Skocz do zawartości

Wymiana ekranu na Android


mmw

Rekomendowane odpowiedzi

O współpracę z HUD oczywiście masz na myśli że nie przekazuję na HUD info o zjazdach i odległościach jak w normalnej NAVI BMW, prawda?

Przymierzam się do wymiany i właśnie domyślałem się że to zniknie ;)



Jak zwykle to zależy, co kupisz.

Ja szukałbym urządzenia na procesorze Snapdragon 625 i min. 4GB RAM. Z tego co obserwuję jest najbardziej wspieraną jednostką na obecną chwilę.

Prędkość działania możesz porównać z telefonami ze średniej półki.

Czy jest sens, to zależy od wyposażenia Twojego obecnego auta i bardziej trzeba to rozpatrywać w kategoriach konsekwencji montażu i czy jesteś w stanie z tym żyć.

Np. ekran jest zauważalnie gorszy od oryginalnego pod kątem refleksów; urządzenie uruchamia się kilkanaście sekund (i przy niefabrycznej kamerze cofania tyle będziesz musiał czekać na po wrzuceniu wstecznego), nie współpracuje z HUD, w niektórych autach dźwięk z urządzenia jest słyszalnie gorszy w porównaniu np. z oryginalnym radiem, a połączenie telefonu po bluetooth działa tak sobie; trzeba kombinować jak podłączyć np. ODB po bluetooth; o ile słuchanie radia (fabrycznego) i komunikatów z nawigacji jeszcze w miarę działa, o tyle dorzucenie do zestawu Yanosika już stanowi problem.

Nie wiem z jakiej mapy korzysta, bo wolę swoją. Google Maps, TomTom działają bez problemu.

Jak masz wersję z kartą SIM, to masz info o korkach itd. bez konieczności udostępniania internetu z komórki - dla mnie to ogromny plus.


Ja mam dużą navi, system hifi, HUD i mimo tego się zdecydowałem na montaż androida.

Jak masz więcej pytań odezwij się na priv to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.Mój problem to błąd "Brak komunikacji",który wyskakuje po zmianie ekranu na androida.Wszystko funkcjonuje idealnie.Moje pytanie -mimo ,że ten błąd nie robi problemów technicznych czy można go usunąć za pomocą kodowania,programowania lub inną metodą,czy jest niusuwalny.Dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli masz błąd o braku komunikacji z CID czyli ekranem to normalne bo przecież jedna wtyczka nie jest wpięta. Ekran androidowy jest dla auta tylko ekranem a nie ECU więc nie ma z nim komunikacji. W niczym ten błąd nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.