Skocz do zawartości

Rabaty na nowe X3


Gregonio

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się na jakie obecnie rabaty (lekarz) można liczyć w przypadku nowej X3 z konfiguratora w klasycznym leasingu? I czy ktoś może polecić jakiś konkretny salon z dobrą polityką rabatową?

 

Z tego co wiem max 10%

Moze ktos zna kogoś kto da więcej.

 

Zależy od wersji silnikowej i wyposażenia, historii zakupowej itd ale można więcej.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na M-ki są raczej wyższe czy niższe rabaty? Interesuje nas M40d i zastanawiamy się z jakiego pułapu zacząć rozmowy z dealerami.

 

Tak. Sam jestem świeżo po zakupie x3 M40d (w grudniu 21). Dodatkowo M-ki mają priorytet i nie dotyczą ich w większości restrykcje. Zacznie od 10% i idź w górę :mrgreen:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak. Sam jestem świeżo po zakupie x3 M40d (w grudniu 21). Dodatkowo M-ki mają priorytet i nie dotyczą ich w większości restrykcje. Zacznie od 10% i idź w górę :mrgreen:

 

Chciałbyś polecić salon w którym kupowałeś i pochwalić się ostatecznym rabatem, czy to tajemnica? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się na jakie obecnie rabaty (lekarz) można liczyć w przypadku nowej X3 z konfiguratora w klasycznym leasingu? I czy ktoś może polecić jakiś konkretny salon z dobrą polityką rabatową?

 

Polecam zrobić konfigurację na stronie BMW i napisać maile do salonów z prośbą o wycenę samochodu i propozycje finansowania. Czasem jest tak że rabat mniejszy a finansowanie tańsze. Warto pytać tez o dodatki gratis typu koła zimowe lub np ubezpieczenie. W czerwcu 2021 na M40 LCI dostałem 16,5% rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jestem po zakupie X3 ze stoku, czekam na odbiór za dwa tygodnie, jest to już mój/firma 7 samochód w tym samym salonie. Rabat 6% wyciągnięty z gardła na stok, jeśli była by to konfiguracja, to około 15% jest do wyciągnięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w jednym z salonów zaproponowali dla X3 M40d do produkcji 9% + 1% za finansowanie w BMW, (obecnie nie mam BMW bo sprzedałem, a za to dają jakiś ekstra rabat i nie jestem z grupy zawodowej: lekarz, farmaceuta, prawnik),

coś mały ten rabat, koledzy da się coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Byłem w salonie w październiku, dostałem wtedy jako lekarz 10% na X3M40d w prawie full opcji. W sumie temat umarł i nie zamówiłem żadnego auto. Wczoraj do mnie dzwonili czy nie jestem zainteresowany zakupem dalej, będę jeszcze z nimi rozmawiał. Mamy wkońcu światełko w tunelu gdzie salon prosi się o klienta a nie klient o auto. Nawet przejeżdżając obok salonów widać trend zapełniania się placów autami ze stocku. Mój cel to zamówić z rabatem min 20% i dobrym finansowaniem oraz oczywiście salon Polska. Ktoś chętny na zebranie zamówienia (jestem lekarzem - finansowanie dowolne może być leasing/najem/kredyt bez znaczenia wybiorę najkorzystniejsze - wjazd 30%)? https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/a2t9ur1y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Byłem w salonie w październiku, dostałem wtedy jako lekarz 10% na X3M40d w prawie full opcji. W sumie temat umarł i nie zamówiłem żadnego auto. Wczoraj do mnie dzwonili czy nie jestem zainteresowany zakupem dalej, będę jeszcze z nimi rozmawiał. Mamy wkońcu światełko w tunelu gdzie salon prosi się o klienta a nie klient o auto. Nawet przejeżdżając obok salonów widać trend zapełniania się placów autami ze stocku. Mój cel to zamówić z rabatem min 20% i dobrym finansowaniem oraz oczywiście salon Polska. Ktoś chętny na zebranie zamówienia (jestem lekarzem - finansowanie dowolne może być leasing/najem/kredyt bez znaczenia wybiorę najkorzystniejsze - wjazd 30%)? https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/a2t9ur1y

 


Hey mogę załatwić dobry rabat ale musi Ci pasować produkcja 01.2023?

Sam będę zamawiał x3 40d więc juz byłyby dwie sztuki.

Daj znać.

Może ktoś jeszcze chętny?. Im więcej tym lepszy rabat ugramy.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szczegół, że kolega Karol111xc pisał o X3 M40d, ale wrzucił konfig na X3 30i - to raczej nie będą 2 sztuki M40d :roll:

 

Tu bardziej chodzi o sztukę auta i nawet jakby było 8 aut i każde inne np x3, seria 3,5

To rabat byłby gruby

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegół, że kolega Karol111xc pisał o X3 M40d, ale wrzucił konfig na X3 30i - to raczej nie będą 2 sztuki M40d :roll:

 

Tu bardziej chodzi o sztukę auta i nawet jakby było 8 aut i każde inne np x3, seria 3,5

To rabat byłby gruby

 

Słuchaj naprawdę nie śpieszy mi się, możemy pogadać jakby to miało wyglądać, jakbyśmy ugrali coś grubego to jestem w stanie namówić jeszcze jednego kolegę po fachu na X3, bo waha się między starym już GLC a właśnie nowym X3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto pierwotnie miało być M40d, dzisiaj na pewno by było M40i bo po autostradzie zrobie maks 4 tys rocznie wiec spalania się nie boje, a po mieście po którym tylko jeżdżę oba silniki będą paliły podobnie. W związku z nowymi mandatami i jazda 95% po mieście 30i jest wystarczające aż nadto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania w mieście M40d i M40i to tak za bardzo zaokrągliłeś :nienie:


Mi M40d nigdy nie spalił więcej jak 9,2 l/100km (średnia ze zbiornika) i to było w długiej trasie ok 700 km z prędkościami 160-200 - oczywiście na niemieckich autostradach :norty:

Po mieście Poznań to tak max 8,7l palił przed nowym taryfikatorem, teraz to bliżej 8l/100 km się kręci :mrgreen:


M40i będzie spalał w mieście spokojnie z 5l więcej, a przy bardziej nerwowej nodze to i ze 2 razy więcej.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ponadto pierwotnie miało być M40d, dzisiaj na pewno by było M40i bo po autostradzie zrobie maks 4 tys rocznie wiec spalania się nie boje, a po mieście po którym tylko jeżdżę oba silniki będą paliły podobnie. W związku z nowymi mandatami i jazda 95% po mieście 30i jest wystarczające aż nadto.

 



Ok wracam z ferii i się odezwę 3 sztuki to juz ok.

40i w mieście spali tyle co 30i około 15/100

40d spali z 5 litrów mniej a do miasta auto całkiem ok.

W 340i mam ten motor i miasto głównie średnia 14,2, w 330i miałem też koło 14/100 i to tylko rwd.

Postaram się jeszcze kogoś poszukać i podzwonię do znajomych jak wam się spieszy po prostu zamówienie byśmy zrobili kwiecień a np część osób odbiór wrzesień itd a ja styczeń.

Ważne zeny razem zamówić u jednej osoby.

Podeślij jakiś kontakt na priv.

Finansowanie osobno??

Bo ja raczej jak się ułoży bez finansowania

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również zamawiam, w zasadzie miałem już to robić ale waham się nad silnikiem. Konfigurację mam na 20i, w salonie dostałem 8 oczek rabatu i zgodę na finansowanie zewnętrzne, aczkolwiek chciałbym dołożyć do 30i i powalczyć o większy upust. Auto potrzebuję odebrać na październik bo wówczas kończę aktualny leasing. Jestem chętny dołączyć się do większego zamówienia.


Z kolei mogę się odwdzięczyć robiąc finansowanie leasingowe na 114 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

40i w mieście spali tyle co 30i około 15/100

 

1629654798_ykfgho_fb_plus.jpg


13,5 litra to maksymalne spalanie 30i w mieście przy siarczystym mrozie i odcinkach 2-3 km z wykodowanym na stałe S/S. Normalne spalanie tego silnika po mieście to 11,5 litra :D


Oczywiście 40d jest do tej budy absolutnie idealny i kupujcie je dopóki tych silników nie "zarżnęły" kolejne normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40i w mieście spali tyle co 30i około 15/100

 

1629654798_ykfgho_fb_plus.jpg


13,5 litra to maksymalne spalanie 30i w mieście przy siarczystym mrozie i odcinkach 2-3 km z wykodowanym na stałe S/S. Normalne spalanie tego silnika po mieście to 11,5 litra :D


Oczywiście 40d jest do tej budy absolutnie idealny i kupujcie je dopóki tych silników nie "zarżnęły" kolejne normy.

 

No biorąc pod uwagę nowy taryfikator i różnice w cenie z M40d/i jaka mi wychodzi w konfiguratorze - a chce doposażyć w zasadzie we wszystkie opcje, nie widzę większego sensu w moim przypadku, do jazdy po mieście, coś szybszego niż 30i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Randall miałem f30 30i porobione i średnią około 14 ale krótkie dystanse.

Teraz 340i tyle samo pali.

Wrzucę Post pod koniec lutego tutaj z mailem kontaktowym lub z prośbą o kontakt na priv i fajnie jakby z 5sztuk było.

Finansowanie 114% to jaki sens brania leasingu, chyba że komfort lease bo inaczej to więcej oddasz niż zamortyzujesz...

Pięknie było rok temu hahe leasing że stała rata bez różnicy na wibor wyszedł 104,5%.

Wspolczuje tym co mają zmienna stopę w kilka lat oddać dziadom z 20% ceny auta więcej jak dalej będą stopy podnosić....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spalaniem w 30i to nie przesadzajcie. No chyba, że macie ciężką nogę. Jeździłem przez weekend X4 30i (wrzesień 2019) i zrobiłem prawie 300km, połowa po mieście i średnio wyszło niecałe 9l/100 km, a wcale eco nie jeździłem, normalna jazda.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall miałem f30 30i porobione i średnią około 14 ale krótkie dystanse.

Teraz 340i tyle samo pali.

Wrzucę Post pod koniec lutego tutaj z mailem kontaktowym lub z prośbą o kontakt na priv i fajnie jakby z 5sztuk było.

Finansowanie 114% to jaki sens brania leasingu, chyba że komfort lease bo inaczej to więcej oddasz niż zamortyzujesz...

Pięknie było rok temu hahe leasing że stała rata bez różnicy na wibor wyszedł 104,5%.

Wspolczuje tym co mają zmienna stopę w kilka lat oddać dziadom z 20% ceny auta więcej jak dalej będą stopy podnosić....

 


Ja zamawiam, dostałem 10 % upustu od ceny z jakimiś tam gratisami w postaci maty do bagażnika itp + leasing zewnętrzny.

Zamówienie zbiorcze musi być na jeden podmiot gospodarczy aby była mowa o większym upuście, więc to się Panowie nie uda że jest Nas 3-4 i zamawiamy każdy na osobny NIP - dopytałem w 2 salonach.


Nie wiem czy jesteś świadom aktualnych stawek finansowania przez komfort lease, jeśli nie to zachęcam do sprawdzenia, gdyż leasing na 114 % to teraz perełka i żaden salon nie zrobi Ci lepszego finansowania. Co do amortyzacji, to właśnie ów leasing mam tak sporządzony że przy minimalnej wpłacie mam duży wykup który w całości amortyzuję. Finansowanie na 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.