Skocz do zawartości

F30 340i Vaporr


Vaporr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam adaptacyjne.... Jestem mega zadowolony, dobrze wycinaja... Do tego całkiem przyzwoicie oswietlaja...


Nie psujmy wątku Vaporowi, wracam do tematu :)

 

Dokładnie.


Będziesz robił M SPORT'a w tej 340i? Czy wszystko zgodne z VIN?

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ładna :D Gratulacje :D Ale nie inwestuj za wiele, pojeździj bo niedługo i tak skończy się na... M3? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie MPakiet ,tylny zderzak jest nietknięty ale już wyleciał bo co MPak to Mpak

+ carbonowy dyfuzor tył

+ końcówki wydechu 100mm

+ Eibach sprężyny obniżające bo trochę wysoko stoi

+kierownica z MPakietu

+Downpipe

+program


http://i64.tinypic.com/2hdabdf.jpg


seryjne końcówki są zdecydowanie za małe ,troche śmiesznie wyglądają

http://i68.tinypic.com/34i5mw3.jpg


fajna sprawa z IC, na rysunku różnica względem 335i

http://i67.tinypic.com/f4e07c.jpg


znajomy z forum ma seryjną M4 ,ciekaw jestem jak będzie to jechać względem 340 po sofcie i DP


teraz Święta za pasem , muszę dokupić różne drobiazgi śrubki plasticzki osłony itp z ASO a od Nowego Roku prace nabiorą tempa i do połowy stycznia powinno się udać odebrać auto w zależności jak szybko części uda się dostać, niby tak blisko a tak daleko jeszcze ;)


be..mw dzięki , m3 to raczej dalsza przyszłość , zobaczymy jak będzie z trakcją w 340i przy +-450 muszę sobie wyrobić opinię czy przy większej mocy jednak nie warto pójść w 4x4 :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wydaje mi się że z trakcją bedzie mega problem.

Jak jest lekko mokro, nawet rano po nocy wilgotny asfalt... To nie mogę płynnie, szybko włączyć się do ruchu, a gdzie mi do 450ps.... Moim zdaniem powyżej 300ps warto już jednak mieć 4x4. Co innego jsk kogos stać i to jest 3 auto ktore w zimę może stać pod kocem wtedy na lato wolałbym rwd :)

Będzie mega kocur :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
be..mw dzięki , m3 to raczej dalsza przyszłość
Nie znam dokładnie cen ale tak sobie wyobrażam, że jednak między 340i a M3 E92 przepaści cenowej nie ma. ;)

Końcówki koniecznie zmieniaj! :)

Super samochód z super silnikiem. Składaj go szybko i chwal się zdjęciami. Dużo osób narzeka nad jakościom wykonania F30 vs E90. Głównie narzekanie na wnętrze. Masz już jakąś swoją opinię na ten temat?


Teraz jak już masz najmocniejsze F30 to zaczyna być bardzo mało manewrów do wyboru auta na lato 2019. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Vapor :D. Bardzo ładny kolor, a i silnika zazdroszczę :D. Sam kupiłem F31 318d 2016 na drugie "rodzinne" auto w zeszłym tygodniu i chyba długo nie pojeżdżę, bo toto się strasznie słabo odpycha :P.


Co do dyskusji LED vs Adaptive LED, różnica jest tylko subiektywna wbrew temu co niektórzy tutaj piszą zapewne mając adaptive :P. Jeżeli "zwykły" LED komuś świeci słabiej to wynika to z ustawień w sterowniku. To jest podobna sytuacja jak w USA, gdzie ze względu na ich regulacje obcinają luksy o 25% bodajże.

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że z trakcją bedzie mega problem.

Jak jest lekko mokro, nawet rano po nocy wilgotny asfalt... To nie mogę płynnie, szybko włączyć się do ruchu, a gdzie mi do 450ps.... Moim zdaniem powyżej 300ps warto już jednak mieć 4x4. Co innego jsk kogos stać i to jest 3 auto ktore w zimę może stać pod kocem wtedy na lato wolałbym rwd :)

Będzie mega kocur :mrgreen:

 

Jeździłem trochę 4x4 bmw i z jednej strony dobrze trzyma trakcje ale z drugiej nie ma tej zabawy co w rwd, auto sprawia wrażenie cięższego i w sumie takie jest, co przekłada się na straty i powyżej 80 sporo traci także jednak wolę rwd.

Na filmiku nowe rs4 450KM vs m3 431 widać jak na starcie wysrzeliwuje do przodu ale szybko m3 dochodzi i mija tak że rs znika prawie w lusterku...blado takie rs4 wypada przy m3 także takie 4x4 to chyba już w naprawdę mocnym aucie typu 600+ ;)



0okm za cene 340i bez problemu kupisz m3 e92 myślałem o tym ale wolałem jednak kilka lat nowsze auto z mniejszym przebiegiem i troche szybsze (po remapie mniej niż 9s vs 10s w wolnossącym), a poza tym...troche już mi się znudziła e9x, miałem na myśli m3 f80 że troche brakuje do niej $$ ;)

Co do materiałów wykończenia f30 vs e90 to zdecydowanie wolę f30 bo świeższe w środku a jednak nadal to bmw, epoka do przodu względem e90 ...pytałem o to samo Mariusza czerwony330d i ma podobne zdanie, ale coś więcej będę mógł powiedzieć jak pojeżdżę


2girls1horse Dziękuje :) skusił mnie właśnie ten silnik B58 i kolorek , nie moge doczekać się aż go umyję i nawoskuję bo póki co jak na fotach brudas

co do Ledów to może być jak mówisz że kwestia ustawień a jak ktoś ma Adaptive to mówi że lepsze. Powinny być lepsze zeby odczuć wyraźną różnicę od zwykłych Ledów to już może niekoniecznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


znajomy z forum ma seryjną M4 ,ciekaw jestem jak będzie to jechać względem 340 po sofcie i DP

 

 

Mowa o Mario - czerwony330d.... :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem :mrgreen:, nie robię już ot ....pokazuj postępy, dawaj zdjęcia betki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na paczuszki trochę sobie czekałem przez okres świąteczno-noworoczny ale dobra wiadomość jest taka że za tydzień auto na 99% do odbioru ;)


Jaki myślicie olej do tego silnika zalać ?

MILLERS OILS XF LONGLIFE 0w40 byłby dobrym wyborem czy klasycznie pozostać przy Motul?

http://www.millersoils.pl/produkty/premium-samochody-osobowe/oleje-silnikowe/millers-oils-xf-longlife-0w40/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba oleje to dobry wybór ,ale chyba skłonił bym się w stronę Millersa..... Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje autka w mega silniku i kolorze! Czekam na efekt końcowy! :cool2:

Ja do swojego n47 leje millersa i jestem mega zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, gratulacje z zakupu bardzo ładnego auta, już nie mogę się doczekać kiedy pokażesz je w całej okazałości :cool2: :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marko0424, Duffy, czerwony330d dzięki ,kupiłem Millersa


Coś się ruszyło w temacie - JUTRO ODBIERAM :D :D :D


Jak na złość sypnęło dziś śniegiem i trzeba będzie ostrożnie jechać za to może będzie okazja na porobienie fot 340i w zimowych klimatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę czekamy na foty.

Uważaj w drodze powrotnej, bo droga Warszawy może być ciężka. Jak wrócę z Monachium, to się jakoś ustawimy.


Pozdr

 

spoko :)


Słaby dzień na zdjęcia ale coś tam pstryknąłem. Jak na razie zrobiłem kilkadziesiąt km na letnich oponach, więc trzeba było uważać ale co mogę powiedzieć póki co:


Z naprawy jestem zadowolony zarówno z jakości jak i czasu naprawy- auto jest całe w oryginalnym lakierze (wymieniona maska błotnik lewy, oba zderzaki + malutka zaprawka na prawym błotniku)- z minusów kilka rysek się znajdzie na aucie czy odprysków na masce od kamyków ale w końcu nie jest nowe

Autem jeździ się przyjemnie , na wolnych obrotach jest cichutko wewnątrz i można robić długie trasy, natomiast po redukcji skrzyni lub w trybie sport słychać fajnie wydech, choć jak dla mnie to downpipe jest konieczny żeby pogłębić wrażenia dźwiękowe i strzały z wydechu bo potencjał jest :)

Na + zawieszenie ale to chyba mówi każdy kto przeszedł z e9x do f3x... auto jest obecnie na "19" Bridgestone Runflat a wyboje zbiera o wiele lepiej niż e90. Wogóle zawieszenie pracuje tu jakoś inaczej, gładko , nie dziwne więc że niektórzy pakują "20" do serii f.

Na + również układ kierowniczy kierownica dużo lżej chodzi choć sama kiere wypadałoby zmienić na MPakietowa

Wrażenia z przyspieszania- extra, do tego skrzynia potęguje wrażenia bo jest b.szybka

Szybsza reakcja na gaz z każdego biegu- pewnie za sprawą IC wodnego i brak rury z silnika do IC jak to było w 335

Na + również zmiana wyglądu bo auto było bez Mpakietu zewn. a teraz jest dodatkowo z dyfuzorem karbonowym ,do tego na zdj już na sprężynach Eibach, na seryjnych stałaby za wysoko jak na mój gust

Na + ogólny wygląd, świeżość auta, muszę się przestawić z e9x

Wad na razie nie widzę ale to pewnie wynik zajarania nowym autem, jak znajdę to na pewno się nimi podzielę :)


Samochód jest jezdny więc pora brać się na spokojnie za mody jak to przy BMW :)

-konwersja Navi na EU

-listwy wokół okien w czarny połysk (tam gdzie naprawiałem woleli się ich nie tykać)

-zmiana kiery na MPakietową

-serwis olejowy i przegląd u mechanika

-montaż Downpipe

-program


Od zakupu auta w USA do dziś minęły 3mies i 10 dni więc myślę całkiem spoko to wyszło czasowo :cool2:


qqosuhqw0l5j.jpg

bxib9cj3log0.jpg

4r4r22ldnekx.jpg

u373chcrm0fe.jpg

2vwpw38x664t.jpg

ed4d8zv0rffg.jpg

1aocbs2o776z.jpg

6bdh3m9q2ku5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-listwy wokół okien w czarny połysk (tam gdzie naprawiałem woleli się ich nie tykać

Norma. Lepiej kup nowe z ASO. Używane w większości są połamane i wygniecione.


PS: Nie wkurzają cię faldy na skórze w aucie? U mnie zaczeły się powoli pojawiać Przebieg 70k ;(

Jakas recepta na to?

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda w tym kolorze :cool2: :wink: Felga bardzo ładna, podana mi się ładnie zgrywa się z autem, mi się wydaje że lepiej zostaw te listwy bo dość ładnie to wygląda, auto naprawdę bardzo ładnie się prezentuje, wymień jedynie kierownicę na M-Pakiet i będzie super, teraz jak wózek zrobiony to może mnie odwiedzisz :wink: :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-listwy wokół okien w czarny połysk (tam gdzie naprawiałem woleli się ich nie tykać

Norma. Lepiej kup nowe z ASO. Używane w większości są połamane i wygniecione.


PS: Nie wkurzają cię faldy na skórze w aucie? U mnie zaczeły się powoli pojawiać Przebieg 70k ;(

Jakas recepta na to?

 

Pomyśle bo kolega piotres z tego forum robił takie listwy już u siebie i proponował że może też mi je zrobić

Fałdy na skórze? Wiesz co u mnie na fotelu kierowcy jest minimalna ale nie razi mnie to w oczy ,przebieg mam 50k km- patentu nie znam , może niech ktoś inny się wypowie

 

Pięknie wygląda w tym kolorze :cool2: :wink: Felga bardzo ładna, podana mi się ładnie zgrywa się z autem, mi się wydaje że lepiej zostaw te listwy bo dość ładnie to wygląda, auto naprawdę bardzo ładnie się prezentuje, wymień jedynie kierownicę na M-Pakiet i będzie super, teraz jak wózek zrobiony to może mnie odwiedzisz :wink: :)

Dziękuje Mariusz :) tak kolor robi robote szczególnie w słońcu. Felga na żywo też mi się podoba, wiadomo zawsze można znaleźć lepszą ale na razie mam co innego w planach z autem... kiere tak jak mówisz trzeba zmienić na MPakiet. Jak śnieg zejdzie to odwiedzimy Was i obczaisz auto na żywo :cool2:

 

Pięknie wygląda w tym kolorze :cool2: :wink: Felga bardzo ładna, podana mi się ładnie zgrywa się z autem, mi się wydaje że lepiej zostaw te listwy bo dość ładnie to wygląda, auto naprawdę bardzo ładnie się prezentuje, wymień jedynie kierownicę na M-Pakiet i będzie super, teraz jak wózek zrobiony to może mnie odwiedzisz :wink: :)

 

Założysz czarne to albo od razu taśma teflonowa albo będziesz smarował uszczelki bo prędzej czy później będą skrzypieć.

 

Tak jak mówisz najwyżej w ruch pójdzie taśma teflonowa ale te chromy nie leżą mi i muszą wylecieć nawiązując do nerek

 

A progów nie zmieniasz ?

prędzej czy później pójdą do zmiany choć chętnie zobacze je na żywo czy efekt jest widoczny


Może ktoś polecić ładne końcówki 100mm ? Myślałem że założe te co w IS ale jednak nie ... swoją drogą po założeniu catless downpipe końcówki mogą trochę się przybrudzać więc może takie czarne jak w oryginale ?


Jutro wgranie map ,konwersja na EU a za tydzień serwis olejowy + montaż DP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.