Skocz do zawartości

[E36/2] Co Was najbardziej wkurza...


majki84

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś kupi auto bo się napali a nie przemyśli zakupu to później są rozczarowania typu: miejsca za mało, silnik za słaby, dużo pali, kradną, za drogie częśći itp. Zaczyna się płacz i lament i szukanie jak tu przykombinować żeby auto utrzymać. Jak ktoś ma za mało miejsca to jak można zarzucać to coupe, które z założenia nie ma być limuzyną. To przy zakupie auto było większe a potem na skutek wady fabrycznej się skurczyło? Przecież widziały gały co brały. A jeśli podbiera się auto tatusiowi albo tatuś kupił na osiemnastkę to darowanemu koniowi nie powinno patrzyć się w zęby. Jest przecież tyle golfów pięciodrzwiowych z dieselkami oszczędnymi pod maską to kupować a nie lamentować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś kupi auto bo się napali a nie przemyśli zakupu to później są rozczarowania typu: miejsca za mało, silnik za słaby, dużo pali, kradną, za drogie częśći itp... Jak ktoś ma za mało miejsca to jak można zarzucać to coupe, które z założenia nie ma być limuzyną. To przy zakupie auto było większe a potem na skutek wady fabrycznej się skurczyło? Przecież widziały gały co brały. A jeśli podbiera się auto tatusiowi .... Jest przecież tyle golfów pięciodrzwiowych z dieselkami oszczędnymi pod maską to kupować a nie lamentować.

 

Dobrze gada. Polać mu. :cool2:


Pozdrawiam

Pułkownik Zuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tyle szpachli że trzebaby kilofem tłuc :wink: :mrgreen:

 

przeciez kazdy wie, ze po ostatnim dachowaniu na dachu zamiast blachy u ciebie jest szpachla :mrgreen:

 

 

KOWAL : jesli to do mnie - to moj komentarzy byl ironiczny .. owszem przy pierwszej coupecie bylem napalony i wielu wad nie dostrzeglem, ale jak kupowalem druga to juz wiedzialem czego chce i co stoi przede mna ..

z tylu jechalem dwa razy - jeden o ktorym wpsomnialem i drugi ktorego nie pamietam :8)

co do tego ze za slaby - po chwili nawet eMka robi sie za slaba ..

a auta nie podbieram tatusiowi ani mi nikt nic nie kupil .. ;)

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiać kiloff przeczytałem ten temat cały i nie pamiętałem na co dana osoba narzekała a utkwiły mi tylko w pamięci "wady" auta tak że nie bierz mojej wypowiedzi osobiście, bo nie była pisana konkretnie do ciebie i nawet nie na podstawie tego tematu, ale wszystkiego co ludzie wypisuja na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ciasne wnętrze.

2. Średniej jakości materiały.

3. Chybotliwy fotel.

4. Za krótki fotel w wersji bez regulacji.

5. Słabe i głośne silniki czterocylindrowe.

6. Hałasujące uszczelki okien przy wyższych prędkościach.

7. Osiągi nieadekwatne do spalania.

8. Nie w każdej wersji znajdziemy składaną tylną kanapę.

9. Średnio komfortowe zawieszenie.

10. Często ubogie wyposażenie.

11. Wysokie ceny aut na rynku (te w przyzwoitym stanie, bo trupa można kupić za grosze).

12. Dużo aut powypadkowych, zużytych, zmęczonych, kombinowanych. :zlosc:

 

 

 

 

jak ma tyle wad to po co kupowałes je i zapewe nadal kupisz cod podobnego

nie rozumiem ciebie ...

 

Sytuacja z E46 jest nieco lepsza, mają mniej wad, i znaleźć zadbany egzemplarz jest łatwiej. Jedynie cena póki co może trochę odstraszać.

 

Więcej sobie nie przypominam. Ale E36, to i tak świetne auto. Wspominam je bardzo miło i nie narzekałem nigdy za bardzo na nię. Samochód ten pozstawia konkurencje daleko w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę mówiąc, to chyba bezsensu jest ten temat. Bo na tym forum nikt nie widzi wad jakie ma E36. To po co ta dyskusja :?:

Ja przynajmniej uczciwie potrafię napisać, co mi się nie podobało w moim E36. Zresztą w 528i E39 też znalazłem kilka wad, ale napewno mniej niż w E36. Jak widzę takie coś, to przypomina mi się stara historia z klientem, który kupił nowe, wypasione 530d E60 i też miał pewne uwagi. Zwariował:?: Chyba nie, jak się płaci za samochód 300.000zł to wszystko musi być tip top. A przyczepić zawsze się można do czegoś. W aucie za ok. 10.000zł można znaleźć sporą listę wad. Są ludzie dla których E36 jest stworzone i są tacy, którzy nie znajdą w nim szczęscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc dołożę koksu do pieca ....Mam ją od nie dawna ....ale to samochód który ma duszę ....Wiem że nie jedna wizyta mnie czeka u mechanika ale zaczyna się robić autem kultowym ....pokażcie mi jakiś samochód z 1993 za którym można oglądać się na skrzyżowaniu ? To jest moje 4 auto ...Miałem Polo ...toyotę corolle ...skodę fabię ....hmmm....i co przesiadłem się do 13 latka i nie żałuję..... :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że się znamy :) Przynajmniej z widzenia.

Pozdrawiam.

Hmm, auto z 1993r. za którym bym się obejrzał :?:

Dobry pomysł na temat. :cool2:

Porsche 911, Chevy Corvette, Lambo Diablo i takie tam inne z tej bandy.

A z tych bardziej przystępnych cenowo, to: BMW M3 :twisted2: , Saab Aero, Subaru Legacy TwinTurbo, i znowu takie tam rodzynki. Ale niewątpliwie BMW ma kilka modeli godnym uwagi.

Ale czy nim jest E36 np. 1.6 lub 1.8 :?: No nie wiem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, auto z 1993r. za którym bym się obejrzał :?:

Dobry pomysł na temat. :cool2:

Porsche 911, Chevy Corvette, Lambo Diablo i takie tam inne z tej bandy.

A z tych bardziej przystępnych cenowo, to: BMW M3 :twisted2: , Saab Aero, Subaru Legacy TwinTurbo, i znowu takie tam rodzynki. Ale niewątpliwie BMW ma kilka modeli godnym uwagi.

Ale czy nim jest E36 np. 1.6 lub 1.8 :?: No nie wiem. :roll:

za M3 byś sie obejrzał a za 1,6 ale w M- pakiecie to już nie :duh:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, auto z 1993r. za którym bym się obejrzał :?:

Dobry pomysł na temat. :cool2:

Porsche 911, Chevy Corvette, Lambo Diablo i takie tam inne z tej bandy.

A z tych bardziej przystępnych cenowo, to: BMW M3 :twisted2: , Saab Aero, Subaru Legacy TwinTurbo, i znowu takie tam rodzynki. Ale niewątpliwie BMW ma kilka modeli godnym uwagi.

Ale czy nim jest E36 np. 1.6 lub 1.8 :?: No nie wiem. :roll:

za M3 byś sie obejrzał a za 1,6 ale w M- pakiecie to już nie :duh:

 

:clap:

...tylko BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za M3 byś sie obejrzał a za 1,6 ale w M- pakiecie to już nie :duh:

 

Za 1.6 już nie. Bo widzisz, diabeł tkwi w szczegółach. A Mpakiet to nie Mpower. To taki prawie Mpower. Tak samo jak - "prawie jak Żywiec".

Jeżeli BMW 3 E36 jest w Niemczech popularniejsze od VW Golfa (więcej sprzedanych sztuk i jest to jedno z najchętniej sprowadzanych aut z zachodu), to gdybym miał się oglądać za każdym, to bym się nabawił jeszcze kontuzji karku. :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za M3 byś sie obejrzał a za 1,6 ale w M- pakiecie to już nie :duh:

 

Za 1.6 już nie. Bo widzisz, diabeł tkwi w szczegółach. A Mpakiet to nie Mpower. To taki prawie Mpower. Tak samo jak - "prawie jak Żywiec".

Jeżeli BMW 3 E36 jest w Niemczech popularniejsze od VW Golfa (więcej sprzedanych sztuk i jest to jedno z najchętniej sprowadzanych aut z zachodu), to gdybym miał się oglądać za każdym, to bym się nabawił jeszcze kontuzji karku. :twisted2:

 

dobry jestres, jesli bez ogladania jestes w stanie odroznic eMke od 1.6 w M-pakiecie .. bo jedyne czego nie da rady sie z zewnatrz latwo zmienic to hamulce (z tlumikiem juz jest wiecej zabawy, ale jak ktos chce to zmieni .. )

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega "Majowy" jeżdził majowym modelem E36 to i majowa opinia o tym aucie :lol: ja kupiłem zadbane auto, super wyposażone + 6 ZYLINDER na pokładzie i nie dam złego słowa powiedzieć na E36 Coupe :nienie:

 

Widzisz, może i to było "majowe" BMW. Ale nawet nie wiem co mam rozumieć pod tym określeniem. Bo wogóle nie znałeś mojego samochodu, więc twoja opinia nie wiele wnosi. :naughty:

 

Skoro niektórych boli tak bardzo obiektywna opinia na temat E36, to możecie założyć temat pt: Co mi się podoba w E36 :?: Z chęcią też się wypowiem. A przy okazji niektórzy poprawią sobie humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ogladania się za zamochodami. To oglądam się za każda zadbana BMW nie ważne czy to E30,E38,E36. A jak chce się posmiać to wypatruje BATMOBILE-wiejskie spojlery, oblepione naklejkami z motoryzacyjnego za 3PLN(takimi jak co drugi maluch w miescie),jakimiś wlotami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę mówiąc, to chyba bezsensu jest ten temat. Bo na tym forum nikt nie widzi wad jakie ma E36. To po co ta dyskusja :?:

 

Ten temat nie jest bez sensu, chodzi o to żeby znaleźć wady tego modelu BMW - E36 i najważniejesze jest to żeby to były rzeczy, które się powtarzają we wszystkich lub w większości egzemplarzy, jeśli nikt nie może się z tobą zgodzić co do wad, które wymieniłeś, lub w innych egzemplarzach to w ogóle nie występuje, to nie powinieneś pisać, że inni są zaślepieni w swoich autkach tylko zastanowić się czy to oby na pewno są błędy konstrukcyjne lub inne wady ale ok to twoja opinia nie każdy musi się z nią zgadzać.

 

1. Ciasne wnętrze.

2. Średniej jakości materiały.

3. Chybotliwy fotel.

4. Za krótki fotel w wersji bez regulacji.

5. Słabe i głośne silniki czterocylindrowe.

6. Hałasujące uszczelki okien przy wyższych prędkościach.

7. Osiągi nieadekwatne do spalania.

8. Nie w każdej wersji znajdziemy składaną tylną kanapę.

9. Średnio komfortowe zawieszenie.

10. Często ubogie wyposażenie.

11. Wysokie ceny aut na rynku (te w przyzwoitym stanie, bo trupa można kupić za grosze).

12. Dużo aut powypadkowych, zużytych, zmęczonych, kombinowanych.

 

Chyba trochę za dużo wymagasz, może zrobileś błąd że nie kupiłeś np E32/E38 tam chyba fotele są większe, wnętrze obszerniejsze,

a zawieszenie bardziej komfortowe tylko, że cena również zupełnie inna, jak zwykle bywa w tej klasie aut.

Na tle konkurencji np. C-klasy E36 wypada bardzo dobrze moim zdaniem.

 

Z tymi silnikami to może i racja, chyba pierwsza wada z którą mogliby się zgodzić również inni - jedynie 1.8 is z czterocylindrowych fajnie jeździ i pali znośnie. Sposobem na wyeliminowanie tej wady jest zmiana auta na takie z silnikiem +140KM, mimo to powinieneś być świadomy stosunku mocy do masy kupując wcześniej swoje 1.8.

 

A tak poza tym fotele w E36 moim zdaniem są super zarówno comfort jak i sportsitze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.