Skocz do zawartości

Instrukcja jak wykasować samodzielnie oilservice i inspekcję


czestek1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.szukamy gniazda w moim przypadku przy akumulatorze (pisze bo ktos kiedy dlubal przy gniezdzie w okolicach bezpiecznikow)

2.wlaczamy zaplon na 2 nie uruchamiamy auta ,jak ktos ma imobilaiser to go naipier wylaczyc.

3.zamykamy drzwi od auta (nie na klucz)

4.bierzemy dziurki 7-19 laczymy razem na 13 sekund,po 13 sekundach laczymy raz jeszcze na 13 sekund.

po tych 2 trzynastu sekundach wyjmujaemy kable i idziemy do auta i widzimy wykasowano inspekcje i olej....

 

 

zebys nie musial. opis z tego forum i powiem ze dziala bo sam tak kasowalem :)

gdy pedzisz 270km/h to co widzisz przed soba to juz historia

Moja Kochanka - BMW 316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.szukamy gniazda w moim przypadku przy akumulatorze (pisze bo ktos kiedy dlubal przy gniezdzie w okolicach bezpiecznikow)

2.wlaczamy zaplon na 2 nie uruchamiamy auta ,jak ktos ma imobilaiser to go naipier wylaczyc.

3.zamykamy drzwi od auta (nie na klucz)

4.bierzemy dziurki 7-19 laczymy razem na 13 sekund,po 13 sekundach laczymy raz jeszcze na 13 sekund.

po tych 2 trzynastu sekundach wyjmujaemy kable i idziemy do auta i widzimy wykasowano inspekcje i olej....

 

 

zebys nie musial. opis z tego forum i powiem ze dziala bo sam tak kasowalem :)

 

 

Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post :D Skasowanie wszystkiego na raz jest proste jak budowa cepa, autor pyta o skasowanie SAMEJ inspekcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za pomocą zworki nic się nie kasuje,

inspekcje skasowałem za pomocą przycisku na zegarach

ale olejowej nie dam rady, wiem ze jest jakiś sposób na nią tez za pomocą tego przycisku

może ktoś z was zna taki sposób i działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 4 tygodnie później...
BMW e39 Witam mam problem wyświetlił mi się pomarańczowy kwadrat z zegarkiem w środku chyba chodzi o usunięcie inspekcji jak to zrobić bez podłączania pod komputer? Próbowałem za pomocą przycisku przy zegarach ale włączają się tylko jakieś testy czy da rade jakoś to usunąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.