Skocz do zawartości

AIR BAG - CZY DA SIE SKASOWAĆ KONTR. BEZ INTERFACU DIAGNOST


crack666

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz milek1, crack666 napisał

A banany w serwisie chca 200zł za skasowanie poduchy

Nie wiem czy 200 to skasowanie poduchy czy cała diagnostyka bo z takimi sprawami nie jeżdżę do serwisu. Dla mnie są to ceny z kosmosu.

Tam gdzie jeżdzę cała diagnostyka kosztuje 100zł.

PZDR :)


GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :dance:


http://img171.imageshack.us/img171/9086/2fn2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz a ja jezdzilem z PDC. Kazdy chcial wymieniac wiazke, sterownik i Bog wie co. Kazdy chcial po pare groszy za diagnostyke. Pojechalem na serwis. Zrobili pelna diagnostyke samochodzu, znalezli problem z PDC, rozwiazali go i wyszlo duzo taniej.
DIESEL POWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sam reset nic nie da

I pytanie : Jak jest wywalony napinacz to czy z tego powodu moze cały czas zapalać poduche ?

I w razie czego czy mogę zmienić sam napinacz czy musze też pas ?

BMW = Będziesz Musiał Wyprzedzać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy diagnosta z mózgiem najpierw odczytuje błędy, a potem je kasuje. Co więc za problem, żeby za te 50zł przeczytał je na głos? :)

 

W takich przypadkach od ASO trzymam się z daleka :) i siadam do tego sam :)

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także miałem problem ze słabo zwijającym się pasem. Sprawa okazała się bardzo prosta. Okazało się, że zamszowa część uszczelki (u mnie czarna) była podwinięta pod osłonę na słupku środkowym. U mnie to pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Miałem to samo z matą - przerwa i po skasowaniu na drugi dzień znów światełko z poduchy. Znalazłem mechanika (elektro-speca od BMW)co się zna i zrobił jakieś obejście na tej macie i poducha zgasła ;-)

Jedyny minus - przy stłuczce jak pojadę sam wystrzelą dwie poduchy tak jakbym jechał z pasażerem. Z drugiej strony może lepiej niech wystrzelą oby dwie niż wcale. Knif znany podobno mechanikom - niechętnie przez nich robiony - lepiej wymienić matę i za nią skasowac + dodatkowo za wymianę !?!

Koszt zabawy 60 zł i 50 min czekania ;-)

Zabieg wykonany ok 4 miesięcy temu - nadal działa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.