Skocz do zawartości

Felgi 19” czy 20” do bmw m340i


Kenzo666

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem innego zdania na 18 mega komfort ,19 cali idealnie nie za miękko nie za twardo, poprostu w sam raz, ale warunek opony zwykłe nie Run flat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Bardzo przepraszam że powielam ten temat ale może jak ktoś zobaczy nowy post to może coś napiszę Wkońcu juz marzec mozna zakladać letnie oponki :)

Auto już zamówione - ale myślę że jeszcze mogę zmienić felgi.


Wziałem wkoncu 19 cali... i chyba jest to bład...Bardzo proszę o wypowiedzenie sie ludzi co juz mieli przyjemnosc jazdy na 20' cali mperf ile ile rabatu na nie dostaliście.

1 osoba mi już napisała ze za 14 500 je dostała


Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tył Cię martwi bo cyferka jest niższa ? Wiesz że to nie są milimetry tylko procent szerokości która z tyłu jest większa ? Przecież profil jest równy z przód i z tylu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na co dzień latam trochę jednymi z najszybszych seryjnie produkowanych motocykli na świecie i w przypadku jednego z nich słowo komfort ma się jak siodło do świni, a drugim pół Europy zjeździłem więc takie niedogodności nie straszne mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu bardziej chodzi o to czy jedna wieksza dziura nie pokrzywi tej pieknej felgi ;p

 

Fakt, będzie bolało, ale większa dziura to też może pokrzywić również 19", a nawet 18", które miałem w E91 i pokrzywiły się z jednej strony auta właśnie od jednej większej dziury. Oczywiście kieszeń boli bardziej wymiana 20" niż 18" czy 19". Dobrze, że chociaż opony ubezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, felgi nie są.


No dobra, życie zmusiło mnie już dzisiaj na wymianę (rozwaliłem zimówkę - 19").


Wygląd - jak dla mnie obłędnie

Hałas - troszkę głośniejsza

Komfort - przejechałem dopiero kilkanaście km i oczywiście jest twardziej jednak nie ma aż tak dużej różnicy. Byłem zupełnie na to przygotowany i niczym mnie nie zaskoczyła jazda. Przejechałem się specjalnie drogą z płyt i myślę, że sporo osób tutaj dramatyzuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie, mamy innne zdanie.

zwyczajnie 20 mogą się nie podobać w tak małej budzie - wóz draboniasty.

Jakoś modele M dostają zapas gumy, aby właściwości jezdne poprawić - czemu tam nie lądują 21 calowe w serii 3?

co człowiek to opinia - moja jest taka, ze 20 cali to zbyt duża felga do serii 3 z powodu opon.

już w caymanie wygląda lepiej, bo opony jest więcej - nadkoli raczej nie ma większych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajnie 20 mogą się nie podobać w tak małej budzie - wóz draboniasty.

 

Przypominam, że średnica koła pozostaje taka sama. Jedni lubią więcej gumy, drudzy więcej blach.

Kwestia gustu ... ja nigdy gum nie lubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Siemanko, czy cena tych kompletnych kół jest spoko czy ciut za wysoka jak na nasze realia, jak uważacie? (U niemaszków jest taniej https://www.leebmann24.de/catalog/product/view/id/209327/s/bmw-komplettraeder-m-performance-y-speiche-898-frozen-gunmetal-grey-rdc-36115a4ffd9/ ciekawe czy ktoś coś z tej stronki już wcześniej zamawiał :roll: bo w sumie przez to stronkę to max 11k wychodzi)

36115A4FFD9


225/40R19 93Y

255/35R19 96Y

Pirelli P-Zero r-f


Cena po rabacie: 13 650,00 zł




image012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, czy cena tych kompletnych kół jest spoko czy ciut za wysoka jak na nasze realia, jak uważacie? (U niemaszków jest taniej https://www.leebmann24.de/catalog/product/view/id/209327/s/bmw-komplettraeder-m-performance-y-speiche-898-frozen-gunmetal-grey-rdc-36115a4ffd9/ ciekawe czy ktoś coś z tej stronki już wcześniej zamawiał :roll: bo w sumie przez to stronkę to max 11k wychodzi)

36115A4FFD9


225/40R19 93Y

255/35R19 96Y

Pirelli P-Zero r-f


Cena po rabacie: 13 650,00 zł




image012.jpg

 

Za 13.5k wolałbym znaleźć coś aftermarketowego i dobrać sobie jakaś fajna oponę. Ale każdy ma swój gust :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.