Skocz do zawartości

COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW


COMFORTMEDIA.PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich

Mam pytania, szczególnie do użytkowników serii G. Czy udało się komuś tak ustawić Google Maps i Yanosika, żeby nawigować z Google, a Yanosik działał w tle (na monitorze wyświetlają się komunikaty Yanosika - pływająca ikona)? Wcześniej używałem stacji ComfortMedia w modelu F07 z Androidem 10 i działało to bez problemu.  Teraz mam najnowszą stację w G32 i podczas nawigacji z Google komunikaty Yanosika tylko słychać. Drugie pytanie; Czy w modelu G mozna zrobić tak, żeby w tle leciał dźwięk z oryginalnego radia, na monitorze wyświetlałby się Android i słychać by było komunikaty z Google ? W modelu F sprawę załatwiał dodatkowy głośniczek dla Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Partnerzy klubu
W dniu 28.03.2024 o 09:50, RobertP napisał(a):

Witam wszystkich

Mam pytania, szczególnie do użytkowników serii G. Czy udało się komuś tak ustawić Google Maps i Yanosika, żeby nawigować z Google, a Yanosik działał w tle (na monitorze wyświetlają się komunikaty Yanosika - pływająca ikona)? Wcześniej używałem stacji ComfortMedia w modelu F07 z Androidem 10 i działało to bez problemu.  Teraz mam najnowszą stację w G32 i podczas nawigacji z Google komunikaty Yanosika tylko słychać. Drugie pytanie; Czy w modelu G mozna zrobić tak, żeby w tle leciał dźwięk z oryginalnego radia, na monitorze wyświetlałby się Android i słychać by było komunikaty z Google ? W modelu F sprawę załatwiał dodatkowy głośniczek dla Androida.

Cześć

Odpowiadając na Twoje pytania

- Yanosik może mieć ikonę pływająca jak w poprzednich wersjach - poniżej jak włączyć tą funkcje

Ustawienia>> Zainstalowane >> Yanosik >> Inne uprawnienia>>  Wyświetlanie wyskakujących okien -  po zaznaczeniu tego pojawiła mi się w końcu pływająca ikonka

- Co do komunikatów z głośniczka to koledzy z Chorzowa już pomogli w tej materii jak rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
20 godzin temu, Bizonek napisał(a):

Dzień dobry, dziękuję za telefoniczne udzielenie informacji, w nawiązaniu do rozmowy zamawiam:

-Nawigacje android do BMW e83 

-OBDII (elm327)

-kamere cofania 

Pozdrawiam 🙂

Wysłane,

Pozdrawiamy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam @COMFORTMEDIA.PL

Od około 2 tygodni posiadam Państwa stacje z androidem, podpinając się pod pytanie kolegi odnośnie komunikatów z nawigacji podczas słuchania fabrycznego radia.

Czy jest możliwość zamontowania/zakupienia takiego dodatkowego głośniczka jak w BMW serii F? Obecnie komunikaty słychać tylko podczas korzystania z AUX.

Mój samochód to:

BMW E81 2009r, samochód nie posiadał fabrycznie nawigacji.

Ja takiego głośniczka nie posiadam, a kolega również świeżo montował w F30 i głośnik już jest.

Druga sprawa, korzystając z Tidala na urządzeniu, jest jakiś magiczny sposób, aby wrócić do głównego menu Tidal? wyszukiwania itd. Back z idrive, oraz ikona cofania z ekranu wyrzucają do menu głównego Androida.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Opublikowano (edytowane)
20 godzin temu, Bloodylame napisał(a):

Witam @COMFORTMEDIA.PL

Od około 2 tygodni posiadam Państwa stacje z androidem, podpinając się pod pytanie kolegi odnośnie komunikatów z nawigacji podczas słuchania fabrycznego radia.

Czy jest możliwość zamontowania/zakupienia takiego dodatkowego głośniczka jak w BMW serii F? Obecnie komunikaty słychać tylko podczas korzystania z AUX.

Mój samochód to:

BMW E81 2009r, samochód nie posiadał fabrycznie nawigacji.

Ja takiego głośniczka nie posiadam, a kolega również świeżo montował w F30 i głośnik już jest.

Druga sprawa, korzystając z Tidala na urządzeniu, jest jakiś magiczny sposób, aby wrócić do głównego menu Tidal? wyszukiwania itd. Back z idrive, oraz ikona cofania z ekranu wyrzucają do menu głównego Androida.

Pozdrawiam 

Witam,

Jeżeli nie masz głośniczka w zestawie to sprzęt jest nie od nas, a jeżeli od nas to skontaktuj sie z nami , oczywiscie go doślemy - samych głośniczków nie sprzedajemy.

Z komunikatami nie ma problemów, natomiast w Seri G , trzeba umieć ustawić protokół komunikacji z autem aby komunikaty działały.

Pozdrawiam

Łukasz

 

Edytowane przez COMFORTMEDIA.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem swieżakiem co do BMW E90 320i 2006 rok. Jest w nim oryginalne radio ale już pojawiła się tzw. pixeloza i chciałbym je wymienić na jakieś radio/nawigacja najlepiej z funkcjami YouTube, google itp. Co możecie doradzić? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich

Czy może ktoś wie o nowszej aktualizacji od Ksw-S-M600_OS_v1.3.6NEXAI-ota ?

Już kilka razy pisałem do Comfortmedia ale Panowie nie odpowiadają. Kiedyś było tak samo z odpowiadaniem ale jak napisałem z innego maila że chcę kupić to kontakt był od razu 🙂 🙂 🙂 Mało to poważne. Nie chcę firmie robić złej reklamy ale support muszą trochę ulepszyć.

Jak ktoś miałby aktualizację to może byłby tak dobry żeby mi udostępnić ?

 

Kontakt już jest tak więc nie było tematu Przepraszam 

Edytowane przez krisch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

Dzień Dobry,

Wszystkim przypominamy, że jeżeli nie dostaną odpowiedzi na forum to najlepiej Proszę dzwonić na infolinie.

Przypominam roznież, że wszyscy z forum dostają 250zł rabatu na nasze nawigacje

Pozdrawiam

Łukasz

Edytowane przez COMFORTMEDIA.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.