Skocz do zawartości

Felgi 19” czy 20” do bmw m340i


Kenzo666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podbijam pytanie o komfort jazdy na 20" felgach mPerformance.

Trochę się zmartwiłem wypowiedzą kolegi Ponta, że nie ma amortyzacji i komfort jazy jest zły. Nie po to płaciłem 15k, żeby felgi tylko ładnie wyglądały, ale żeby też nie stracić na komforcie.

Jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje jechać na 20 Mpakiet i jak dla mnie taczka

obecnie mam zimowe 18RF i jest dobrze [na "komforcie" nawet miękko]

na lato czekają 19RF i sie okaże ale jak pamiętam z przed kilku miesięcy to było ok


IMO 20 do serii 3 wyglądają na za duże [chociaż zmienia się to w zależności od wzoru felgi]

Sprzedam Alufelgi BMW M791 Double Spoke '19 5x112 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=383676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 z pakietu performance wyglądają bardzo dobrze i wcale nie są za duże moim zdaniem, ale sam ze względu na komfort bym ich nie kupił. Na 18 jest idealnie, komfort o wiele lepszy niż na 17 rof w e91.

W ogóle jestem bardzo zaskoczony komfortem z zawieszeniem mpakowym i tymi 18, byłem przekonany, że będzie bardziej trzęsło, a odczuwam dyskomfort tylko jak za szybko przez policjantów przejeżdżam, czyli naprawdę sporadycznie.


Jeśli do tej pory miałeś 19" i chcesz do g20 20" to może też tego wcale nie odczujesz ;)

 

Komfort to sprawa mocno subiektywna...

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie zabijcie mnie za te glupie posty ale mam dylemat ...kolejny.. 2 lata jezdzilem volvo s80 na felgach 19 profil opony 35.


Moje pytanie czy 20 m performance beda duzo twardsze czy roznicy duzej nie bedzie ?


Czy jest sens dla samego wygladu brac 20 czy je szybko rozwale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie zabijcie mnie za te glupie posty ale mam dylemat ...kolejny.. 2 lata jezdzilem volvo s80 na felgach 19 profil opony 35.


Moje pytanie czy 20 m performance beda duzo twardsze czy roznicy duzej nie bedzie ?


Czy jest sens dla samego wygladu brac 20 czy je szybko rozwale ?

 

Jeżeli jezdzisz tylko autostrada i po miescie zeby zajechac pod klub o 1 w nocy to bierz felgi 20, a tak serio to bralbym 18 do swojego 330i gdyby te w msport nie były taka sredniawka. Wezme 19 i mysle ze bedzie ciezko z komfortem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem przez chwilę F30 na 20" i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony dlatego teraz kupiłem 20" do G20. Ponadto jak kupujesz M Perfomance 20" to masz ubezpieczone opony od uszkodzeń mechanicznych, o czym się dowiedziałem się dopiero przy odbiorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.