Skocz do zawartości

Nowe silniki 45e i 25d


ryb55

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak szukasz rodzinnego auta do jazdy bez brawury to bierz X25d i po temacie-będzie Pan zadowolony :-). Jak jesteś z pomorskiego to zapraszam na jazdę próbną i podsumowanie na żywo oraz omówienie wszelkich systemów.

 


X25d jako samochód rodzinny sprawdza się genialnie. W podłodze pod klapą mieści się spacerówka i to taka normalnych rozmiarów, więc można cały czas wózek wozić ze sobą i mieć pusty bagażnik.


Do samego bagażnika wchodzi bardzo dużo bagażu. Wreszcie mamy samochód w którym się moja żona mieści... i córka z całym niezbędnym dobrodziejstwem a zapewniam, że wyjazdowo jest tego od cholery. :evil:


Kieszenie w drzwiach mieszczą po kilka butelek z napojami, w tylnych drzwiach, w miejscu na butelkę mieści się idealnie lustrzanka lufą do dołu, która jest wtedy zawsze pod ręką.


Nigdy nie przywiązywałem wagi do tego typu pierdołów ale człowiek się starzeje i nagle potrzebuje więcej miejsca na duperele niż tylko na portfel i telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem po tescie x5 25i Gle 300.Jeden i drugi to super auto! Dla mnie kopa ma wystarczajacego jak i zbiera sie wystarczajaco dobrze. Co mnie zdziwilo, dzisiaj przy 170 i wietrznej pogodzie ani tego ani tego nie buja, sukces! Kufer rewelka tu i tu. Co rozni te auta to rozwiniete multimedia na korzysc bezsprzecznie GLE. Tu i tu czulem sie komfortowo i bezpiecznie, jednak jakos tak inaczej w Mesiu bo jezdze BMW. Moja „5” to bida przy nowej X5 stwierdzam, poszla znowu do przodu bmw :). Na widok wnetrza i zewnętrznej sfery oczy mi sie zaswiecily przy i X5 i GLE :). Jeden minus to „zmuszanie” przez bmw przy m pakiecie do zakupu kol na zime ponieważ rozmiaru letniego nie moge miec zima wiec same opony odpadaja i jestes lzejszy o 9-12 tys.


Ps. Czy odnosnie opon to prawda czy mnie chcieli naciagnac orientujecie sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem po tescie x5 25i Gle 300.Jeden i drugi to super auto! Dla mnie kopa ma wystarczajacego jak i zbiera sie wystarczajaco dobrze. Co mnie zdziwilo, dzisiaj przy 170 i wietrznej pogodzie ani tego ani tego nie buja, sukces! Kufer rewelka tu i tu. Co rozni te auta to rozwiniete multimedia na korzysc bezsprzecznie GLE. Tu i tu czulem sie komfortowo i bezpiecznie, jednak jakos tak inaczej w Mesiu bo jezdze BMW. Moja „5” to bida przy nowej X5 stwierdzam, poszla znowu do przodu bmw :). Na widok wnetrza i zewnętrznej sfery oczy mi sie zaswiecily przy i X5 i GLE :). Jeden minus to „zmuszanie” przez bmw przy m pakiecie do zakupu kol na zime ponieważ rozmiaru letniego nie moge miec zima wiec same opony odpadaja i jestes lzejszy o 9-12 tys.


Ps. Czy odnosnie opon to prawda czy mnie chcieli naciagnac orientujecie sie?

 

Mieliśmy od dilera GLE na testy i... to auto trzeszczy, plastiki wyglądają i chyba są tanie, rączka od pokrywy bagażnika mi została w ręce, wlew paliwa był zaklejony taśmą klejącą bo się zepsuł zatrzask... Samochód z zewnątrz prezentuje się dobrze i solidnie ale po wejściu do środka poczucie solidności znika.


W GLE jest więcej miejsca z tyłu i dla mnie było tyle na "+" dla GLE. I jeszcze przednie, przewygodne fotele.


X5 wygrało zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.