Skocz do zawartości

E92 gałka skrzyni automat


DEDZIo30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ponieważ mam automat e92 po lift i strasznie kuje mnie w oczy ta gałka od biegów widziałem filmiki ze można joystick jakoś zamontować a czy jest szansa gałkę od dkg założyć ? Czy bez szans i szukać kogoś kto mi przełożyć na joystick ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dkg to sterowanie elektroniczne a ty masz mechaniczne. W gre wchodzi tylko to "cos" z chin imitujace elektronike. Tryby pracy nadal bedziesz przelanczac po staremu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Haha, właśnie ostatnio kolega w pracy powiedział, że chce sobie do e60 to założyć. Cały dzień się śmiałem z tego. Na filmach to wygląda tak, że jak drive jest wrzucony to można sobie tą gałą zęby wybić :D

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam mam pytanie ponieważ mam automat e92 po lift i strasznie kuje mnie w oczy ta gałka od biegów widziałem filmiki ze można joystick jakoś zamontować a czy jest szansa gałkę od dkg założyć ? Czy bez szans i szukać kogoś kto mi przełożyć na joystick ?

 

Temat się już pojawiał. Można zamontować shifter z DCT. https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=417142&page=32

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Możesz zamontować joystick z serii F ale IMO nie będzie to pasowało do wnętrza e90.

Widziałem ten filmik i pisałem z tymi rush ale nie maja na stocku joysticków wiecie gdzie mógłbym dorwać takie odrazu z tymi kabelkami by te podświetlenie było kompatybilne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

U chinczykow tego pełno. Koszt kolo 300 zl.

#Aliexpress 277,27 zł 30%OFF | Auto Accessor Led Gear Shift-Knob Shifter Lever For Bmw 1 3 5 6 Series E61 E90 E60 E46 4d E39 E53 E81 E82 E87 E90 E92 E93 E83 X3

https://a.aliexpress.com/_dTLKjyr


W tym rushu zaplacisz pewnie z 1000 zl a dostaniesz to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U chinczykow tego pełno. Koszt kolo 300 zl.

#Aliexpress 277,27 zł 30%OFF | Auto Accessor Led Gear Shift-Knob Shifter Lever For Bmw 1 3 5 6 Series E61 E90 E60 E46 4d E39 E53 E81 E82 E87 E90 E92 E93 E83 X3

https://a.aliexpress.com/_dTLKjyr


W tym rushu zaplacisz pewnie z 1000 zl a dostaniesz to samo.

Pewnie tak a właśnie chodziło mi o ten joystick żeby odrazu miał te kable żeby podświetlenie dzialalo. Dzięki jack pewnie wezme i zamówienie z Ali to co podrzuciles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.