Skocz do zawartości

alternator?


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

po 1 to masa po drugie miałem taki przypadek wczesną wiosną, jak sniegi jeszcze trzymały, akumu mi sprawdzali na testerze i było syper tyko okazało sie że na wybojach dostawał jakiegoś zwarcia i robiła sie dyskoteka, także zanim rozbierzesz poł instalki to wroć jeszcze do akumulatora, najlepiej pozycz od kogoś inny i pojezdzij troche.
DARK SIDE OF POWER!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternator wystarczy oddac do regenaeracji i po sprawie a z masa to musisz poszukac tych mas jest kilka wiec sprawdzic wszystkie musisz jesdna jest koło alternatora zaraz najlepiej podjechac do mechanika zeby sprawdził i po kłopocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
alternator wystarczy oddac do regenaeracji i po sprawie a z masa to musisz poszukac tych mas jest kilka wiec sprawdzic wszystkie musisz jesdna jest koło alternatora zaraz najlepiej podjechac do mechanika zeby sprawdził i po kłopocie

 

no i odgrzebuje temat.... nic z tym nie robilem bo sie uspokoilo, ale teraz wrocilo...

 

i jeszcze sie tylko upewnie, bo wg mnie to na 100% alternator- dlaczego?

otoz na wolnych obrotach przygasa wszystko co zapalone :), po dodaniu gazu nie przygasa- nadal myslicie, ze to masa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddaj do regeneracji tam Ci wymienia rególator napiecia i powinno pomóc a jak nie to sam go kup i wymien koszt nie jest wielki bo 30zł max 50 zł a jak nie pomoze to mase musisz sprawdzic

co? to za takie male pieniądze można coś kupić do bumy?ja za rególator ze szczotkami dałem 200 zl z groszami ,już nie pamiętam,no ale i przedewszystkim orginal,poco pchać badziewie jak znowu się zaraz zepsuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

regulator reguluje przeplyw pradu.ladowanie powinno byc w granicach13,7-14,3 jezeli jest wieksze albo mniejsze to mozliwe ze to regulator,ale sa tez inne podzespoly jak stojan,wirnik,czy mostek diodowy.

pytales sie gdzie w gdyni robia takie rzeczy.a wiec na ul.hutniczej(naprzeciwko makro)jest firma rozrusznik service.najlepiej uderz tam i zapytaj o pana olka(on taz ma bme e36)i napewno zrobi ci dobrze i niewcisnie kitu ze trzeba wymienic jakies niepotrzebne podzespoly

 

pozdrawiam krzysiek :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

regulator reguluje przeplyw pradu.ladowanie powinno byc w granicach13,7-14,3 jezeli jest wieksze albo mniejsze to mozliwe ze to regulator,ale sa tez inne podzespoly jak stojan,wirnik,czy mostek diodowy.

pytales sie gdzie w gdyni robia takie rzeczy.a wiec na ul.hutniczej(naprzeciwko makro)jest firma rozrusznik service.najlepiej uderz tam i zapytaj o pana olka(on taz ma bme e36)i napewno zrobi ci dobrze i niewcisnie kitu ze trzeba wymienic jakies niepotrzebne podzespoly

 

pozdrawiam krzysiek :cool2:

 

dzieki

 

a nie orientujesz sie czy w sobote czynne? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko

w sobote od 8 do 14-tej.musial bys wczesnie przyjechac albo zadzwon sie umowic 586636812(telefon do biora obslugi klienta-tak mi sie zdaje)tylko niewiem czy p.olek bedzie w sobote(jezdzi zielona e36,ale niemartw sie napewno zrobia dobrze auto

powodzenia

 

kurcze do 12 jestem w szkole.... nie wiem czy sie wyrobie do 14

moze mi sie uda jeszcze w poniedzialek byc w Gdyni

dzieki jeszcze raz za namiar :modlitwa: :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddaj do regeneracji tam Ci wymienia rególator napiecia i powinno pomóc a jak nie to sam go kup i wymien koszt nie jest wielki bo 30zł max 50 zł a jak nie pomoze to mase musisz sprawdzic

co? to za takie male pieniądze można coś kupić do bumy?ja za rególator ze szczotkami dałem 200 zl z groszami ,już nie pamiętam,no ale i przedewszystkim orginal,poco pchać badziewie jak znowu się zaraz zepsuje?[/quob

bez obrazy ale nie kumam takich ludzi co myśla ze jak duzo sie wyda to jest dobrze i sie nie zepsuje wszystko sie psuje i trzeba wymieniac a za cała wymiane wszystkich zeczy w alternatorze przynajmniej ja (szczotki legolator łoztska ) 115 zł ale po co jak reszta jest ok nie sztuka wydac wazne zeby było ok Pozdrawiam. A co do tego zakładu na Hutniczej koło Makro to tez tam byłem dobrze robia bedziesz zadowolony wszystko maja na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Globi to moja odpowiedz dla ciebie

 

 

bez obrazy ale nie kumam takich ludzi co myśla ze jak duzo sie wyda to jest dobrze i sie nie zepsuje wszystko sie psuje i trzeba wymieniac a za cała wymiane wszystkich zeczy w alternatorze przynajmniej ja (szczotki legolator łoztska ) 115 zł ale po co jak reszta jest ok nie sztuka wydac wazne zeby było ok Pozdrawiam. A co do tego zakładu na Hutniczej koło Makro to tez tam byłem dobrze robia bedziesz zadowolony wszystko maja na miejscu

 

 

No zgadzam się że wszystko się psuje,ale po jakim czasie,z własnego doświadczenia wiem że lepiej wydać więcej i kupić orginał,niż kupić zamiennik i wymieniac dwa razy częściej,swoją bumą zrobiłem ponad 200 tys.km, wiem co mówie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

pozdrawiam krzysiek :cool2:

 

nawiedzialem dzisiaj z ranca Pana Olka :8) :8) :8)

 

czekalem, przed 8mą na e36 i zajechalo :lol: - powolalem sie na kogo trzeba :mrgreen: i zrobione :norty: :norty: :norty:

 

oto winowajca:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img150.imageshack.us/img150/2904/1001624iy9.jpg

 

dla niewtajemniczonych- regulator napiecia :roll2:

 

dzieki Krzysiek za namiar :twisted2: :twisted2: :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

nie doczekalem sie odpowiedzi a nie chcialem robic na chybil trafil wiec oddalem samochod do elektryka i co? Regulator napiecia! Wymienilem na nowy oryginalny i ciesze sie na nowo moim wozem :) Oprocz pulsujacych wszystkich odbiornikow pradu (co jest strasznie delikatnie mowiac - wkurzajace) to na dodatek szarpalo mi samochodem w niektorych predkosciach obrotowych i ogolnie jakies zamulenie bylo. Juz sie balem, ze to bedzie jakas grubsza naprawa (sonda itp.) a tu taki maly elemencik a tyle radosci ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.