Skocz do zawartości

Premium Selection G30/G31


rafter1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Jak ktoś zainteresowany to oferowane przez kolegę auta ,żona nabyć za pośrednictwem strony https://www.hwgruppe.de/bmw-jahreswagen/5er-limousine_5er?ctl00_ct_RadGrid1ChangePage=11

 

Kolego, nikomu nic nie oferuje, podałem tylko konkretny przykład auta, który jakiś czas temu zniknął ze stoku. Czy Ty naprawdę myślisz, ze ten dealer ma te wszystkie auta fizycznie u siebie? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w październiku kupowałem w Inchcape Warszawa moje 540. I rej luty 2018, przebieg 2018, ex BMW Polska ( nie EXAG). Z konfiguratora 479k, ja kupiłem za 325k.

W cenie: drugi kpl kół zimowych (19"), pakiet service inclusive do 8 lat 160k, gwarnacja BMW Repair do 5 lat i 200k, gadżety za 3k).

Więc w Warszawie też można. Dodam, że mieszkam pod Poznaniem i w Inchape Poznań też zorbili wielkie oczy na moją ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Najlepszy deal zrobił ostatnio Lidl. Dostał rabat na nowe samochody BMW 48% - a zakupił jedyne 10 tys. szt./rok.:) Z czego 900 szt. trafiło do siedziby Lidla pod Poznaniem.

Mają wymieniać co 6 miesięcy, a sprzedawać będą wyżej od ceny zakupu, we własnym komisie.:)

https://motoryzacja.interia.pl/samochody-uzywane/news-bmw-za-pol-ceny-bedzie-mozna-kupic-w-lidlu,nId,2563391

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Warszawie

 

Podciągnęli Cię pod zakup flotowy skoro kupiłeś 2 sztuki naraz lub w niewielkim odstępie czasu :cool2: Normalnie na tegoroczne G30 idące do zamówienia to raczej ciężko nawet 19% dostać . Z tegorocznego stocku nie powinno być problemu .

Dostałem właśnie ofertę z Inchcape z PS 540ixDrive 2018 przebieg do 15 000 km za 340 k przy cenie z konfiguratora 475 k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.