Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2018-2


malysz1976

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy link w temacie i link od Jack79 to wersja WEST 2018-2. Ściągnąłem, zaktualizowałem i działa. Jest to wersja spakowana rarem. Po ściągnięciu na dysk należy ją wypakować na pena 32GB, a potem do auta i... Dzięki Kruk i Jack79. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

metti* ja sięgnąłem tą mapę z pliku torrent link podany przez Jack79* ponieważ potrzebowałem Europe West.Te linki z pierwszego postu dodane przez(Kruk) part1 part2 itd. to mapa Europe East. a że mieszkam w UK więc nie dla mnie.Ale w PL z tego co piszą nie ma różnicy której używasz takie samo pokrycie mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
I jak tam testował już ktoś 2018-2 ?? Słyszałem że ponoć są w niej jakieś błędy?? To prawda??

 

Nie słyszałem jeszcze o czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I jak tam testował już ktoś 2018-2 ?? Słyszałem że ponoć są w niej jakieś błędy?? To prawda??

Potwierdzam West i EAST z linków z pierwszego postu działają .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tu masz na mega wersje WEST. Lipa jest tak że bez konta PREMIUM, co 5GB trzeba czekać 5 godzin.

https://mega.nz/#!4IkmDQ4L!3vwVXYRzDMlz6Ro0uV6_V7HbmnFrWQYfooLUksjLKyI


Co do 3USB nigdzie nie widziałem. Mam jeden pendrive 32 GB, ale moje auto za Chiny go nie widzi. Jutro zakupie jakiś inny 32GB, ale też bym wolał wersje 3x8GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz na mega wersje WEST. Lipa jest tak że bez konta PREMIUM, co 5GB trzeba czekać 5 godzin.

https://mega.nz/#!4IkmDQ4L!3vwVXYRzDMlz6Ro0uV6_V7HbmnFrWQYfooLUksjLKyI


Co do 3USB nigdzie nie widziałem. Mam jeden pendrive 32 GB, ale moje auto za Chiny go nie widzi. Jutro zakupie jakiś inny 32GB, ale też bym wolał wersje 3x8GB.

 


Dzięki za link

Pozdro

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał i był z Krakowa to mam wersję 2018-2 EAST na Pendrive, więc mogę pomóc. Oczywiście za darmo! w miarę wolnego czasu.

 


A możesz wrzucić na jakiś serwer?

icon4.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wrzucić na DrobBox-a i pokazało mi 3 dni upload-u. Spróbuję na inny, jak pójdzie to dam linka.

Jak ktoś z Krakowa to pisać na priv. Nie wysyłam, bez przesady.

Kod też mogę wygenerować alltime jak coś, za free. Tylko nie na już, w miarę wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już mapę east 2018-2 na pendrivie 32G, 23 giga rozpakowane, włączam zapłon, wkładam do USB w schowku i ..... nic się nie dzieje, jakie kroki należy poczynić aby mapa zaczęła się aktualizować, jak to wymusić? Czy na penie musi być jakaś konkretna ścieżka? Mam katalog ROAD PREMIUM 2018-2 -->> NAVD -->> pkgdb i config.nfm


dodam że aktualna mapa 2017-2 była zgrywana z USB w schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś na navi nacisnąć klawisz opcje z tyłu gałki i tam znajdujące się opcje?

U mnie chyba za chwilę wykrył aktualizację sam.

A jeszcze co skopiowałeś na pena?

Żadnych nadrzędnych katalogów tylko pkgdb i config.nfm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chyba źle zgrałem bo mam dwa nadrzędne katalogi ROAD PREMIUM 2018-2 -->> NAVD --> a dopiero potem pkgdb i confirm.nmn dlatego teraz zgrywam na kompa i jeszcze raz będę zgrywał na pena bezpośrednio tylko pkgdb i confirm.nmn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.