Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć! Kupiłem niedawno radio BMW Bavaria C Business ale nie mam kodu... Numer seryjny radia to: 774 1045.415-285 a, jest jeszcze: BE 0774.A 7639623.

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc:)

5798

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: lynx222@o2.pl

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o pomoc w rozkodowaniu kodu radia alpine

 

model no. CD53 E46

P/NO. 65. 12-6 919 072

AL 4603 2 05 71482

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam

to radio nie ma kodu chodzi tylko w samochodzie w ktorym bylo od nowosci

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: lynx222@o2.pl

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey, posiadam e39 z Radio BMW Business (C43) i w oryginalnej książeczce od radia nie mam wpisanego kodu, czy oznacza to, że radio działa bez kodu?

 

http://img96.imageshack.us/img96/3403/20110505393.jpg

jest to tylko przykladowe zdjecie jak ma wygladac karta z kodem prawopodobnie radio ma kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to zdjęcie mojej oryginalnej karty... wyczytałem właśnie w angielskiej instrukcji, która znalazłem w necie, ze radia z systemem zabezpieczeń nie wymaga kodu: "The unit has automatic anti-theft

protection. Manual input of a security code or other entries are not required." - czyli pewnie dlatego pola z kodem sa puste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

potrzebuje kod do radia business CD

PH806041318282

to radio nie ma kodu ma zabezpieczenie immo czyli chodzi w samochodzie w ktorym bylo od nowosci i tyle zeby to zmienic trzeba grzebac w pamieci radia u elektronika

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: lynx222@o2.pl

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam BMW E60 530d 2004. Czy moje radyjko posiada kod ? Chcę odłączyć aksa i wymienić go na nowy, boję się, że będę potrzebował kodu? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam!!
http://images41.fotosik.pl/926/98ae1625f3bfad85med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam BMW E60 530d 2004. Czy moje radyjko posiada kod ? Chcę odłączyć aksa i wymienić go na nowy, boję się, że będę potrzebował kodu? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam!!

musialbym znac model radia zeby wiedziec czy sie zakoduje czy nie

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: lynx222@o2.pl

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem z swoim radiem. Przy próbie odgrzybiania klimatyzacji zalałem je przez otwór nawiewu ,radio wyjołem i wyczyściłem ale teraz moge tylko włączyć na pare sekunt zegarek z aktualną godziną i to wszystko. Mam teraz prożbe czy morzna je odblokować.

BMW BUSINESS C53 E39

BE6507 Y 5005793

index E E499M EC101

65.12-6 903 873 A/:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z swoim radiem. Przy próbie odgrzybiania klimatyzacji zalałem je przez otwór nawiewu ,radio wyjołem i wyczyściłem ale teraz moge tylko włączyć na pare sekunt zegarek z aktualną godziną i to wszystko. Mam teraz prożbe czy morzna je odblokować.

BMW BUSINESS C53 E39

BE6507 Y 5005793

index E E499M EC101

65.12-6 903 873 A/:01

jezeli to kwestia kodu i radio prosi o kod to wpisz 8981

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: lynx222@o2.pl

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowych uzytkownikow! Zarejestrowalem sie juz dawno, jestem czytelnikiem Waszego forum ale nigdy nie mialem okazji niczego napisac ;) Przy okazji checi zamontowania zmieniarki do mojego kaseciaka w E46 Compact 2002 dobrnalem w koncu do postu na forum w ktorym wyczytalem iz radyjko Reverse niestety nie obsluguje zmieniarki. Tak wiec zamowilem sobie na Allegro wersje Business. Cena byla dobra, niestety Sprzedawca nie posiada zadnego kodu do radyjka. Czy moge prosic o jego podanie :)

Dane radyjka to:

BMW BUSINESS PH7950X1156963 (PHILIPS)

65.12 - 8 383 149

KW 12/99 INDEX: 04

 

DZIEKUJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowych uzytkownikow! Zarejestrowalem sie juz dawno, jestem czytelnikiem Waszego forum ale nigdy nie mialem okazji niczego napisac ;) Przy okazji checi zamontowania zmieniarki do mojego kaseciaka w E46 Compact 2002 dobrnalem w koncu do postu na forum w ktorym wyczytalem iz radyjko Reverse niestety nie obsluguje zmieniarki. Tak wiec zamowilem sobie na Allegro wersje Business. Cena byla dobra, niestety Sprzedawca nie posiada zadnego kodu do radyjka. Czy moge prosic o jego podanie :)

Dane radyjka to:

BMW BUSINESS PH7950X1156963 (PHILIPS)

65.12 - 8 383 149

KW 12/99 INDEX: 04

 

DZIEKUJE!

no radio nie ma kodu chodzi tylko w samochodzie w ktorym bylo od nowosci zeby moglo chodzic w innym musisz pozmieniac w pamieci radia numer VIN samochodu bez elektronika sie nie obejdzie

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: lynx222@o2.pl

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowych uzytkownikow! Zarejestrowalem sie juz dawno, jestem czytelnikiem Waszego forum ale nigdy nie mialem okazji niczego napisac ;) Przy okazji checi zamontowania zmieniarki do mojego kaseciaka w E46 Compact 2002 dobrnalem w koncu do postu na forum w ktorym wyczytalem iz radyjko Reverse niestety nie obsluguje zmieniarki. Tak wiec zamowilem sobie na Allegro wersje Business. Cena byla dobra, niestety Sprzedawca nie posiada zadnego kodu do radyjka. Czy moge prosic o jego podanie :)

Dane radyjka to:

BMW BUSINESS PH7950X1156963 (PHILIPS)

65.12 - 8 383 149

KW 12/99 INDEX: 04

 

DZIEKUJE!

no radio nie ma kodu chodzi tylko w samochodzie w ktorym bylo od nowosci zeby moglo chodzic w innym musisz pozmieniac w pamieci radia numer VIN samochodu bez elektronika sie nie obejdzie

darmowa pomoc z kodem do radia

kontakt do mnie:

mail: lynx222@o2.pl

moj numer gg 4627003

tel 605 789 384

http://www.forum.kody-radio.pl

pozdrawiam

 

Dziekuje za odpowiedz. Troche sie pospieszylem z prosba o ten kod gdyz dzis dopiero mialem czas przelozyc radia. Prawdopodobnie tym radyjkiem musial zajac sie juz wczesniej jakis sprytny elektronik gdyz radio po zamontowaniu od razu dzialalo. Narazie nie podlaczylem jedynie anteny radiowej gdyz radyjko reverse z 2002 roku ma cienka wtyczke z prostokatna czarna obudowa a radyjko kupione na allegro (prawdopodobnie jest to 1999 rok) ma grube wyjcie antenowe okragle. Mam nadzieje ze jest taka przejsciowka. To radio tez ma jeszcze jedno wyjscie/wejscie antenowe (takie jak w telefonach komorkowych). Nie wiem co to jest ale jest ;) W kazdym razie radio dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.