Skocz do zawartości

Wydech BMW G20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej jest to mój pierwszy post wiec prosze mnie nie zjesc:)


Czy do m340i można wziąć wydech M performance taki jak Np jest w M2 na "guziczek"?


Lub czy jest jakaś alternatywa np Akrapovic żeby zrobili 4 koncowki wydechu a nie jak jest w standardzie 2 szerokie.


Dziękuje za odpowiedzi ! ;)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Hej jest to mój pierwszy post wiec prosze mnie nie zjesc:)


Czy do m340i można wziąć wydech M performance taki jak Np jest w M2 na "guziczek"?


Lub czy jest jakaś alternatywa np Akrapovic żeby zrobili 4 koncowki wydechu a nie jak jest w standardzie 2 szerokie.


Dziękuje za odpowiedzi ! ;)

 

Polecam mg motorsport zrobią wszystko pod każdego klienta na indywidualne zamówienie. Tylko nie wiem jak z gwarancją.

male-bmw-2.png
Opublikowano
  • Autor

Miałem robiony wydech w bmw5 i w volviaku w MG i robi robotę ALE wolałbym M performance o ile jest to możliwę lub akrapovica bo z tego co słyszałem BMW wspolpracuje z nimi.Wtedy jest zachowana gwarancja.


Czy ktoś się jeszcze może wypowiedzieć?

Opublikowano
Miałem robiony wydech w bmw5 i w volviaku w MG i robi robotę ALE wolałbym M performance o ile jest to możliwę lub akrapovica bo z tego co słyszałem BMW wspolpracuje z nimi.Wtedy jest zachowana gwarancja.


Czy ktoś się jeszcze może wypowiedzieć?

 

Mam aktualnie w swojej 330i wydech M performance i jestem bardzo zadowolony. Przymierzam się powoli do wymiany dotychczasowego auta na M340i więc też jestem zainteresowany tematem, ale z tego co słyszałem w serwisie BMW nie przewiduje do tego modelu akcesoryjnego wydechu ze względu na nowe ostrzejsze normy UE. Ale czy to na 100% prawda tego nie wiem.

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Opublikowano
  • Autor
No raczej żeby było wszystko jak należy trzeba zacząć od downpipe i front bo same końcówki nic tutaj nie zmienią,ciekawe jaki koszt w MG obstawiam ze 10k to chyba minimum chyba że mogę się mylić?
Opublikowano
  • Autor
Randal masz PW odemnie,a co do akrapovica i wspolpracy z BMW cos wiadomo?
Opublikowano
Miałem robiony wydech w bmw5 i w volviaku w MG i robi robotę ALE wolałbym M performance o ile jest to możliwę lub akrapovica bo z tego co słyszałem BMW wspolpracuje z nimi.Wtedy jest zachowana gwarancja.


Czy ktoś się jeszcze może wypowiedzieć?

 

Mam aktualnie w swojej 330i wydech M performance i jestem bardzo zadowolony. Przymierzam się powoli do wymiany dotychczasowego auta na M340i więc też jestem zainteresowany tematem, ale z tego co słyszałem w serwisie BMW nie przewiduje do tego modelu akcesoryjnego wydechu ze względu na nowe ostrzejsze normy UE. Ale czy to na 100% prawda tego nie wiem.

 

Tak to prawda....

Opublikowano
  • Autor
No czyli zostaję Mg lub inny serwis ale raczej w PL nic lepszego nie znajdziemy ale na 90% zegnamy sie z gwarką ah..
Opublikowano
  • Autor
Napisałem ale to jest żart że do takiego auta nie można wydechu M performance.A Ci co kupili i teraz nawet nie wali marchew z wydechu i nie maja opcji zmienic ukladu wydechowego bez utraty gwarancji to wspolczuje z calego serca...
Opublikowano
o a w usa normalnie m performance dostepny
Opublikowano
  • Autor
Czyli europa zacofana a jakie zaklady w poludniowej Polsce polecacie do tuningu takiego nowego i drogiegoauta(wydech)
Opublikowano
to kwestia norm a nie zcofania
Opublikowano
  • Autor

Czyli nowe M3/4 tez bedzie ciche i bez wydechu M bo normy :D?

Pytanie z innej beczki czy jest do tego modelu skrzydło(carbon) czy trzeba kupic jakieś od M2/3/4 i bedzie pasować,chodzi mi o takie duzo nie maly spoiler dokladke.

Opublikowano
Tak wszystkie m są teraz ściszone. Z reszta wystarczy poczytać testy np 850 gdzie chwali się silnik ale tez zauważają ze jest wyraźnie wytłumiony dźwięk
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dziś znalazłem remusa z 4 końcówkami. Fajnie wyglada. Do założenia w Poznaniu. Cena około 9k PLN. Potrzebna jest tylko wymiana dyfuzora od 340i



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dziś znalazłem remusa z 4 końcówkami. Fajnie wyglada. Do założenia w Poznaniu. Cena około 9k PLN. Potrzebna jest tylko wymiana dyfuzora od 340i



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widziałem nawet fajny,Nie maja niestety do 330 i xdrive.

89fd7c4724419b3am.jpg
Opublikowano
  • Autor
same koncowki 9 tys? czy razem z downpipe etc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.