Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz jeden będzie dobry :cool2:

 

5344 lub 1344

 

 

Witam! Mam problem z blaupunktem paris rcr 42 Potrzebny jest kod. Samochód był naprawiany i został odłączony akumulator teraz radio chce kodu. Niby go znalazłem w dokumentach ale nie działa więc albo zostałem zrobiony w bambuczo albo gość zapisał zły kod. :(

Zatem proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki!

BP3774P9849828

Kod który posiadam to: 0203

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Mógłby mi ktoś pomóc w rozkodowaniu radia

Nr seryjny BE0774B7615534

 

i mam jeszcze pytanie, jak wpisuje się ten kod. większość osób pisze, że przyciskiem '1' tyle razy jaka jest cyfra. Ale np u mnie jest tak, że jak bym chciała np przyciskiem '1' wcisnać 4 razy to się tak nie da, bo każde naciśnięcie przycisku to przesowa się o cyfrę kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, prosze o pomoc, awaria spowodowała odcięcie zasilania w mojej Z3 a niestety nie mam kodów do radia

a szkoda mi sie pozbywać orginału Business CD BP9273X5793573 bardzo będę wdzięczny za pomoc

1277

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz numer jeszcze raz radia bo jest niekompletne BP powinny być 4 cyfry litera i 7 cyfr

 

 

 

 

Witam.

Przyjaciel mnie poprosił o kod do swojego radyjka (wróciła seria) do auta.

Podał mi nr z obudowy BP836N 3755450 BMW Bawaria.

Proszę o szybką rekcję (auto szuka nowego właściciela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na forum .

Od niedawna posiadam bunie z radiem fabrycznym RADIOPASS BMW PROFESSIONAL BM54 z navi 16:9

Będę potrzebował odpiąć zasilanie od radia i obawiam się, że radio będzie potrzebowało kodu do ponownego odtwarzania.

W miejscu , gdzie powinien znajdować się kod widnieją tylko 4 kreski, dlatego też prosiłbym o wygenerowanie dla mojego radia kodu.

Z tej kartki ,na której jest informacja o nazwie radia spisałem pozostały ciąg liter i cyfr tzn chyba jest to model i serial

BE 6526 3 608 6710. Nie wiem, czy to wystarczy, czy trzeba wyciągnąć radio aby odczytać jakieś dodatkowe oznaczenia.

Proszę o możliwie szybką odpowiedź. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na forum .

Od niedawna posiadam bunie z radiem fabrycznym RADIOPASS BMW PROFESSIONAL BM54 z navi 16:9

Będę potrzebował odpiąć zasilanie od radia i obawiam się, że radio będzie potrzebowało kodu do ponownego odtwarzania.

W miejscu , gdzie powinien znajdować się kod widnieją tylko 4 kreski, dlatego też prosiłbym o wygenerowanie dla mojego radia kodu.

Z tej kartki ,na której jest informacja o nazwie radia spisałem pozostały ciąg liter i cyfr tzn chyba jest to model i serial

BE 6526 3 608 6710. Nie wiem, czy to wystarczy, czy trzeba wyciągnąć radio aby odczytać jakieś dodatkowe oznaczenia.

Proszę o możliwie szybką odpowiedź. Z góry dziękuję

Nie jest chronione kodem...

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.