Skocz do zawartości

Bmw E39 535i Aspen


iZzI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Do 520i nawet pasuje, chociaż niby m-pak jest, a czujników parkowania brak, niemiec płakał jak konfigurował :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Madseason dzięki za miłe słowo. Przyznaje , zderzak siadł dobrze , również mi się podoba. Teraz aż się prosi o lampy poliftowe w "biledzie" z podświetlaną soczewką :norty: , a na razie przymiarka do nowego felunku będzie

Pierwsza weryfikacja przeszła pomyślnie

"Expert approved " :D

20210611_1445446dd9b4fe6826ff34.jpg

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Jak miałem przedlifta to kręciły mnie lampy poliftowe, a jak się dorobiłem polifta to poszło w druga stronę, więc możesz podmienić, ale może zostaw sobie opcjcę powrotu jak Ci się znudzą :mrgreen:


Nieźle się prezentuje tak jak jest. Nawet z m-pakowym zderzakiem, który trochę wcześniej skrytykowałem. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Madseason , czy żałuję ... jasne , że tak , ale życie pisze różne scenariusze . Trafiła w dobre ręce, więc jest dobrze.

Na razie nie kupiłem nic ,bujam moim drugim wozidłem ...Nissanem micrą "jedenCzy" do zadań specjalnych ,a rozglądam się nie wiem właściwie za czym ... może jakieś a6c6 w kombi , e38 ,e92 e60 ,a8d2 ,fiatem Tipo :duh: nie mam pojęcia.

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiają mnie takie tematy ludzie tyle serca wkładają w auta i za chwilę sprzedaż.. Swoją drogą duży roztrzał masz w poszukiwaniach :D Japończyk na co dzień czyli zero wniku ale też zero emocji :D Z kolei niemiec na weekendy to bardzo dobra strategia i sam tak praktykuję :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Jedyne co mi przychodzi do głowy to e39 :8)


Sam po 530i szukałem różnych cudów, e38, audi itp, a wyszło, że skończyłem na 525i e39, więc jeśli rynek się nie zmienił to mam nadzieję że mam rację :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czysto spontanicznie kilka dni temu , trafiła się w dobrych pieniądzach(to się jeszcze okaże) więc żal było nie skorzystać. Ogarnę ją trochę i założę temat w odpowiednim dziale .
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.