Skocz do zawartości

e30 325 vs 325Eta, którą warto?


radek_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że taka moc jak w tej która jezdzilem wystarczylaby mi ,zbierala sie dobrze, czasem nawet ponizej tych 3,5tys., choc nie zawsze, mysliscie ze to moze byc wina tej kopułki, no i ten zapach gazu w samochodzie...Podkreslam ze interesuje mnie tylko egzemplarz z gazem.A jesli okazaloby sie ze kompresja jest prawidlowa to czy jest warta swojej ceny(4500)?Aha skąd wzieło sie powiedzenie bmw-bedziesz mial wydatki, przeciez czesci sa tanie, auta raczej trwale no i jeszcze na gazie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem moze cos jeszcze o tym jak byla uzytkowana.Wlasciciel jezdzi nia do Niemiec, bo tam pracuje (chyba przy zakladaniu instalacji gazowej),wczesniej pracowal w POlsce gdzies na niskich łąkach, też zakladal tam inst. gazowe m.in do tej beemki ,twierdzi ze zaklada tylko nowe oryginalne czesci, widac bylo ze zna sie na autach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30 to ciekawy model. I nie chodzi mi o jego stylistykę :mrgreen: Kiedyś BMW uchodziło za awaryjne i w dobie "komunizmu" lub wczesnego Wałęsy dostep do cześci był baaaaaaaardzo ograniczony a zarazem zakup ich był cholernie drogi. Takze mechanicy nie oszczedzali klientów kasujac za robotę majątek. Mój tata miał kilka beemek w latach 80tych i ma o niech nie pochlebną opinie.

Natomiast E30 ma swój chrakterek. Lubi mieć "fochy" Raz cos dział , raz nie. I nie wiadomo dlaczego. Wiek też tutaj nie pomaga. Ale to kochane samochody z duszą.

Teraz łatwo o niesie dba. Tanie czesci, proste w budowie. Jednak zaniedbany egzemplarz da popalic :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest monowtrysk, to jest pełny wtrysk 6 wtryskiwaczy, tyle, że nie są sterowane indywidualnie.

Co do gazu jeżeli pytasz o sekwencje to założyć się nie da, można 3 generację (ta przed sekwencją), ale w zupełności 2 generacja lub nawet śrubka daje radę. Ja tak mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.