Skocz do zawartości

gdzie tu sens, gdzie logika - opowiesci dziwnej tresci


zalew

Rekomendowane odpowiedzi

jedziemy dzis z kolega trasa prymasa tysiaclecia jego e30.. jechalismy ok 130, na plecy wsiadl jakis motor to kumpel przyspieszyl zeby wejsc w luke dalej i go puscic, motor nas wyprzedzil, podziekowal.. mial charakterystyczna kamizelke odblaskowa z napisem zaczynajacym sie na P.. pognal..

za pare kilometrow widzimy go ze stanal na trasie na poboczu i wyciaga suszare..

 

reasumujac:

jechalismy lamiac predkosc, przyspieszylismy zeby on mogl nas wyprzedzic lamiac jeszcze bardziej, a spieszyl sie zeby postawic fotoradar.. gdzie tu sens :D :D????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki z tego moral ze lepiej im nie pomagac

tak sie skalda z ejestem przed zakupem bmw a dotego mam kolego policjanta odradza mi zakup tego auta wogole tej marki pytam czemu a onm ze jak mnie zatrzymaja a napewno tak bedzie z miejsca mam mandat a dlaczego a on bo policja kierowca bmw lubi wlepiec mandaty i takie zalozenie i przekonanie jest wsrod stolecznych "milicjantow"

konkretnie mowi jesli cie stac na bmw to i na mandat mowie ok moge kupic np. 316i z 97 roku za 15 kola ale i za 15 kola kupioe vektre B i co nie dostanea on ze nie

rozumiecie cos z logiki tych ludzi bo ja nie

jedyne racjonalne wytlumaczenie to to ze pranie mozgo jakie przechodza na psychotestach robi stala blizne na mozgo niestety

pozdrawiam wszystkich normalnych i tych normalych inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdury moczem na wietrze pisane

mandat dostalem raz, raz sie wymigalem na 0 z przejechania na czerwieni, kontrol w zyciu mialem z 5 z czego tylko jedna chamska i to poza miastem przez wybitnego chama z mordy, reszta byla dla mnie mila albo conajmniej neutralna

 

jak ja ci powiem ze nie lubie opla calibry to sprzedasz dalej ze wszyscy programisci nie lubia oplow calibra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

chyba rozpoczęcie roku szkolnego nic nie dało :mrgreen:

Fudi - za dużo znaków interpunkcyjnych :mrgreen: - ta kropka przy "np" to już przesada :mrgreen:

 

co do kolegi policjanta... ja, na szczęście, nie mam takich kolegów...

A on jest widać z gatunku tych fajnych krawężników :duh:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może stołeczna policja nie lubi tylko posiadaczy starszych modeli BMW? Od dwoch lat jeżdżę BMW i miałem jedną nocną kontrolę, której podstawą była moja chęć szybszego niż przepisy powrotu do domu :mrgreen: Zakończyło się bez mandatu tylko na uwadze/pouczeniu co bym uważał na przyszłość. :cool2:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mialem jedna kontrole w BMW i od razu mandacik. Bylo to w okolicy Piotrkowa Tryb. Policjant: "hoho pan taki mlody i juz ma BMW a moj syn w Pana wieku nie ma pieniedzy i nie moze znalezc pracy"

Predkosc przekroczylem sporo, fakt, dostalem 400 PLN i 10 pkt. Bez dyskusji.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mialem jedna kontrole w BMW i od razu mandacik. Bylo to w okolicy Piotrkowa Tryb. Policjant: "hoho pan taki mlody i juz ma BMW a moj syn w Pana wieku nie ma pieniedzy i nie moze znalezc pracy"

Predkosc przekroczylem sporo, fakt, dostalem 400 PLN i 10 pkt. Bez dyskusji.

 

Niech ma pretensje do siebie, że nie przystosował syna do życia lub niech poprostu skarci jego że mało się stara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma reguły. Jak będzie miał wlepić mandat to i tak wlepi, czy jedzie ktoś maluchem czy bmw. Wszystko zalezy od sytuacji. Czasami maluchem wykona ktoś dziki manewr powodując bardzo duze zagrożenie, aniżeli przekroczenie prędkości jakimś szybkim autem i wtedy nie ma gadania.

 

Dlatego zależy na kogo się trafi, wiadomo są ludzie i ludzie...

Pamietam sytuacje jeszcze moim poprzednim autem Hondą o sportowej duszy, zatrzymała mnie policja i chcieli wlepić mandacik za nieduże przekroczenie prędkości, a tu nagle obok przeleciał maluch i na suszarce miał jeszcze o 10 km więcej niż ja, to był dobry argument aby wyprosić Panów o łaskawe potraktowanie mojego wykroczenia. Panowie zaczęli sami się z tego śmiać i puścili mnie bez ukarania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja potwierdzam

 

jak mnie pare razy zlapali, to nie bylo zmiluj sie

 

2 x za predkosc, i raz za zakaz wjazdu bo w obcym miescie wjechalem o 22 w zakaz wjazu i sie szybko zorientowalem i wycofuje i nagle wybiera policjant, ale uwaga Z PREWENCJI ZWYKLY KRAWEZNIK CO LAZIL ZE STRAZA MIEJSKA :)

 

no i walnal mi 200zl mandatu i 5 punktow!

i nie bylo zmiluj sie, byl mlodszy ode mnie

 

kazdy tylko mowil, no mandat bedzie ale ci powiem ze masz fajne auto i te felgi :)

 

a jak mnie pytali co robie, zeby ich na koniec wkurzyc jak juz nie dalo sie wymigac to mowilem zawsze ze bezrobotny :) i za kazdym razem sprawdzali mnie na kompie :)

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u policjantów bmw ma opinię negatywną. Oczywiście źle to świadczy o psychice policjantów a nie o marce. Bardzo dobry przykład takiego podejścia jest w tym pouczającym filmiku o wypadkach samochodowych który ostatnio pojawił się na forum, gdzie jest przedstawionych wiele wypadków a jedynie kierowcę bmw elokwentny pan nazywa wielokrotnie bandytą. Policjanci są oczywiście święci, bo jak jeden z drugim jeżdżą na bani i robią wypadki to sprawę się tuszuje. O sędziach nie wspomnę i nie życzę żadnemu kierowcy bmw być stroną przegraną w sądzie. Był kiedys taki kawał: Czym różni się sędzia od złodzieja? Tym, że ten drugi dał się złapać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja do tej pory w BMW dostalem tylko jeden mandat. Od straznika lesnego, ktory na dodatek wygladal jak Doofy ze Scary Movie :mad2: Przyczepil sie, ze zjechalem z wyznaczonej sciezki (a nich mi on pokaze palcem znak "zakaz wjazdu" w lesie). Poza tym cisza i spokoj, zadnych kontroli, wiec to chyba przesadzone, ze czepiaja sie BMW.

 

Co do tego na motorze, to no comments :duh:

 

jak ja ci powiem ze nie lubie opla calibry to sprzedasz dalej ze wszyscy programisci nie lubia oplow calibra?

 

Ja tez jestem programista i tez nie lubie calibry...wiec moze cos w tym jest ;)

 

pzdr

maciejkiner

http://www.oneclick.pl/bmw/bmw_baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psy mają urojenia,teraz w Szczecinie namnożyło się sporo BMW,więc mają co robić :roll2: a ja zarazem mam mniejszą szansę na kontrol :mrgreen:

 

wcześniej pewnie też z racji swojej wagi i modnej fryzury :D ,byłem ulubieńcem-jak widziałem z daleka patrol to już mogłem papiery szykować

 

ale największy ubaw był zawsze na końcu

-papiery sprawdzone i nic

-bagażnik,czasem schowek i nic

-opony,luz itd i nic

 

=nalatał się ,namęczył,spocił biedak,statystyk nie poprawił

i "odszedł z kwitkiem" :roll2: :roll2: :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio widziałem stróżów prawa jak bezczelnie łamali prawo z takim trudem wypocone przez nasz parlament :duh:

 

Jedzie taki jeden z drugim w Kangooooo i tak prawa ręka z komórą przy lewym uchu, lewa ręka na dwunastej i skręcamy na skrzyżowaniu bez kierunku (oczywiście brak pasów nie wspomnę). Normalnie zaczne chyba jeździć z kamerką po mieście :duh:

 

Jeśli chodzi o kontrolę to bardzo rzadko mi się zdaża - mógłbym nawet jeździć bez prawka i OC :D :8)

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o kontrolę to bardzo rzadko mi się zdaża - mógłbym nawet jeździć bez prawka i OC :D :8)

 

Wtedy (znając życie) złapali by Cię na pierwszym skrzyżowaniu :) :lol:

 

Jeśli chodzi o spotkania z Policją to miałem tylko jedno - dwa lata temu wizytę i fotkę za 122/90 ;) . Poza tym cisza i spokój od ponad dwóch lat. Natomiast Kumpel ma też E34 ciemnogranatowe (ja mam szare), kupił je mniej - więcej w tym samym czasie co ja, też jeżdzi głównie po Warszawie, jest moim rówieśnikiem, styl jazdy mamy podobny, i już kilkukrotnie opowiadał różne "pierepałki" z Policją.

Może to zależy od koloru samochodu? :twisted: :lol:

$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja panowie niestety mialem pare przykrych doswiadczen z tymi pajacami.Mieszkam w malej miescinie gdzie kazdy o kazdym wszystko wie :mad2: niestety.Rowno rok temu gdy zakupilem swoja betke jade sobie do swojej kobiety(przez ta j....ną wies) a tu dwoch nieumundurowanych policjantow zajezdza mi droge machajac lizakiem wyskakuja i obydwaj celuja do mnie pistoletami wywalaja mnie z samochodu :duh: i przeszukuja cale auto.Po tym jak nie mieli sie do czego przyczepic mowia ze bmw ma to do siebie ze jezdza nimi gangsterzy-szczyt debilizmu no ale coz taka mamy policje.Pozdrawiam i zycze jak najmniej kontroli drogowych.
Byłe 318i coupe obecne 320i coupe radosc z jazdy.Nareszcie długo oczekiwane E46 kombi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak teraz, ale kiedys kolega ktory posiadal e21 na duzych felgach i obnizone mial non stop kontrole na miescie.

Tak jak juz ktos pisal - jak widzial ze stoja na poboczu to juz wyciagal dokumenty :mrgreen:

Potem sprzedal swoje bmw i kupil corolle ke70 (naped na tyl) bardzo niepozorne autko i nie mial ani jednej kontroli przez 2 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja natomiast u siebie w miasteczku Warszawa napotykam się nonstop z kontrolami policyjnymi, fakt są to tylko kontrole które na celu mają znalezienie w moim samochodzie (sam nie wiem czego) i kończą sie przeważnie tylko słowami (to dowidzenia), chociaż już trzykrotnie mi zabrali dowód rejestracyjny, dwa razy za szyby lekko przyciemnione i raz za engel eyse :duh:.

A i jak złapią za pomarańczowe światło lub za prędkość to niema pomiłuj, zawsze się kończy to mandatem, nigdy pouczeniem.

 

ps. jeżdzę e30 325 coupe czarną na 16'' felgach

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Mnie pare razy policja zatrzymała z czego raz dostałem mandat za przekroczenie prędkości i za to że jechałem BMW dostałem zniżkę z 300 na 200 zł i z 8 na 6 punktów.

 

Co się okazało policjant był wielkim fanem BMW :D

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zgodze sie z tym ,ze bmw podpada... :jawdrop:

raz mialem taka przygode ..i gdyby nie moja e34 to bylbym w domku ..a tak..dwa dni jadlem stary chleb i pilem goraca kawe jesli mozna nazwac to kawa.. w metalowym kubku..

ale " mietki" :lol: nie jestem :cool2: kupilem 7ke.. :cool2:

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.