Skocz do zawartości

Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest zamontowany G30


Paweł156

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po naprawie blacharskiej nie mam założonego czujnik temperatury zewnętrznej. Pokazuje mi na zegarach -40 st. C. Kupiłem ten czujnik i chce go samodzielnie zamontować. Tylko nie wiem dokładnie gdzie on jest montowany. Obstawiam ze powinien być gdzieś w okolicach prawego przedniego nadkola . Bo mam w tej okolicy jakieś 2 kabelki niestety urwanie bez kostki.

Będę wdzięczny za informacje gdzie powinien być ten czujnik. Jak również inne przydatne informacje przy montażu tego czujnika. Samochód to G30 520D. Pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po naprawie blacharskiej nie mam założonego czujnik temperatury zewnętrznej. Pokazuje mi na zegarach -40 st. C. Kupiłem ten czujnik i chce go samodzielnie zamontować. Tylko nie wiem dokładnie gdzie on jest montowany. Obstawiam ze powinien być gdzieś w okolicach prawego przedniego nadkola . Bo mam w tej okolicy jakieś 2 kabelki niestety urwanie bez kostki.

Będę wdzięczny za informacje gdzie powinien być ten czujnik. Jak również inne przydatne informacje przy montażu tego czujnika. Samochód to G30 520D. Pozdrawiam Pawel

Skoro Ci naprawiali to niech naprawią do końca. BTW już są wyjebki w nowej budzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł156 niestety ludzie nie potrafią się powstrzymać od wtracenia swoich 3 groszy kompletnie do tego nie na temat. Na jasno zadane pytanie dostajesz odpowiedzi nic nie wnoszące i tak jak mówisz obraźliwe i wulgarne. Daleko nam jeszcze do for zza granicy niestety. Kultura widać kuleje u nas. Moderator mógłby się zająć takimi osobami. Niech piszą swoje mądrości w ogólnym dziale a nie tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.