Skocz do zawartości

F30 340i Vaporr


Vaporr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 455
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki :) ze mna i autem wszystko w porzadku pewnie kolor auta Was zmylił, a to wczoraj to miała wypadek M3 f80, szkoda jej współczuje właścicielowi


Moja w niezłej formie :) teraz jest czym hamować i jakoś na głowie spokojniej

https://www.youtube.com/watch?v=dnvUVcZbeNQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil możemy zrobić któregoś suchego wieczora , zwykle co tydzien jestem na jakims spocie, też chetnie zobacze Twoją 4 a szczegolnie wnetrze i te skorki na zywo :cool2:


Dzis pobawiłem sie 2 godz z takim zestawem, polecam przyjemny do pracy wosk nie męczący w docieraniu i długotrwały efekt

Opakowanie 140zł starcza na okolo 15 razy wiec praktycznie 10zł koszt wosku a w znanej mi myjni biorą za ten wosk z myciem 200 wiec moze i warto samemu zadbać o auto ;)

W słońcu na żywo efekt jest zaje..isty

340i ma obecnie 80k przejechane i nic nie ma do zrobienia , jakies wizualne smaczki może jeszcze będą wpadać z czasem typu lotka, dokladka, lusterka ala m3, inna felga itp


obwqjqdu0gcz.jpg


fvoeva6q5rg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem kup sobie carpro essence:) nałóż to maszyna da :) mnóstwo czasu zaoszczędzone A efekt jest bomba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

10 smarowań Fusso? Nawet jakby smarować jak masłem pajdę chleba, to wystarczy na więcej.... im mniej wosku się nakłada tym lepiej. Ja mam puszkę z pierwszego importu jeszcze, prawie nie widać ubytku ;)

A zawodnik mocny, jak na wosk, bardzo mocny. :cool2:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać tylko którego wieczora :wink:

 

Ok :)

 

Następnym razem kup sobie carpro essence:) nałóż to maszyna da :) mnóstwo czasu zaoszczędzone A efekt jest bomba!

 

Ok Bartek ,przetestuje capro choć tego fusso to mi starczy jeszcze na kilka lat :D

 

10 smarowań Fusso? Nawet jakby smarować jak masłem pajdę chleba, to wystarczy na więcej.... im mniej wosku się nakłada tym lepiej. Ja mam puszkę z pierwszego importu jeszcze, prawie nie widać ubytku ;)

A zawodnik mocny, jak na wosk, bardzo mocny. :cool2:

Podaja w internetach że około 15-20 aplikowań. Zakładając że tak raz na 3-4msc pewnie się woskuje to tak na 4lata gdzieś starcza taka pucha za 140 zł, cena spoko :)

Mialem kilka lat temu ten sam wosk i walczyłem przy docieraniu, teraz mam ten z nowa formula i znacznie lżej sie wosk dociera ,cos tam poprawili :ok:



Kilka plenerowych fotek komórką z cieplego weekendu


j85r7pm88d6k.jpg

ohe9zd1g17h8.jpg

ujkxp3l0zikw.jpg

5ywkdrcfqy3j.jpg

htme60gqkzhd.jpg

9k6t5cyngtog.jpg


No i takie tam na koniec zabawy :)

https://www.youtube.com/watch?v=Q56cXJZwztI&feature=youtu.be


W planach zmiana koła na coś bardziej odkrytego i jasniejszego np JR30

qj4kh1m94ub6.jpg

albo ori bmw M641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jak podobają mi się strzały przy upshiftach tak przy redukcjach wcale, z daleka brzmi jakby coś się rozwalało na kawałki. Kapora jara pięknie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Podaja w internetach że około 15-20 aplikowań. Zakładając że tak raz na 3-4msc pewnie się woskuje to tak na 4lata gdzieś starcza taka pucha za 140 zł, cena spoko :)

Mialem kilka lat temu ten sam wosk i walczyłem przy docieraniu, teraz mam ten z nowa formula i znacznie lżej sie wosk dociera ,cos tam poprawili :ok:

Strasznie zaniżają, patrząc na zużycie w puszce, to więcej niż 20 smarowań. Jak miałeś problemy przy docieraniu, to raz, że za dużo go było, dwa zła fibra. Był wątek na kosmetyce aut o tym. No ale teraz masz spokój ;)

Mi zimą wytrzymuje 5-6 miesięcy spokojnie na codziennym aucie, latem nim nie smaruję ;)

Ale może kupię nową formułę, skoro mówisz, że łatwiejsza w robocie. Pytanie czy tak samo trwała.


 

Ależ to znika... :shock: :cool2:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to ma odejście :twisted: 0:23 na filmie...kosmos! :cool2:

Jakimś wielkim fanem pop&bangs nie jestem, za to podobnie jak i Randalla drafty (tak to się chyba nazywa) np w Golfie R (EA888 CJX) mnie biorą :wink:


Fenomenalne jest to Twoje 340i!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
No i gdzie ten drafty :lol:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vapor. Jak bedziesz felgi sprzedawał to daj mi znać. Bo szukam czarnych felg, tylko rozsądną cenne

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno mnie tu nie było więc coś zaktualizuję ;)


Przy przebiegu 86tys km wymiana oliwy i filtrów , poprzednia zmiana przy 78tys km. Do tego komplet klocków przód oryginał z M4. Co do oleju (tradycyjnie Millers CFS 5W40) musze przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony bo mimo podniesionej mocy odkad zrobiłem 36tys km auto nigdy nie wzięło gramu oleju między wymianami a jest to mój czwarty serwis olejowy.

Tak to nic się z autem nie dzieje... jeździ nieźle, skręca ,hamuje i się nie psuje ,oby tak dalej

Wizualnie też coś tam się zmienilo, może ktoś dostrzeże przy okazji małej sesji na pożegnanie lata :D


1v6nkj5h0cus.jpg

yhpj1dnd5ts3.jpg

bj5sospoq70m.jpg

4mma1up7btdg.jpg

au2jrrdejeho.jpg

234yssb86u52.jpg

s67ayvug19is.jpg

0w5m2mm2oc8f.jpg

psdxydlnw8en.jpg

46vass40bd6l.jpg


Poprzedni filmik wydechu gdzies zniknal wiec wrzucam

https://www.youtube.com/watch?v=EZq2AMqxgw8&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłony lusterka oem? :P

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie są drogie faktycznie sprawdziłem 300 zł sztuka po rabacie ... :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie są drogie faktycznie sprawdziłem 300 zł sztuka po rabacie ... :cool2:

 

marko0424 zamiast 600zł możesz wydać 65 pln bo tyle zapłaciłem z przesyłką :D

Kupiłem je dla beki spodziewałem się że jakość/ spasowanie moze byc rozne ale okazalo sie ze jednak pasują idealnie a montaż to kilka minut. Wysylka tez ok, w 14dni doszło także myśle warto położyć te 65polskich złotych za takiego moda :roll2:


https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.0.0.66125c0fnjSldj&orderId=8117619833408881&productId=4001120121189

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.