Skocz do zawartości

Wymiana lamp E90 pre LCI - halogenów na soczewki


Blanko85

Rekomendowane odpowiedzi

A nie taniej będzie kupić coś takiego http://allegro.pl/halogen-kpl-bmw-3-e90-e91-soczewka-m-pakiet-wwa-i2988492296.html

i włożyć do ORI lampy?? Ewentualnie dodać ringi CCFL? To w ogóle możliwe/legalne?

 

oooo kurde... padlem. Ty na serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Mam pytanie ,chce zamowic u Umnitza reflektory zlozylem taki oto zestaw i w zwiazku z tym co o tym myslicie? Projector90 with Orion V2 Black Clear Housing Pair

 

Color: 6000K

Car Type: Sedan

Xenon: FX-R Retrofit with Adapters 35W

Bulbs: Predator Xenix

Pre-Installed: FX-R Retrofit

Clear Film Protection: Headlight Only

Angel Eyes: Predator Orion V2

 

Dziekuje bardzo za odpowiedz :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam, czeka mnie wymiana lamp w moim e90 i planuje kupić orginał, dzwoniłam przed chwila do mojego serwisu BMW (irlandia) i podali mi cene za sztuke 137€, za lample poliftową, jednak dodali że może nie pasować bo coś tam jest inaczej jak w przedliftowych, chodzi o połaczenie lampy ze zderzakiem i teraz nie wiem co robic wierzyć jemu czy wam :?

Doradźcie to robic ?

Edytowane przez Basia_one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zamierzam wymienić swoje zwykłe lampy na lampy z ringami.

Pomóżcie rozwiać mi intrygujące kwestie:

 

http://allegro.pl/lampy-przednie-bmw-e90-e91-05-08-ringi-ccfl-chrome-i6612158615.html

http://allegro.pl/lampy-przednie-bmw-e90-e91-ringi-led-black-h7-depo-i6599464909.html

 

Oto moje wątpliwości:

 

1. Jedne lampy mają ringi w tech. CCFL, a drugie LED. Czym to tak właściwie się różni i które rozwiązanie jest lepsze do uzyskania białego RINGU :?:

2. Jakiego typu żarówki są montowane w ringach, czy mogę śmiało nabyć je na allegro i czy ich montaż jest idetyczny jak zmiana H7 :?:

3. Silniczek poziomujący lampę, czy może się okazać, że ten który posiadam w swoich nie pasuje do DEPO? Bo rozumiem, że silniczki są w swoim zakresie :roll:

 

Dzięki za pomoc :D

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wymienić swoje zwykłe lampy na lampy z ringami.

Pomóżcie rozwiać mi intrygujące kwestie:

 

http://allegro.pl/lampy-przednie-bmw-e90-e91-05-08-ringi-ccfl-chrome-i6612158615.html

http://allegro.pl/lampy-przednie-bmw-e90-e91-ringi-led-black-h7-depo-i6599464909.html

 

Oto moje wątpliwości:

 

1. Jedne lampy mają ringi w tech. CCFL, a drugie LED. Czym to tak właściwie się różni i które rozwiązanie jest lepsze do uzyskania białego RINGU :?:

2. Jakiego typu żarówki są montowane w ringach, czy mogę śmiało nabyć je na allegro i czy ich montaż jest idetyczny jak zmiana H7 :?:

3. Silniczek poziomujący lampę, czy może się okazać, że ten który posiadam w swoich nie pasuje do DEPO? Bo rozumiem, że silniczki są w swoim zakresie :roll:

 

Dzięki za pomoc :D

 

Obie lampy nie roznia sie niczym poprostu sprzedajacy tak nazwal, obie to ccfl i maja poswiate ringu ledowego. Na kazdy ring przypada ci po jednej diodzie 1w lutowanej, jezeli sie przepali to trzeba lutowac kolejna diode, zywotnosc tych diod jest dosyc spora aczkowliek moze sie przydarzyc. W zestawie jest tak zwana przetwornica, producent depo ja tak nazywa, inaczej jest to regulator napiecia do diod, koszt jak ci padnie u nich okolo 200 zl. Lampy depo potrafia parowac. Silniczki raz sa w zestawie raz nie ma, trzeba pytac, na jednej aukcji pisze ze sa juz wbudowane, czarne chyba lepiej sie prezentuja.

PS: wystepuja jeszcze ringi z 4 żarówkami w2w na jeden ring, w tym wypadku jak jedna sie przepali to wymianiasz tylko jedna, wada takiego zestawu jest ze jest ich az 16 i w dzien nie wyglada to idealnie, po zmroku juz efektu 4 diod nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli chodzi o podlinkowane lampy to efekt świecenia jest wporządku (bez przebarwień)?

 

Jeżeli zdecydowałbym się na zakup to przy pierwszym motażu skoro żarówek nie ma w komplecie muszę lutowac każdą diodę w ringach? To mnie trochę martwi, że wymiana może okazać się dość skomplikowana.

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.