Skocz do zawartości

BMW Road Map EUROPE EAST i WEST Next 2020-1


Olivertwist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Z racji że na forum są osoby które mają jakieś dziwne historie, bajki, przypadki i w ogóle są dziwni...

To nabije sobie posta pisząc.


U mnie działa.


A oprócz tego to dzięki :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Witam sciagniete East nie chce odpalic z pendrive w schowku BMW 520D F11 Rok 2011 jakies sugestie? :mad2:

poprzednia mam 2019 i chodzi....

Ta, mam sugestie.


Sciagnij taka mape jaka powinieneś mieć.

Masz inna nawigacje, która wymaga inne mapy niż east.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, f11 2013 r.

posiadam wersję nawi next 2013-1

ściągnąłem west z tego tematu

pendrive 32G - fat 32

rozpakowane bez problemu

włożyłem pendrive do slotu USP w podłokietniku

początkowo pokazało komunikat "na nośniku nowsza wersja map - zaktualizować?"

wcisnąłem OK

po kilku sekundach wyskoczył komunikat "zmieniono wersję map (lub nawigacji). Konieczny kontakt z serwisem"

nawi działa normalnie, natomiast po wkładaniu ponownie pendriva - zero reakcji

ktoś ma jakiś pomysł?

będę wdzięczny za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jedno pytanie, na które nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź

- mam nawigację BMW Road Map Premium, pytanie: czy BMW Road Map EUROPE Next 2020-1, czymś się różni od Premium, czy to następca :mad2: .

Odnośnie dyskusji czy West, East, to człowiek zajmujący się tematem powiedział mi kiedyś, że w Polsce instaluje się West, ale to tak przy okazji. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak opcja S609 NEXT to następca PREMIUM. Wyszedł jakoś pod konuec 2012. Ta tabela pięknie to ilustruje

https://mega.nz/#!KYh3mQxZ!EtBWFy4_X9KpLWlFY8d8OKnUDbauW7j6ZWgcUtNH5bY


Mapa Polski jest na obu, jak możesz wyczytać na pierwszej stronie. A to co instalujesz zależy na jakich krajach zależy Ci dodatkowo. Jak jeździsz tylko po Polsce to bez znaczenia, czy EAST czy WEST.

Dodatkowo uprzedzając pytanie mapy PREMIUM i NEXT nie są zamienne jak i żadne inne. Jakie aktualnie posiadasz, od wersji PREMIUM możesz sprawdzić w menu nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Miałeś pewnie klucz wykupiony na jakiś czas w ASO. Teraz albo znajdziesz kwitki od aktualizacji które w ASO dostałes albo trzeba podegrać certyfikat FSC.

Ale wiesz o czym piszesz ? :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Moduł nawigacji jest zgodny z numerem Vin i pochodzi z Twojego auta?

Jeśli tak to może był jednorazowy kod na rok, a teraz nowy rok i woła o kod. Nie problem go sobie wygenerować.

Aktywacja FSC to coś innego niż kod fsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł nawigacji jest zgodny z numerem Vin i pochodzi z Twojego auta?

Jeśli tak to może był jednorazowy kod na rok, a teraz nowy rok i woła o kod. Nie problem go sobie wygenerować.

Aktywacja FSC to coś innego niż kod fsc

 

Wydaje mi się że tak, przynajmniej nic nie wiem na temat jakiś kombinacji. Co prawda miałem wymieniany wyświetlacz i przy tym też jakiś sterownik, ale od tamtego czasu aktualizowałem kilka razy i zawsze było dobrze. Ostatnio stał w ASO kilka dni, ale nie wydaje mi się żeby ktoś coś przy tym robił. Auto jest z 2016 roku i nigdy nie wołał żadnego kodu, zawsze aktualizacja przebiegała bezproblemowo. Czy ten kod mogę sobie sam wygenerować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moduł nawigacji jest zgodny z numerem Vin i pochodzi z Twojego auta?

Jeśli tak to może był jednorazowy kod na rok, a teraz nowy rok i woła o kod. Nie problem go sobie wygenerować.

Aktywacja FSC to coś innego niż kod fsc

 

Wydaje mi się że tak, przynajmniej nic nie wiem na temat jakiś kombinacji. Co prawda miałem wymieniany wyświetlacz i przy tym też jakiś sterownik, ale od tamtego czasu aktualizowałem kilka razy i zawsze było dobrze. Ostatnio stał w ASO kilka dni, ale nie wydaje mi się żeby ktoś coś przy tym robił. Auto jest z 2016 roku i nigdy nie wołał żadnego kodu, zawsze aktualizacja przebiegała bezproblemowo. Czy ten kod mogę sobie sam wygenerować ?

Pytanie klucz: jaki sterownik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie był to cały komputer (zapomniałem jak się nazywa) od systemu, ponieważ po wymianie wyświetlacza kolory wybladły i szukali wszędzie. Ale było to dawno i tak jak już pisałem kilka razy robiłem aktualizację. Czy jakby to było od tego, to nie powinno się dziać przy pierwszej aktualizacji ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nowe pojazdy mają darmową aktualizacje przez 3 lata, chyba, że ktoś wykupiony jakiś szerszy pakiet. Standardowo przez 3 lata od zakupu nie trzeba podawać klucza, tylko włożyć USB z nową mapą lub aktualizować on-line z poziomu idirve, w zależności o typu systemu nawigacji/opcji.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.