Skocz do zawartości

co ta kontrolka oznacza?


jacek2144

Rekomendowane odpowiedzi

Przy włączeniu auta mrugnie mi taka o to kontrolka i jak mam kluczyk w stacyjce a otworze drzwi to też jest ten sam komunikat.


https://www.fotosik.pl/zdjecie/0e6a55358b1ec52c

 

Pilot posiada baterie wymienna czy akumulator? Otwiera z daleka samochod czy ciezko lapie? Problemu szukal bym w kluczyku. Jezeli masz drugi sprawdz czy z drugim kontrolka tez sie zapala. Z poziomu deski jestes wstanie sprawdzic kod bledu cc-id. Jak go podasz to bedzie wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

to jest kontrolka informująca o tym, że masz włożony kluczyk i niezamknięte drzwi kierowcy.

U mnie przy otwartych drzwiach mnie wystarczy przyłożyć kluczyk do jego gniazda i już wyświetla ten komunikat.

Można to wyłączyć w kodowaniu KOMBI.

Ja to odkryłem i z ciekawości włączyłem jak wymieniałem licznik na HIGH


Może wsadzasz kluczyk zanim zamkniesz drzwi i dlatego miga Ci ta kontrolka. Jeśli to nie to to bez sprawdzenia błędów można tylko wróżyć.

Edytowane przez Kuj0n

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
po przetłumaczeniu błędu pisze ... KLUCZYK NADAL W STACYJCE.

w sumie to nie błąd ba informacja...


https://www.fotosik.pl/zdjecie/717e408e944db0d5

 

Szwagier miał podobny komunikat w audi kiedy ktoś wyciągnął na siłę kluczyk zamiast wcisnąć go żeby sam wyskoczył i zapadki w środku zostały w pozycji jak by cały czas był tam kluczyk, wystarczyło odblokować zapadki jakimś narzędziem lub palcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
oj jakie to skomplikowane wole nie patrzeć :D bo i tak nic z tego nie wyjdzie.

Każdy kiedyś tak myślał jak zaczynał. Do takich "banalnych" rzeczy wystarczy kabelek za 50zł i trochę czasu. Nie będziesz musiał za każdym razem jeździć z pierdołami żeby kasować błędy.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.