Skocz do zawartości

Czy ktoś jeździ z Power Box od V-Tech? (316d, 318d, 320d)


lukasz81

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

Czy ktoś z Was śmiga z boxem od V-Tech'a? Dyskusja na temat wyższości chipowania nad box'em niestety nie ma sensu gdyż auto jest nowe, na gwarancji więc albo box albo nic.

Dostałem odpowiedź z V-Tech'a że na podstawowym boxie zależnie od egzemplarza dla 318d 150KM uzyskują przyrost 20-30KM i 60-70Nm - koszt niecałe 1200zł.

Ktoś się w to bawił? Warto? Czuć w ogóle różnicę? Prośba o opinię tych którzy w niedalekiej przeszłości na własnej skórze testowali to rozwiązanie.


Dzięki!,

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na temat wyższości chipowania nad box'em niestety nie ma sensu gdyż auto jest nowe, na gwarancji więc albo box albo nic.

 

Nieprawda! :twisted: :twisted: :twisted:


Na zmienionym oprogramowaniu miałem wymieniony EGR(Gwarancja) i ponownie musiałem soft nawet wgrywać...


V-tech ma już opinie. Więc jak koniecznie box to poszukaj czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vtech to dramat. Nie polecam.

 

Nie upieram się i zamieniam się w słuch ;)

Kto w południowej Polsce jest godny polecenia? W pierwszej kolejności Wrocław i potem g.Śląsk, Łódź, Wawa, Kraków. Czyj produkt jest sprawdzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja jeżdzę w nowym aucie, nie BMW.

Od nowości auto ma przelatane z boxem 22k km. Mam boxa ponieważ:

- auto jest służbowe :mrgreen:

- jest na gwarancji


Moje auto to diesel i po boxie VTECH jest takie pierdyknięcie w okolicach 2000 obr że czekam tylko aż sprzęgło padnie, zakres obrotów od 2000 do 3000 może 3300 w którym czuć że idzie znacznie lepiej. Powyżej tych obrotów nic się nie dzieje specjalnego i prędkość max jest jak w aucie seryjnym. Ja kupiłem boxa na allegrogo za chyba 470zł, kumplem który dostał to samo auto co ja pojechał do firmy gdzie niby mu to boxa ustawiali ;) hamownie miał i zapłacił 1500 zł :duh: :duh: :duh:


Generalnie ten box to takie pudrowanie pryszcza ;) tylko czekać aż coś klęknie w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo mi się robi jak czytam wypowiedzi specjalistów mówiących, że vtech to syf. U mnie program od 3 lat, 100kkm zrobione i nic się nie dzieje. Te same osoby pewnie patrzą z pogardą na lejących Castrola, a sami używają hydrokraka Motula za 180zł bo nic lepszego nie wymyślono xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.