Skocz do zawartości

Podpiecie USB mp3 / Kodowanie Navi CIC MID Business


ApplePL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie


Jestem nowym użytkownikiem jak i na forum tak i autka :)

Kupiłem BMW 3 E91 z 2011 roku


Mam kilka pytań ale to powoli ...

zacznę od pierwszego.


Posiadam nawigację/ radio CIC MID z BT, ale w podłokietniku mam tylko gniazdo Aux bez USB

chciałbym podłączyć USB do schowka czy da radę do tego radia ?

W bagażniku moduł COMBOx BM2000

co potrzebuje żeby to działało, z góry dziekuje za pomoc

i do czego jest to gniazdo czarne i niebieskie w tym module COMBOX :)


Drugie pytanie czy do tej navi mogę podpiąć większy ekran ten z Pro?




1ff92b4c-881a-43c6-920d-6206f90b8d9b.jpg

free image upload

Edytowane przez ApplePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij się do czarnego złącza + zakoduj opcje :8)


Może czegoś nie zrozumiałem ..... Czyli wkładam gniazdo USB do podłokietnika i prowadzę kabel do bagażnika w moduł COMBOX który ma dwa gniazda czarne i niebieskie ... na fotce żeby podpiąć do blue a piszesz ze do czarnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij się do czarnego złącza + zakoduj opcje :8)


Może czegoś nie zrozumiałem ..... Czyli wkładam gniazdo USB do podłokietnika i prowadzę kabel do bagażnika w moduł COMBOX który ma dwa gniazda czarne i niebieskie ... na fotce żeby podpiąć do blue a piszesz ze do czarnego :)

 

Do czarnego podepni :8) , pinout mają taki sam


133327d1337575696-balbs%27-cic-retrofit-w%5Ccombox-6nr-pnp-ciccomboxdiagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A najlepsze jest to ze kolega mógł to sam znaleźć w google po wpisaniu np. "combox where connect usb". Są dokładnie te same zdjęcia i opisy. Temat przerobiony w każdą stronę :duh: 12.09 temat miałby już ogarnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do pytania.


Zrobiłem retrofita u siebie i do golasa włożyłem CIC z comboxem na usb też, zakodowałem prawie wszystko.. bez tego USB w podlotkietniku i w schowku. Ma ktoś może „wiersz” do tego? Nigdzie nie umiałem znaleść.


Może ktoś też ma kod do navi z małym wyświetlaczem? Znalazłem tylko na duże i lekko mi przycina ekran. Będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij się do czarnego złącza + zakoduj opcje :8)


Może czegoś nie zrozumiałem ..... Czyli wkładam gniazdo USB do podłokietnika i prowadzę kabel do bagażnika w moduł COMBOX który ma dwa gniazda czarne i niebieskie ... na fotce żeby podpiąć do blue a piszesz ze do czarnego :)

 

Do czarnego podepni :8) , pinout mają taki sam


133327d1337575696-balbs%27-cic-retrofit-w%5Ccombox-6nr-pnp-ciccomboxdiagram.jpg

 


Dziekuje dobry człowieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Sorki ze odgrzewam kotleta ale nie umiem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Czy ktoś z Was się orientuję czy wyjście USB fakra HSD w radiu professional ma taki sam schemat pinów jak w powyższym screenie z blue combox czy inne? Ze względu na slaba dostępność wiązek fakra hsd chce sobie sam taka zbudowac. Materiały już mam i jeden kabel gotowy ale zbudowałem go na bazie schematu std fakra hsd i nie działa, a teraz widzę że złącze w blue combox ma inny schemat i zastanawiam się czy czasem radio nie ma takiego samego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przypadkiem trafiłem na ten post i myślałem że w schemacie facra USB jaki podajecie do Combox jest błąd.

Podpinałem ostatnio dwa mulf2 wg tego opisu poniżej - jedyny jaki na tamtę chwilę znalazłem.

Potwierdził się tez po pomierzeniu miernikiem.


images?q=tbn:ANd9GcSafI_BJRqZFlin1wWPly0g5Y9WvTQCpso4SWdFKi5-VHn-JWpSo8byX00UIhibk_zR4Z8&usqp=CAU


Jednak zajrzałem do google i faktycznie ten standard przewiduje dwa pinouty.


AMPIRE-HSD-lightgreen-down-angle-female-down-angle-female-0-75m-CAB-HSD-DD075_b_1.JPG


Piszę to żeby ktoś nie podpinał wg tego schematu USB do mulf2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.