Skocz do zawartości

BMW E90 - Ledy H7 do lamp


razorjack

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Mam BMW E90 320D 2006r. i chciałbym do niej zamontować żarówki led H7. Teraz takie pytanie. Czy one będą mi pasować do moich lamp? Lampy mam normalne ( podobno poliftowe), halogenowe z ringami i bez soczewek. Ledy H7 które chciałbym kupić wyglądają tak: https://www.auxbeam.es/70025555 i https://www.auxbeam.es/s2-series-cob-led-headlight-bulbs

Tak w ogóle o można u nas na nich jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce takie żarówki są nielegalne.

Ale jak chcesz już kupić to weź Philips Ultinon H7.

Jest sporo testów, gdzie widać, że rozkład światła mają idealny.

 

Dlaczego nie legalne? Te philipsy trochę za drogie dla mnie są na chwilę obecną. Musiałbym kupić 2 komplety na krótkie i długie. Te co podałem będą dobre? Wejdą mi do lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No normalnie NIELEGALNE. Jak policja zechce sprawdzić, bo im się coś nie spodoba w kolorze światła, czy z jakiegoś innego powodu, to zabierze dowód, bo te żarówki nie mają homologacji. Niby można kupić jakieś H7 led z homologacją E8 na Czechy, ale one też są u nas nie legalne, pomimo zapewnień sprzedających. Nie ma homologowanych ledów H7.

Najgorsza sprawa jest przy wypadku. Jak ubezpieczyciel przyuważy to może Ci odmówić wypłaty odszkodowania, bo śmigałeś z żarówkami które nie mają homologacji. Z tego powodu zrezygnowałem z wsadzeniem ledów u siebie, bo w testach wypadają lepiej niż zwykłe H7.

W programie 101 napraw prowadzący też testował led H7 i testy wyszły super, ale dodał też że legalnie nie można ich używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej, h7 Led sprawdzają się w soczewkach, i jakoś to tam świeci, lecz w halogenowych lampach to już dramat, a homologacja to druga sprawa,

Ja bym szedł coś w stylu h7 osram night breaker +110. Co prawda szybko kończą swój żywot, ale i jest homologacja, sam mam takie w Touranie i efekt jest niezły.....

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h7 Led sprawdzają się w soczewkach, i jakoś to tam świeci, lecz w halogenowych lampach to już dramat,

Udowodnij, bo wszystkie dostępne testy mówią co innego.

Będę miał chwilę zrobię zdjęcia na ścianie jak świeci Led na soczewkę, a jak w halogen ach,

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja też czekam na taki test. Jak byś mógł to pokaż jak to świeci w zwykłych halogenach. Najfajniej by było jak byś auto w nocy postawił gdzieś gdzie będzie widać odległość na jaką świecą jeszcze:)

P.S. Lord ma racje co do opini. Jak na necie czytasz to wszyscy się zachwycają jak to super świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze, na halogenowych to porażka, na soczewkach jeszcze jakoś świeci i nawet jest skos europejski, będę miał chwilę to wrzucę foty, a jak ktoś chce to szybciej na email..... Podać na pw
Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze, na halogenowych to porażka, na soczewkach jeszcze jakoś świeci i nawet jest skos europejski, będę miał chwilę to wrzucę foty, a jak ktoś chce to szybciej na email..... Podać na pw

 

No i gdzie te foty? Pokaż jaka jest różnica w świeceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.