Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie robią , bo jeszcze nie ma tego oprogramowania. Będzie dopiero po 28.04 , ale auto odbiera się i później jest akcja serwisowa.
http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie info od dealera, ze auto jest już w drodze do Polski i w przyszłym tygodniu będą fakturować. Potem rejestracja i pewnie po Świętach odbiór. Zmawiałem na przełomie października i listopada, a produkcja była 14 lutego.

 

Wczoraj salon wystawił fakturę do leasingu i wysłali dokumenty do rejestracji. Po Świętach będą rejestrować, a odbiór pewnie przed majowką…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto z poprzedniej dekady to niech ma stylizację z tamtej dekady. Jak z obecnej to dostosowaną do obecnej technologii i trendów stylistycznych. Który klasyk ma większą wartość: ten z tzw. "ulepszeniami" czy ten w oryginalnym stanie ? Pytanie raczej retoryczne.

Ale, oczywiście, każdy ma prawo do robienia ze swoim autem co zechce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto z poprzedniej dekady to niech ma stylizację z tamtej dekady. Jak z obecnej to dostosowaną do obecnej technologii i trendów stylistycznych. Który klasyk ma większą wartość: ten z tzw. "ulepszeniami" czy ten w oryginalnym stanie ? Pytanie raczej retoryczne.

Ale, oczywiście, każdy ma prawo do robienia ze swoim autem co zechce...

 

Ty chyba nie do końca wiesz co oznacza lampa shadowline i trochę odlatujesz z takimi tekstami - to nie jest klosz lampy przyciemniany w garażu sprayem ani żadne ‚ulepszenie’, a oryginalny element montowany przez producenta, gdzie wnętrze lampy a nie klosz jest ciemne co super pasuje do wersji shadowline. Poprzednio miałem standardowe lampy a teraz shadowline i te drugie moim zdaniem wyglądają nowocześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto z poprzedniej dekady to niech ma stylizację z tamtej dekady. Jak z obecnej to dostosowaną do obecnej technologii i trendów stylistycznych. Który klasyk ma większą wartość: ten z tzw. "ulepszeniami" czy ten w oryginalnym stanie ? Pytanie raczej retoryczne.

Ale, oczywiście, każdy ma prawo do robienia ze swoim autem co zechce...

 

Ty chyba nie do końca wiesz co oznacza lampa shadowline i trochę odlatujesz z takimi tekstami - to nie jest klosz lampy przyciemniany w garażu sprayem ani żadne ‚ulepszenie’, a oryginalny element montowany przez producenta, gdzie wnętrze lampy a nie klosz jest ciemne co super pasuje do wersji shadowline. Poprzednio miałem standardowe lampy a teraz shadowline i te drugie moim zdaniem wyglądają nowocześniej.

To ty nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem... Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź.

Przez ulepszenia miałem na myśli wstawianie np. "tuningowych" przyciemnianych lamp do aut w których producent takich nie stosował. Ja nic nie pisałem o lampach shadowline... To ty sobie to dopowiedziałeś co dobitnie i jednoznacznie świadczy o tym, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zamawiając g20 długo zastanawiałem się między lampami shadow i "zwyklymi" laserami aż w końcu zobaczyłem na żywo dwa auta obok siebie. Ten z lampami shadow wygładał na zdecydowanie starszy.

To nie jest tak że zwykła lampa jest jasna ona też ma całe ciemne wnętrze różnicą jest tylko jeden element ktory w zwykłej jest srebrny a w shadow czarny mat i dla mnie już jest za ciemno. Porównywalem to we wszystkich bmw jakie ostatnio zamawiałem czyli x5, g20 i g80 i wszędzie wybralem jasne lampy laserowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem... Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź.

Przez ulepszenia miałem na myśli wstawianie np. "tuningowych" przyciemnianych lamp do aut w których producent takich nie stosował. Ja nic nie pisałem o lampach shadowline... To ty sobie to dopowiedziałeś co dobitnie i jednoznacznie świadczy o tym, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

 

Post wcześniej w komentarzu do lamp shadowline piszesz o agrotuningu. Patrząc na twoje wypowiedzi w końcu znalazłeś coś w czym czujesz się pewnie :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem... Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź.

Przez ulepszenia miałem na myśli wstawianie np. "tuningowych" przyciemnianych lamp do aut w których producent takich nie stosował. Ja nic nie pisałem o lampach shadowline... To ty sobie to dopowiedziałeś co dobitnie i jednoznacznie świadczy o tym, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

 

Post wcześniej w komentarzu do lamp shadowline piszesz o agrotuningu. Patrząc na twoje wypowiedzi w końcu znalazłeś coś w czym czujesz się pewnie :cool2: .

I znowu potwierdzasz, że nic nie zrozumiałeś... Zacytuj moją wypowiedź gdzie piszę o lampach shadowline. Co więcej dalej, wyraźnie napisałem co miałem na myśli, ale ty jak widać, ewidentnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Zrozum, że twoja odpowiedź na to co napisałem (a ty to zacytowałeś), była z d..y i nie na temat. Nie pogrążaj się, bo każdy widzi co napisałeś i w odpowiedzi na jaką wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.