Skocz do zawartości

BMW 330i/ 330i xdrive. Czy warto dopłacać do napędu?


Alinho

Rekomendowane odpowiedzi

mam 2 auta w garazu .

 

No ok przekonałeś mnie. :mad2: masz racje :duh:

Złe auto zamówiłem :cool2:


Do garażu i na podwórko też wjeżdżam na raz i nadal nie potrzebuje xDrive, tylko czemu dalej piszemy o tym, co mi wystarcza a co nie?

Już wiemy, że startowanie ze świateł (nie rozumiem czemu akurat przyspieszenie do 100 w takim razie porównujemy, a nie do 60ciu) na pełnej pi***** jest ok a zawracanie na raz zamiast na 3, nawet z zarzuceniem dupką już nie? Przecież nie piszę o paleniu kapora pod remizą lol.


Czy stojak na rowery nie ma 60ciu cm głębokości? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Twoje argumenty nie mają nic wspólnego z racjonalnością. Musisz wmówić wszystkim że masz rację. I chociaż mogę napisać że wjeżdżałem do SWOJEGO garażu F30 xdrive i F30 RWD i różnica jest ogromna to i tak dalej będziesz wmawiał swoje. Tak samo jak wrażenia z jazdy 40i opierasz na swoim 30i bo "cyferki" w tabelce są podobne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele zalet jednego i drugiego rozwiązania, ale rozważ również, czy pojazdem będzie kierował, nawet od czasu do czasu ktoś kto nie ma wielkiego doświadczenia w prowadzeniu ( patrz żona:p), a wtedy się przyda dodatkowa pewność, ze zniżki na AC nie wzrosną :lol:

A co do mocniejszego diesla: http://wokolmotoryzacji.pl/bmw-m340d-xdrive-pojawi-sie-wkrotce-w-europie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aż tak się boisz o żonę to tym bardziej daj jej bmw, bo to bezpieczny samochód ;)

No i pamiętaj o asystencie cofania bo pewnie z wyjazdem też żona ma problem? ;)

Moja jeśli chodzi o ubezpieczenia to ma lepszy bilans niż ja :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.