Skocz do zawartości

E32 750 (91) odpowietrzenie hamulców


rafti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chcial bym nie zapytać jak u was działa pedal hamulca ,bo u mnie po odpowietrzeniu na wyłączonym silniku jest twardy jak kamień,jak wlacze silnik i go nacisnę to da rade go nacisnąć do samej podłogi ,czy jest to może problem związany z tym ze pompa do abs sie zapowietrzyła?(gdzieś o tym czytałem).Malowalem zaciski wiec wszystkie były sciasgniete,wiec zbiorniczek na plyn hamulcowy był pusty, prawdopodobne pompa od absow sie zapowietrzyla.

wiec pytanie jest ,czy zle sa odpowietrzone''?,jak sie odpowietrza pompę absow?,przy jedzie przy ostrym hamowaniu abs nie zalancza,ale ponieważ auto od kupienia Stalo w garażu w remoncie ,dlatego nie mam porównania jak abs powinien chodzić,za wszelkie info dzięki.

nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w INPA powinien być specjalny test do odpalenia pompy ABS, jest do innych modeli. Robiłem w tak trójce przy wymianie pompy.

Odpalasz test, druga osoba wciska pedał i trzyma wciśnięty a ty odpowietrzasz. Będzie czuć drżący pedał hamulca.

Jak nie znajdziesz testu to podobno wystarczy pompować nogą na zapłonie.


na przyszłość najlepiej zaślepić przewody i nie dopuścić do zapowietrzenia pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
w INPA powinien być specjalny test do odpalenia pompy ABS...

e32 i INPA? Powodzenia.

@rafti,

czym sterowane masz serwo?

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.