Skocz do zawartości

M4 LCi by tymsoon


tymsoon

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze fajny Szatan :twisted:

Z Diesla,nawet mocnego na M4 to konkretna przesiadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzięki Panowie, za dobre słowo :cool2:


W aucie póki co, nie ma żadnych nowości, autko spisuje się na medal, za każdym razem przyjemność z jazdy taka sama.

M4, będzie teraz częściej odpoczywać, bo do pracy ujeżdżam jednoślad a w konfrontacji na drodze BMW vs KTM, M4 za każdym razem wypada marnie :roll:

Podrzucam mała fotorelację na obecną wiosnę :D

38404b4d3bb0.jpg

8b27b140cd68.jpg

01afe7208d00.jpg

bef11417449e.jpg

f9695b20dd8c.jpg


Zaczynam z przyjacielem budować kreta, ale chyba założę oddzielny temat, jeśli będzie jakieś zainteresowanie :lol: docelowo będzie to e36 z ca.400 hp, przystosowane do driftingu.

Na dniach ogarnę fotki i podrzucę tutaj link do nowego tematu :!:

d7ad6356e26f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4 vs KTM wychodzi marnie ja przedtem miałem 335d i KTM wypadał marnie a ty piszesz że M4 wypada marnie to ciekawe :|

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony330d w KTM mam obecnie 1300cm3 ca. 180hp, wagi 180 kg, 100 - 200 ca. 3/4 sekundy :twisted: jak ogarnę już, jak dobrze zamontować kamerkę w motocyklu to wrzucę jakiś filmik :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony330d w KTM mam obecnie 1300cm3 ca. 180hp, wagi 180 kg, 100 - 200 ca. 3/4 sekundy :twisted: jak ogarnę już, jak dobrze zamontować kamerkę w motocyklu to wrzucę jakiś filmik :wink:

No to git ale wątpię byś zrobił czas na setkę 3,4 sekundy to jest nierealne miałem R1, Suzuki Hayabuse i nigdy nie potrafiłem zrobić czasów jakie zapewnia producent także od zera do setki wątpię by motocykl miał lepsze osiągi być może 100-200 będzie lepszy ale tego nie byłbym pewny :|

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, 0 - 100 km/h zależy jeszcze jakim motocyklem, ale dla przykładu superdukiem za chiny bez lunch control nie zrobisz czasu niżej jak 4 sekundy... za to powyżej 100 km/h - 200 km/h GTR Nissmo nie dał rady :) od 250 km/h dopiero mogliśmy rozmawiać, a na torze to inna bajka, zależy od nitki toru warunków itp.. temat rzeka ! :D ale gdyby ktoś był chętny podjąć się jakiejś małej konfrontacji, to jestem chętny :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy 0-100 ponizej 3,5 sekundy mocnym motocyklem, na zwykłym asfalcie jest ciężko zrobić. Natomiast przy 100-200 trudno o przeciwnika. Na torze mnóstwo niuansów, ale chodziło mi właśnie o przyspieszenia powyżej 100. Moje zx10r na pierwszym biegu 180km/h...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy 0-100 ponizej 3,5 sekundy mocnym motocyklem, na zwykłym asfalcie jest ciężko zrobić. Natomiast przy 100-200 trudno o przeciwnika. Na torze mnóstwo niuansów, ale chodziło mi właśnie o przyspieszenia powyżej 100. Moje zx10r na pierwszym biegu 180km/h...

No i właśnie o tym pisałem a ogarniałem dość dobrze motocykle bo jeżdżę na nich od praktycznie urodzenia i nie pisz że do setki motocykl zrobi poniżej 3,5 sekundy bo to nie realne i moja Hayabusa na 1-nce robiła prawie 200 Km/h co z tego jak ruszyć się nie dało bez uślizgu czy postawienia na kole.

Tak jak pisze tymsoon temat rzeka i nie ma co się rozpisywać.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dawno mnie tu nie było, ale co tu pisać... fura się spisuje, nic się nie dzieje, ale z perspektywy czasu uważam, że M4 jest do wszystkiego i do niczego .. :D ani tym w trasę pojechać bo szkoda km wbijać, ale to tylko dlatego, że za 3 lata okaże się, że każdy skreśli to autko za przebieg, wściekać się można, ale w sumie trochę szkoda, i tak wychodzi nijak........ kilka miesięcy temu kupiliśmy e36, będzie projekt turbo, w week porobię trochę fotek i założę nowy temat, na bank będziemy potrzebować pomocy, mam nadzieje, że ktoś coś podpowie :wink:


ed447e407e9c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale pewnie chodzi o to że takie m4 z duzym przebiegiem bedzie trudne do sprzedania, tym bardziej ze jest ich coraz wiecej na rynku

Tymsoon jak dobrze pamietam sprzedawał dluuuugo 335d z nalotem 3xx czyli sporo jezdzi a m4 z przebiegiem 2xx to ile będzie warte?

Kazdy bedzie chcial takie z nalotem do 100k max a te powyzej bardzo straca na wartosci także akurat rozumiem jego obawy

Takie m4 jest spoko na przebiegi do 20-30k rocznie max a wyzej to juz robi sie problem chyba ze ktos ma siana jak lodu i co 5 lat wymienia na nowe a uzywane z duzym przebiegiem oddaje za grosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale pewnie chodzi o to że takie m4 z duzym przebiegiem bedzie trudne do sprzedania, tym bardziej ze jest ich coraz wiecej na rynku

Tymsoon jak dobrze pamietam sprzedawał dluuuugo 335d z nalotem 3xx czyli sporo jezdzi a m4 z przebiegiem 2xx to ile będzie warte?

Kazdy bedzie chcial takie z nalotem do 100k max a te powyzej bardzo straca na wartosci także akurat rozumiem jego obawy

Takie m4 jest spoko na przebiegi do 20-30k rocznie max a wyzej to juz robi sie problem chyba ze ktos ma siana jak lodu i co 5 lat wymienia na nowe a uzywane z duzym przebiegiem oddaje za grosze...

Vaporr :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale pewnie chodzi o to że takie m4 z duzym przebiegiem bedzie trudne do sprzedania, tym bardziej ze jest ich coraz wiecej na rynku

Tymsoon jak dobrze pamietam sprzedawał dluuuugo 335d z nalotem 3xx czyli sporo jezdzi a m4 z przebiegiem 2xx to ile będzie warte?

Kazdy bedzie chcial takie z nalotem do 100k max a te powyzej bardzo straca na wartosci także akurat rozumiem jego obawy

Takie m4 jest spoko na przebiegi do 20-30k rocznie max a wyzej to juz robi sie problem chyba ze ktos ma siana jak lodu i co 5 lat wymienia na nowe a uzywane z duzym przebiegiem oddaje za grosze...

 


To trzeba kupić dwie M4 i na zmianę latać :mrgreen:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, właśnie rozglądam się za drugą dla żony :P

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
dawno mnie tu nie było, ale co tu pisać... fura się spisuje, nic się nie dzieje, ale z perspektywy czasu uważam, że M4 jest do wszystkiego i do niczego .. :D ani tym w trasę pojechać bo szkoda km wbijać, ale to tylko dlatego, że za 3 lata okaże się, że każdy skreśli to autko za przebieg, wściekać się można, ale w sumie trochę szkoda, i tak wychodzi nijak........ kilka miesięcy temu kupiliśmy e36, będzie projekt turbo, w week porobię trochę fotek i założę nowy temat, na bank będziemy potrzebować pomocy, mam nadzieje, że ktoś coś podpowie :wink:


ed447e407e9c.jpg

 

M4 piękne :cool2: kolor miazga... :shock: Czekam na projekt tej e36....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.