Skocz do zawartości

E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Update...

Jakiś czas temu stwierdziłem,że podoba mi się kiera w kształcie jak miał kiedyś Marko,a później Cypisek w 335d:

4rJk0bx.jpg

W związku z tym wysłałem swoją kierę Mpakietową na "zabiegi upiększające" :D Najpierw na ścięcie:

LGue87I.jpg

A później na obszycie wg mojego pomysłu tzn. pasek na 12 w kolorze skór, nić w kolorze nici,którą mam obszycia tapicerki,a całość w nappie jak ori kierownica. Nie udało się zrobić poziomych łączeń skóry tak jak w kierownicy Performance,ponieważ ori kiera miała Mpakietowe cięcia na szwy i trzeba byłoby się z tym babrać. Z efektu jestem bardzo zadowolony. Przyjemniej się manewruje taką kierownicą, powiało w aucie świeżością i individualnością :lol:


eYgw6TV.jpg


e137BV3.jpg


RRULxj9.jpg


fKGR3cC.jpg


V3eQmKJ.jpg


Poza tym w końcu jakiś czas temu odebrałem auto z Inchcape Wrocław po wymianie zderzaka przedniego. Żal było wiercić w takim zderzaku,więc póki co jeżdżę jak na załączonym obrazku :mrgreen:

tPR3RDm.jpg


46TK5MY.jpg


Auto jeździ jak marzenie. Ostatnio podczas wyjazdu nad morze i z powrotem zrobiłem 950km na jednym baku przy jeździe z przepisowymi prędkościami. Mimo wszystko na wrocławskie dziury trochę mi go szkoda i po głowie chodzi X125d,ale z drugiej strony szkoda sprzedawać taki egzemplarz,bo wątpię żebym znalazł kupca,który doceni całokształt :roll:


Za pomoc z kierownicą dziękuję Marko za tapicera i Cypiskowi za kierownicę zastępczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki :) Ścięcie kierownicy w firmie PFi z Knurowa, ok. 130 zł. Obszycie - tapicer z Krakowa, cena 400zł.Wysyłek kurierem nie liczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne wnętrze, wypasik audio Indyvidual nono :) kierownica dobrze siadła , nie myślałeś o zmianie koła na ciekawsze i jaśniejsze ?

Tą f30 330i na zastepcze dostałeś faktycznie bieda edyszyn, nędzne koło bez mpaka i srodek pewnie podobnie na szczescie nie wszystkie efki są takie paskudy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pięknie to wyszło, super ta nić kontrastuje z czarna skóra. Co do tablicy to polecam montaż na dwa magnesy neodymowe :wink:

Pozdr

 

Dzięki! Jest to dobry pomysł,ale tablicę po obtarciu mam bardzo "niewyjściową",a nie widzi mi się tracenie czasu i pieniędzy na wymianę. Poza tym musiałbym zderzak demontować,a wszystko jest fajnie spasowane ;) Jak coś to znajdę inne rozwiązanie.

 

Ładne wnętrze, wypasik audio Indyvidual nono :) kierownica dobrze siadła , nie myślałeś o zmianie koła na ciekawsze i jaśniejsze ?

Tą f30 330i na zastepcze dostałeś faktycznie bieda edyszyn, nędzne koło bez mpaka i srodek pewnie podobnie na szczescie nie wszystkie efki są takie paskudy :D

 

Dzięki! Nie, koła zmieniałem rok temu. Malowałem również. Nie odczuwam potrzeby zmiany wzoru ani koloru. Na Wrocław te koła to i tak za duże...

No ta Fka to się do Twojej nie umywała ;) :cool2: Ale faktem jest że na tych nędznych kołach to się płynęło przez te dziurawe drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W ostatni weekend miłe spotkanie z marko0424 i przy okazji kilka fot. Auto Marka to kompletny sztos! piękny kolor, dodatki tam gdzie trzeba, idealnie siedzi, świetne koło i heble,w środku stan salonowy,a jak to brzmi i jeździ.... :cool2: :cool2: :cool2:


jR62t5r.jpg


XiyCIZt.jpg


Tg37bea.jpg


MGrnkgJ.jpg


ud1x5ZT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Będę nie skromny....piękne Bawarki :P ,dziekuje Mariusz za odwiedziny...i do następnego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

10.09 - serwis olejowy po kolejnych 10tys. km. Tym razem wybór padł na Extreme 5w30 GTI.

http://hexW24f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz czemu taki olej? Sprawdzony jakiś czy tak na zmianę żeby porównać jak motor pracuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend miłe spotkanie z marko0424 i przy okazji kilka fot. Auto Marka to kompletny sztos! piękny kolor, dodatki tam gdzie trzeba, idealnie siedzi, świetne koło i heble,w środku stan salonowy,a jak to brzmi i jeździ.... :cool2: :cool2: :cool2:

 

Oba auta są piekne :cool2: Zadbane bawareczki :) :)


Co do oleju daj znać co sądzisz i jak odczucia :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Gesiu, odnośnie oleju to wg opinii na forach lepiej chroni silnik,aczkolwiek spalanie nieznacznie wzrosło. Myślę,że jest to doby olej dla kogoś kto bardziej ciśnie niż ja. Przy moim raczej spokojnym stylu jazdy to następnym razem wrócę do oleju BMW.

Tydzień temu zostawiłem auto u mechanika na wymianę sprężyn - wróciłem do serii. Na H&R wizualnie był sztos,ale brakowało mi jednak komfortu z uwagi na kiepskie drogi we Wrocławiu i okolicach. Teraz mam wrażenie jakbym jeździł innym autem. Niech sobie będzie wóz drabiniasty. Nie dbam o to. Wróciła radość z jazdy i jest praktyczniej :8)

Przy okazji wymiany sprężyn zostały też wymienione tylne tuleje wahacza przedniego. Oryginalne miały wyraźne oznaki zużycia co widać na zdjęciach. W ich miejsce wpadły tuleje HD Meyle.

R0bzYKq.jpg


QRQ7cVP.jpg


Nowe:

bhfHBh1.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeździsz na rft?

 

Nieee. Zwyklaki. Po prostu h&r okazały się dla mnie za sztywne. W E91 miałem Eibachy i było bardziej komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem eibach w 330xd i nie podzielam opinii o komforcie czy pracy zawieszenia. auto w dziurawych czy falowanych zakrętach sie gubiło. wiadomo na stole lepiej. ale polskie drogi to nie stół. fajny serwis !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko ,jak zawsze dbałość o każdy element w samochodzie.... :cool2:

Co do zawieszenia to wiadomo każdy ma swoje priorytety i ja to szanuje..każdy lubi co innego ja akurat mam bardzo dobre odczucia odnosnie sprężyn Eibacha...w moje 340i pracuje idealnie zawieszenie delikatnie jest sztywniejsze (ale po to się obniża zawieszenie po za aspektem wizualnym ma być bardziej twarde i zwarte) ale praktycznie nie czuć różnicy pomiędzy zawieszeniem M pakietowym ,jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo też miałem obawy jak będzie, ale ja praktycznie w mojej okolicy nie mam żadnych dziur, drogi idealne,praktycznie pod nosem mam drogi dwupasmowe ,kawałek dalej expresówki i 15 km dalej autostrada więc pewnie dlatego inaczej postrzegam takie zawieszenie, choć po wyboistej drodze tez już miałem przyjemność testować samochód i jest bardzo dobrze :D


Ja zanim zdecydowałem się na sprężyny dużo poczytałem zagraniczne fora i tam jest taka opinia że H&R jest bardziej twarde a Eibach jest bardziej komfortowy dlatego wybrałem ten drugi


Mariusz jak już będzie suv pod domem to dziury w twojej okolicy będą atutem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest....ale nie będę zdradzał niech właściciel sie wypowie... :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.