Skocz do zawartości

Dolozenie glosnikow w trojkatach lusterek


Liero

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, mam mala navi bussines i w trojkatach lusterek mam zaslepki bez glosnikow, kupilem owe glosniko oryginalne z wtyczkami , pytanie takie, czy instalacja w drzwiach jest pociagnieta i wystarczy podlaczyc glosniki do wtyczek czy trzeba bedzie to w jakis inny sposob polaczyc np z glosnikiem w drzwiach ? LCkM1w6.jpg


OJY5SiZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Żadna instalacja na zapas nie jest pociągnięta...

W BMW można dołożyć tak wiele wyposażenia dodatkowego, że jak mieliby robić instalacje na zapas...?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie widziałem takiej "bieda" wersji :shock: ale nic mnie już nie zdziwi

To prawda... :mad2:

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu za wszystko wyzej trzeba bylo doplacic - a niestety wiekszosci ludzi słoń na ucho nadepnał. A z drugiej strony seria f10/11 i tak jak na klase premium ma strasznie cieniutkie naglosnienie , nawet te h/k gra tak sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Ja mam 2011 i też jestem zawiedziony jakością wykonania niektórych elementów w tym samochodzie. Cycek od zamykania drzwi jak się jedzie po kocich łbach lub nierównej drodze drży i hałasuje, audio gorsze niż podstawowe w skodzie. Nie tego oczekiwałem po klasie premium. Decyzja o zakupie była błędem ale za jakiś czas go naprawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak gra jak zaplacilismy. Chcecie lepszego audio to trzeba bylo doplacic do wyzszego pakietu. A jak Wam skrzypi i trzeszczy to sie nie dziwcie jesli kupujecie auta z 2 czy 3 reki i majace po 8 lat a wierzycie ze ma 100 tys przebiegu. Fakt ze do klasy premium z zawrotna predkoscia zblizaja sie auta klas nizszych ale porownywanie nowego forda czy skody z 2018 roku z umeczonym podpicowanym bmw z 2010 roku jest bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Jeśli chodzi o audio to moim zdaniem nie jest takie złe. Tez mam podstawowy zestaw i jak dla mnie gra to całkiem akceptowalnie. Co do jakości wykonania, to może poza roletą bagażnika jest wszystko na tip top. Nic nie piszczy i nie trzeszczy. Pozdrawiam Edytowane przez michalgti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.