będziesz sterował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Jak się nie trafi nic oryginalnego na allegro, to kupię ten zestaw.

Nie chce mi się dłużej czekać ;) zamówiłem chiński zamiennik z gotowym przewodem P&P ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Założone, świecą idealnie.

Gotowy kabelek do wpięcia w kostkę oświetlenia nóg, długość prawidlowa, przewody w oplocie, nie trzeba nic kombinować. Wzorowy gotowiec :cool2:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Założone, świecą idealnie.

Gotowy kabelek do wpięcia w kostkę oświetlenia nóg, długość prawidlowa, przewody w oplocie, nie trzeba nic kombinować. Wzorowy gotowiec :cool2:

 

Jeśli nie mam oświetlenia nóg, to będą kable od oświetlenia nóg do wpięcia, czy raczej na to nie mam co liczyć i będzie trzeba dołożyć, lub wpiąć te nowe lampki pod oświetlenie przycisków drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć, witajcie.

Mam pytanie do kolegów którzy zamawiali zaślepki z kablami w Chinach.

Pisaliście ze przyszło z długimi kablami, a na fotkach w podlinkowanej aukcji (wkleję link ponownie) kabelki są krótkie, nie ma nic o adapterów Y. W innej aukcji za 2 razy wyższa cenę są na zdjęciu dodatkowe przewody. Chciałem zamówić to co już jest sprawdzone ;)

65,05 zł 87% zniżki | Wnętrze samochodu ambient LED b-filar światło boczne poduszka powietrzna doposażenie lampa atmosfera dla 3 serii F30 F31 F34 F35 4 seria F32 F33 F36

https://a.aliexpress.com/_vMNiyH

To wklejaliscie wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć, witajcie.

Mam pytanie do kolegów którzy zamawiali zaślepki z kablami w Chinach.

Pisaliście ze przyszło z długimi kablami, a na fotkach w podlinkowanej aukcji (wkleję link ponownie) kabelki są krótkie, nie ma nic o adapterów Y. W innej aukcji za 2 razy wyższa cenę są na zdjęciu dodatkowe przewody. Chciałem zamówić to co już jest sprawdzone ;)

65,05 zł 87% zniżki | Wnętrze samochodu ambient LED b-filar światło boczne poduszka powietrzna doposażenie lampa atmosfera dla 3 serii F30 F31 F34 F35 4 seria F32 F33 F36

https://a.aliexpress.com/_vMNiyH

To wklejaliscie wyżej

 

Wejdź w opis produktu

Jest tam zdjęcie z parą długich przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.