Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jesteś pewien, że kod który wpisałeś jest prawidłowy ??????????????????????

 

 

 

 

 

Witam mam radio bmw bussiness cd rds - do e36 //

Po wrzuceniu kodu i zatwierdzeniu któraś ze strzałek // wyrzuca komunikat WAIT ... i nic się nie dzieje

Prosze o podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób coś takiego przekręc zapłon w pozycje 1, włącz radio i poczekaj od 1 godziny do 2 ( nie wyłanczaj zapłonu ani radia przez ten czas ). Po tym czasie radio powinno wrócic do ponownego wpisania kodu

 

 

 

no za 4 czy 5 razem wpisalem prawidłowy kod , co nie zmienia faktu , że na radiu od kilku dni wyświetla się wait i nic więcej // co zrobić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeden będzie pasował

 

 

4321 lub 0321 :cool2:

 

 

Witam serdecznie adminów jak i użytkowników, jaki wątek taki i mój dylemat... potrzebuje kod do oryginalnego radia z E36 '96 BMW REVERSE RDS Blaupunkt nr. BP4836S3835991. Z góry dziękuje i Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeden będzie pasował

 

 

4321 lub 0321 :cool2:

 

 

Witam serdecznie adminów jak i użytkowników, jaki wątek taki i mój dylemat... potrzebuje kod do oryginalnego radia z E36 '96 BMW REVERSE RDS Blaupunkt nr. BP4836S3835991. Z góry dziękuje i Pozdrawiam!

 

 

... jak na razie to po 3 złych próbach mam blokadę od niedzieli, autem mało się poruszam do pracy mam blisko a mieszkam w bloku więc nie zostawię wieczorem kluczyków i zapłonu na godzinę dwie czy nawet trzy jak to piszą żeby uczynić aby włączyła się ponowna możliwość wpisania kodu... w sobotę będę miał jak to zrobić i jak zadziała to napisze z podziękowaniami ale tymczasem i tak bardzo dziękuje za szybką reakcje sybil23 szacun;D

 

No i znowu mam sprawne radio dzięki dobremu człowiekowi sybil23... ;D kod 4321 pasował!! Dziękuje jeszcze raz very bardzo.

 

...przyczepności w poślizgu życzę... ;D;D;D

Edytowane przez tekba369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z blaupunktem paris rcr 42 Potrzebny jest kod. Samochód był naprawiany i został odłączony akumulator teraz radio chce kodu. Niby go znalazłem w dokumentach ale nie działa więc albo zostałem zrobiony w bambuczo albo gość zapisał zły kod. :(

Zatem proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki!

BP3774P9849828

Kod który posiadam to: 0203

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.