Skocz do zawartości

Moje Sliczne BMW M-Pakiet 330D :) Stage 1 315km/630nm


jonny27uk

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich :)


Chcialem sie pochwalic moim nowym nabytkiem :D


BMW 330D 2013 rok M-Pakiet

Auto mialo dwoch wlascicieli, z czego ostatni (Pozdrwaiam Andrzej :D ) niesamowicie dbal o autko. Najechane ma 75tys mil, Full service History i mega dobre wyposazenie:

-adaptywne Bixenony

-Adaptywne zawieszenie

-Asystent parkowania + kamera cofania

-Navi Professional

-Fotele elektrycznie sterowane z pamiecia

-Szyberach

-Audio Harman Kardon

-hamulce M Sport


Autko mialo wymienany Egr, i hamulce przod i tyl na nowki w tamtym roku, serwis byl robiony co kazde 7k mil

W miejsce standardowych 18 weszly pomalowane na czarno 19 z proper oponami Michelin Pilot Sport 4S na obu osiach


Autko jest po wizycie w uwazanej za jedna z najlepszych w Uk Ecutune, zostala uszyta mapka specjalnie pod ten motor ktora wyplula 315.5KM / 630Nm

Jestem niesamowicie zadowolny z tego jak to sie odpycha, rowniez spalanie na poziomie srednio 8 litrow/100km przy mieszanej jezdzie jest mega jak na te osiagi. Tutaj mam filmik jak to sie odpycha od 0-200 https://youtu.be/NEf3a3bbXZk

Autko jest niesamowicie dobrze utrzymane, zero rys, wgniotow, zero halasow po prostu igla, wnetrze wyglada jak nowe:)


Z planow odnosnie autka to na pewno utrzymywanie go w stanie jak najlepszym :) Na pewno wleci tez do lata dokladka przedniego zderzaka, maly lip na tylna klape, no i najwazniejsze, cos musze zrobic z tym beznadziejnym sprzetem Harman Kardon gdyz gra to beznadziejnie (w wszystkich poprzednich autach mialem customowe instalacje)


Pozdrawiam Wszystkich Jurek

3bb8b4475bab.jpg

e0cdfab1488b.jpg

c800bdfaea4c.jpg

9a1fe53cf940.jpg

62b126323238.jpg

357d2c519eb4.jpg

cff8bbde3007.jpg

f46d9c17d36c.jpg

6d7479d39f61.jpg

25b048ab67c2.jpg

b8c397efd278.jpg

80cc391bb2b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto no i ten kolor Estroil blue :cool2: a wnętrze zapewne lepiej wygląda na żywo. Niechaj auto służy i przynosi uśmiech na twarzy przy każdej podróży. :wink:

Wnętrze zapewne lepiej by wyglądało jakby Nie było zepsute :P


Wizualnie mi wszystko pasuje w tym aucie :cool2: no prócz jak pisałem wyżej kierownicy nie po tej stronie co trzeba :P


Szerokości i zadowolenia z pięknego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-200 lekko ponad 18 :) Bradzo przyjemnie sie tym jezdzi, z ciekawostek dzisiaj wracajac do domu na autostradzie dostawil sie do mnie nowy mustang 5 litrowy :), do 240kmh szlismy niemal rowno z bardzo lekka przewaga forda, alez bylo zdziwienie dwoch panow w fordzie jak bmw siedzialo im na zderzaku:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.