Skocz do zawartości

Pomoc z wgraniem polskiego menu do navi CCC professional


boczas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam dwie e90 z 2008r jedna ma navi bussnes druga professional, prosiłbym o pomoc z wgraniem menu do której kolwiek, najlepiej obu. Czy te nawigacie różnią się czymś czy tylko wielkościa ekranu i mozna wrzucac te same pliki spolszczenia?

Z tego co wiem trzeba znaleźć spolszczenie w internecie, a jest dużo takich które psują navi. Ma ktoś może coś sprawdzonego? Wystarczą mi same napisy nie musi być lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam.


Miałem polskie menu wgrane wraz z polskim lektorem. Niestety przy kodowaniu modułu przez przypadek przy kodowaniu bluetooth poszedł pusty MAN.


Pomógł by ktoś przy kodowaniu menu ccc w j. polskim? E61 530d 2006r. przez team viever'a bądź jakąś szczegółową instrukcję bądz plik żeby nie uwalić CCC.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam.


Miałem polskie menu wgrane wraz z polskim lektorem. Niestety przy kodowaniu modułu przez przypadek przy kodowaniu bluetooth poszedł pusty MAN.


Pomógł by ktoś przy kodowaniu menu ccc w j. polskim? E61 530d 2006r. przez team viever'a bądź jakąś szczegółową instrukcję bądz plik żeby nie uwalić CCC.


Pozdrawiam

A jaki masz obecnie język?


Sprawdzałeś na Angielskim lub niemieckim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Obecnie mam angielski. W menu do wyboru jest angielski, niemiecki,francuski. jak włączam ncs to jezykow tam jest sporo. ale w menu w I-drive jest tylko te 3

Sprawdzałeś co się stanie jak przestawisz na któryś z pozostałych(niemiecki lub francuski)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powiedz mi jeszcze jak to to zakodować? Czy normalnie w ncs dummy zaznaczam ptaszka z rosyjskim czy muszęcoś jeszcze usunąć wcześniej jakiś język?

Jak potrafisz w ten sposób, to jak najbardziej może tak to zrobić. Efekt będzie ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.