Skocz do zawartości

F30 340i Vaporr


Vaporr

Rekomendowane odpowiedzi

51,2 km/h to dość wysoka średnia dlatego tylko 11l spalanie, ze średniej po mieści w okolicach 25km ( bo tak to w dużym mieście niestety średnia wygląda) to pewnie by z 16l było...

Spalanie przy 160km/h na tempomacie 9l to całkiem możliwe bo 2.0d pali przy takim ustawieniu niecałe 7l

 

Niby dla czego? jest filmik na yt gdzie gość jedzie tym autem po mieście ze średnią prędkością ok. 25 km/h i ma spalanie 9.9. Czyli prawie jak klekot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

51,2 km/h to dość wysoka średnia dlatego tylko 11l spalanie, ze średniej po mieści w okolicach 25km ( bo tak to w dużym mieście niestety średnia wygląda) to pewnie by z 16l było...

Spalanie przy 160km/h na tempomacie 9l to całkiem możliwe bo 2.0d pali przy takim ustawieniu niecałe 7l

 

Niby dla czego? jest filmik na yt gdzie gość jedzie tym autem po mieście ze średnią prędkością ok. 25 km/h i ma spalanie 9.9. Czyli prawie jak klekot :D

 

No tak, ja tez znam ludzi ktorzy w dieslu maja spalanie 5l/100 ale ja pisałem o normalnej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali mało bo przy 140 masz 2k obr a 200 3k

w 335d/is przy tych samych obrotach predkości były niższe ..przy 3k 180km/h a im obroty niższe tym pali mniej

skrzynia 8hp i dyfer robia różnice w obrotach i spalaniu



erqgqtydvpwy.jpg


jnpinwtd9t2r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaporr może nie jeździj bo przebieg rośnie :mrgreen:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Vaporr może nie jeździj bo przebieg rośnie :mrgreen:

Nie posłuchałem się Ciebie i jezdze dalej :D


Auto nabija dalej kilometry bez jakiejkolwiek awarii czy kontrolki :8)

W najbliższym czasie wymiana oleju w silniku ,poprzednio zmieniałem przy 50tys km Millers 0w40- dobry wybór czy Waszym zdaniem warto przejść na inny ?


2k9q3o5o7chp.jpg


Selfie z regulacji świateł

ijy4povw4me6.jpg


W międzyczasie jakiś spot się trafi w ciekawym towarzystwie :)

sd8nbrpoqufa.jpg


..no i jakieś killle, ostatnio m3 e92 dkg i audi s6 500hp


Co do sprzedaży żadna z ofert jakie dostałem mnie nie interesuje, za półdarmo dobrego auta nie oddam...sprzeda się to sprzeda nie to zostanie ze mną na 2020 :diabel_smiech:


https://youtu.be/_-4bg9ceWaU


https://youtu.be/FPgcnxotbgc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze zegarów masz oryginalne czy kupiles zamienniki?



Daj mi ją to Ci szybko sprzedam. :mrgreen:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kilka pomiarów z Dragy


1/4mili 12,2 przy 190km/h i 4,3 do 100 :P

9s 100-200

i wskaźniki, ciekawe że przy normalnej zwykłej jeździe to 100koni nie przekraczało nawet ,na co komu więcej mocy do normalnej jazdy :wink:

 


Tak z ciekawości wczoraj kolega odebrał golfa r7.5 zrobił 430ps/550nm i wyszło mi 3.8 do 100, 1/4 11,7 i 100-200 9.3

Kurcze te golfy robią czasy lepsze jak starsze mki...

1/4 mili robi m5f10 640/840 przesada

Pozdrawiam, coś już kupiłeś, czy dopiero jak sprzedaż??

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydłubiesz Golfa 2 i założysz wielkie turbo i jesteś szybszy od Tesli.


Czy tylko o czasy chodzi w posiadaniu M? ;-) Jeśli tak to można taniej i lepiej... ale jak chcesz frajdy z jazdy to Golf to nadal tylko hothatch niezależnie od tego ile mocy będzie miał.

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wydłubiesz Golfa 2 i założysz wielkie turbo i jesteś szybszy od Tesli.


Czy tylko o czasy chodzi w posiadaniu M? ;-) Jeśli tak to można taniej i lepiej... ale jak chcesz frajdy z jazdy to Golf to nadal tylko hothatch niezależnie od tego ile mocy będzie miał.

 

Ale oczywista oczywistość.... Tylko nie do pomyślenia kiedyś żeby golf robił czasy starszych supersamochodow...

M to m a najbardziej podoba mi się f90 780ps/920nm znajomego ale niestety w totka nie wygrałem :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Superauto z moich czasów za dzieciaka - Ferrari Testarossa - sprawdź sobie osiągi :-)

 


Masakra 0-100 5,3

0-200 18.8

To moja Kosiarka dużo szybsza...

Wszystko idzie do przodu... Tak czy siak wolałbym Ferrari hahaha

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo szybsza tzn o ile 0,1-0,2s do setki i 1s 100-200 a co jak poślizg złapiesz? To i 6s Ci zajmie rozpedzenie sie do 100 ;) Nie przesadzaj, jeszcze by Cie tym 30letnim ferrari opiero....olił przy dobrych wiatrach :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dużo szybsza tzn o ile 0,1-0,2s do setki i 1s 100-200 a co jak poślizg złapiesz? To i 6s Ci zajmie rozpedzenie sie do 100 ;) Nie przesadzaj, jeszcze by Cie tym 30letnim ferrari opiero....olił przy dobrych wiatrach :mrgreen: :mrgreen:

 

No dobra dobra... Ciut szybsza... Daj się człowiekowi podbudowac haha....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy przebiegu 61tys (poprzednia wymiana przy 49500) w aucie zrobiony został serwis olejowy Millers CFS 5W40 oraz filtry


A także zafundowałem jej przyciemniane szyby tył bardziej/ przód mniej , auto nabrało trochę agresora :8)


rvg8wdlo6nsx.jpg

l9m7rl44yhba.jpg

02kwrsue3f7u.jpg

8bgpuuemlc55.jpg

w7003slgr6w9.jpg

kafpzw33hjaz.jpg

5z7earcvo2pb.jpg

xw9k84m8yzk6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisaliście jak ktoś się czepi to będzie skrobanka na poboczu...ale - nie bądźmy takimi pesymistami :D Miałem kiedyś w e90 335d ciemne szyby wszystkie jak noc -taka kupiłem i przejeździłem ze 25 tys km i dopiero po prawie roku trafiłem szeryfa na święta który powiedział że albo ściągam folię albo dowód zabiera.

W skali od 1 do 5 gdzie 5 to max ściemnienie tył mam ściemniony na 4 a przód na 3, przy 2 ponoć ledwo co widać różnice więc obstałem przy 3 ;)


Tak jak Randall pisze na przodzie czy dasz mocniej czy lekko i tak testów nie przejdzie, więc jak już robić to tak żeby efekt był bo jak ma pójść do zrywania to i tak pójdzie

Ty Randall patrząc po miniaturze masz tył też ciemny a przodu nie ruszałeś wogóle ,nie korciło Cie ? :)


Z opinii innych i mojej teraz auto wygląda dużo lepiej jak bez folii bo komponuje się z felgami i listwami wokół szyb no i kolor auta też pasuje , ogólnie wizualnie na +++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Korzystając z ostatniego dnia pięknej pogody tej jesieni wczoraj całodniowy wypad do Krakowa i okolic razem 750km. W dzień było aż 17stopni ciepła :) Spalanie z całej trasy 10l, można spokojnie zejść do 6-7l ale co sobie będę załował jak to ostatni taki ładny i ciepły dzień do wiosny, od dziś deszcze a od sylwka mróz i śnieg

Auto ma obecnie 63tys km ,z czego 13 po programie i 0 jakiejkolwiek awarii, źle u mnie nie ma więc się nie buntuje ;)

Jazda na koniec sezonu w taka pogode z zimnym łokciem przy pomrukach wydechu i kickdownie co jakiś czas to sama przyjemność :D


4fek5lpcnz7u.jpg

sufuiy3d6vck.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.