Skocz do zawartości

Wyciek


Kamilzawada

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć właśnie wsiadłem do bmw i patrzę na licznik że ubywa mi paliwa na drogę i nagle z paliwa na 130km po przejechaniu paru metrów zrobiło się 54 patrzę pod samochód a tam takie coś , ktoś ma jakieś porady ,

 


Pod spodem na krótkim odcinku nasz metalowe przewody paliwowe . Po pewnym czasie korodują i przepuszczają ropę. Najczęściej korozja występuje w miejscach mocowania/uchwytów przewodu .

Taka sytuacja wydarzyła się u mnie w E39.


A teraz do tych najmądrzejszych z najmądrzejszych......tacy mądrzy to już się urodziliście....???...czy jednak potrzebowaliście trochę czasu aby tej mądrości się nauczyć....????

Gratuluję podejścia do drugiego człowieka, brawo Wy......!!!!!...brawo....!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego, z całym szacunkiem, nie unoś się, bo nie masz racji. Regulamin forum obowiązuję wszystkich i należy się do niego stosować.


Zakładając nowy wątek pamiętaj, że tytuł musi jednoznacznie i jak najdokładniej naprowadzać na treść oraz model samochodu, o którym mowa.

Wątki o tematach typu „pomocy”, „problem” itp. będą usuwane z forum, a autor otrzyma ostrzeżenie.


Wystarczyło napisać Wyciek paliwa spod auta 530D czy jakoś podobnie, zależy jakiego modelu dotyczy problem. Można też w treści dopisać, że jestem tu nowy i jeśli coś zrobiłem nie tak to proszę o sprostowanie. Jeśli ktoś zakłada konto i nie chce sobie zadać żadnego trudu tylko od strzała uzyskać poradę to wygląda to jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego, z całym szacunkiem, nie unoś się, bo nie masz racji. Regulamin forum obowiązuję wszystkich i należy się do niego stosować.


Zakładając nowy wątek pamiętaj, że tytuł musi jednoznacznie i jak najdokładniej naprowadzać na treść oraz model samochodu, o którym mowa.

Wątki o tematach typu „pomocy”, „problem” itp. będą usuwane z forum, a autor otrzyma ostrzeżenie.


Wystarczyło napisać Wyciek paliwa spod auta 530D czy jakoś podobnie, zależy jakiego modelu dotyczy problem. Można też w treści dopisać, że jestem tu nowy i jeśli coś zrobiłem nie tak to proszę o sprostowanie. Jeśli ktoś zakłada konto i nie chce sobie zadać żadnego trudu tylko od strzała uzyskać poradę to wygląda to jak wygląda.

 

Święta prawda....

Ale od takich rzeczy jest Moderator.....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.