Skocz do zawartości

Nowe silniki 45e i 25d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
X5, przecież o tym temat :p
  • Odpowiedzi 58
  • Wyświetleń 8,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze
aaa no to wiadomo, że do x5 się zmieści cały tabor cygański
Opublikowano
Jak szukasz rodzinnego auta do jazdy bez brawury to bierz X25d i po temacie-będzie Pan zadowolony :-). Jak jesteś z pomorskiego to zapraszam na jazdę próbną i podsumowanie na żywo oraz omówienie wszelkich systemów.

 


X25d jako samochód rodzinny sprawdza się genialnie. W podłodze pod klapą mieści się spacerówka i to taka normalnych rozmiarów, więc można cały czas wózek wozić ze sobą i mieć pusty bagażnik.


Do samego bagażnika wchodzi bardzo dużo bagażu. Wreszcie mamy samochód w którym się moja żona mieści... i córka z całym niezbędnym dobrodziejstwem a zapewniam, że wyjazdowo jest tego od cholery. :evil:


Kieszenie w drzwiach mieszczą po kilka butelek z napojami, w tylnych drzwiach, w miejscu na butelkę mieści się idealnie lustrzanka lufą do dołu, która jest wtedy zawsze pod ręką.


Nigdy nie przywiązywałem wagi do tego typu pierdołów ale człowiek się starzeje i nagle potrzebuje więcej miejsca na duperele niż tylko na portfel i telefon.

Opublikowano

Panowie jestem po tescie x5 25i Gle 300.Jeden i drugi to super auto! Dla mnie kopa ma wystarczajacego jak i zbiera sie wystarczajaco dobrze. Co mnie zdziwilo, dzisiaj przy 170 i wietrznej pogodzie ani tego ani tego nie buja, sukces! Kufer rewelka tu i tu. Co rozni te auta to rozwiniete multimedia na korzysc bezsprzecznie GLE. Tu i tu czulem sie komfortowo i bezpiecznie, jednak jakos tak inaczej w Mesiu bo jezdze BMW. Moja „5” to bida przy nowej X5 stwierdzam, poszla znowu do przodu bmw :). Na widok wnetrza i zewnętrznej sfery oczy mi sie zaswiecily przy i X5 i GLE :). Jeden minus to „zmuszanie” przez bmw przy m pakiecie do zakupu kol na zime ponieważ rozmiaru letniego nie moge miec zima wiec same opony odpadaja i jestes lzejszy o 9-12 tys.


Ps. Czy odnosnie opon to prawda czy mnie chcieli naciagnac orientujecie sie?

Opublikowano
To jest silnik 25i w x5?
Opublikowano
To jest silnik 25i w x5?

 

chyba koledze zabrakło "spacji"... i dwóch literek "d" :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Opublikowano
Tak, sorry chodzi 2.5d :)
Opublikowano
Tak, sorry chodzi 2.5d :)

 

Nie ma czegoś takiego jak 2.5d :wink: jest 25d dla ścisłości :P

Pozdrawiam

KrzychoM

Opublikowano
Panowie jestem po tescie x5 25i Gle 300.Jeden i drugi to super auto! Dla mnie kopa ma wystarczajacego jak i zbiera sie wystarczajaco dobrze. Co mnie zdziwilo, dzisiaj przy 170 i wietrznej pogodzie ani tego ani tego nie buja, sukces! Kufer rewelka tu i tu. Co rozni te auta to rozwiniete multimedia na korzysc bezsprzecznie GLE. Tu i tu czulem sie komfortowo i bezpiecznie, jednak jakos tak inaczej w Mesiu bo jezdze BMW. Moja „5” to bida przy nowej X5 stwierdzam, poszla znowu do przodu bmw :). Na widok wnetrza i zewnętrznej sfery oczy mi sie zaswiecily przy i X5 i GLE :). Jeden minus to „zmuszanie” przez bmw przy m pakiecie do zakupu kol na zime ponieważ rozmiaru letniego nie moge miec zima wiec same opony odpadaja i jestes lzejszy o 9-12 tys.


Ps. Czy odnosnie opon to prawda czy mnie chcieli naciagnac orientujecie sie?

 

Mieliśmy od dilera GLE na testy i... to auto trzeszczy, plastiki wyglądają i chyba są tanie, rączka od pokrywy bagażnika mi została w ręce, wlew paliwa był zaklejony taśmą klejącą bo się zepsuł zatrzask... Samochód z zewnątrz prezentuje się dobrze i solidnie ale po wejściu do środka poczucie solidności znika.


W GLE jest więcej miejsca z tyłu i dla mnie było tyle na "+" dla GLE. I jeszcze przednie, przewygodne fotele.


X5 wygrało zdecydowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.