Skocz do zawartości

Napięcie 15v 525d automat


mate1993

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z góry pisze ze czytałem inne posty tylko w żadnym nie uzyskałem ciekawej odpowiedzi a mianowicie. Dziś z ciekawości sprawdziłem sobie napięcie

i wygląda to że utrzymuje 15v wydaje mi się że to chyba za dużo. Przy włączeniu grzania foteli na chwilę spada i zaraz znów 15v wiem że poprzedni właściciel wymienił na bank akumulator ale czy byla robiona adaptacja to nie mam pojęcia. I teraz pytanie co robić wymieniać regulator czy cały alternator czy wgl coś innego.

E60 525d 2005r automat

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeździć i się nie przejmować? Bo też zauważyłem że po kilku dniach bez jazdy z 3dni I mrozach auto nagrzewa świece odpala na strzala wszystko świeci ale zegary są jakby uspione tzn świeca ale wskaźnik od obrotów itd jest na 0 I po 3s jakoś wraca wszystko do normy i obroty już pokazuje.

A i taka ciekawostka wymieniłem z tys km temu czujnik od poziomu oleju bo był. Walniety ale kupiłem z allegro jakiś chiński (mój błąd) za 70zl i teraz w trasie przy wyższej prędkości czasami pokazuje że oil sensor failure I gaśnie I znów zapala I gaśnie czasami zgaśnie na dobre czasami się błąd powtarza. Nie wiem czy to ma wpływ jakiś na te ładowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Com masz ten sam w pliku obd.ini i w ustawieniach kabla w menadzerze urządzeń a w opcjach zaawansowanych musi być 1ms

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.