Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Wiadomo, że w dużym aucie wygodniej się podróżuje, ale da się i dużo mniejszymi jeździć w komplecie.

Mi wystarcza malutkie CLA dla rodziny 2+2, gdzie trzeba zabrać wózek, rowerek itd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiadomo, że w dużym aucie wygodniej się podróżuje, ale da się i dużo mniejszymi jeździć w komplecie.

Mi wystarcza malutkie CLA dla rodziny 2+2, gdzie trzeba zabrać wózek, rowerek itd :wink:

 

To jesteś taki "bob budowniczy" co zawsze da radę :mrgreen:

Tylko pogratulować :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie wy macie duże dzieci że musicie mieć tak duże auta. U mnie żona przy pierwszym dziecku miała dwójkę coupe, a przy drugim M2C. Czasami bierze moje auto - ale mówi że za duże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Panowie doceniam to że każdy ma swoje zdanie na ten temat. Niemniej jednak każdy podejmuje własne decyzje :wink: nie róbmy tyle offtopa w temacie o rabatach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zamawiałem m340i pod koniec stycznia, 19% na auto do produkcji i leasing bmw fs 101.2% na 3 lata

 

Graty!!!

Bedzie Pan zadowolony hehe..

2lata 45% wpłaty 1%wykup?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy wiecie może jak ma się sprawa z rabatami dla aut podemonstracyjnych? Jestem zainteresowany kupnem 320i, 330i, 128ti lub 135i. W jaki przedział rabatowy celować od ceny katalogowej: 25-30%? Poniżej pare informacji, które mogą mieć znaczenie :)


- auta z 2020 roku

- leasing na 3/4 lata, wpłata 45% i wykup 1%

- zawód inżynier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22% licząc od jakiej ceny katalogowej configu?

 

22% od ceny końcowej samochodu po konfiguracji.


Serio? Nie wpadłbym na to...

Zadam pytanie inaczej. Jaka była cena finalna konfiguracji, dla której wyszedł rabat 22%, albo jaka kwota była w mianowniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22% licząc od jakiej ceny katalogowej configu?

 

181k

 

Dzięki za odpowiedź i gratuluję zakupu :cool2:


Zatem potwierdza się, że rabat na 318 to 40k PLN. Przy konfiguracji za 181k wychodzi 22%, a przy konfiguracji za 220k jest to 18%. Tak jak ktoś pisał wcześniej, bez sensu jest podawanie suchego procentu, jeżeli nie ma informacji na temat kwoty wyjściowej od której liczony jest rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

polecam stronkę motonegocjator.pl . Może coś sie uda im zwiększyć w %. Gdyby ktos skorzystał dajcie znac jaki rabat dostaniecie.

Pozdrawiam

 

Uważam że wszystko trzeba sprawdzić tak jak i tu przez pośrednika ,,motonegocjator,,. Wysłałem również do nich zapytania i były 2-3% mniejsze rabaty niż to co dostałem po rozmowach face to face a nawet przez telefon. Poza tym o ile się nie mylę motonegocjator daje rabat i koniec. A może jeszcze jakieś akcesoria można ugrać itd.


Sprawdziłem też brokera SA jakiś czas temu dawał 20% na nowe auto do produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzicie z wiadomościami od dealera, że brakuje HK, listew tetragon i podparcia ledziowego i zeby to zmienic?

Przy tym dealer powinien chyba to jakos zrekompensowac skoro auta zamowilo sie duzo wczesniej?

Mozecie cos podpowiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.